Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko182
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Maye

Maye

Dołączył 2 lata i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1825
  • Znaleziska 83
  • Mikroblog 1742
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 7
  • Dodane (53)
  • Komentowane (580)
  • Plusowane (1109)
Ventrue_PL
Ventrue_PL
13 godz. i 53 min temu
  • 16
#kiszak W ogóle na początku Remake'u Gothica w jeziorze leży czapka Sędziego. Czy to jakieś nawiązanie do zrzuconej czapki rumuna?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maye
Maye 13 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 0
@Ventrue_PL: XD
  • Odpowiedz
Vezz
Vezz
14 godz. i 14 min temu
  • 12
#kiszak

Nazywam sie Szkieletor śmiercionośna szufla. Od 2 miesięcy jestem właścicielem tego oto Gothic killera. Powoli zaczynam żałować zakupu. Mechaniki do d--y ale fabuła za to jeszcze gorsza. Obciążenie procesora i karty graficznej robi swoje. Zgadza się, capi. Ehh.. sklamałem. Nie kupiłem tego ulepu na unreal engine, wygrałem go w karty od ojczulka
Vezz - #kiszak 
Nazywam sie Szkieletor śmiercionośna szufla. Od 2 miesięcy jestem wła...

źródło: szkieletor

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maye
Maye 13 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 2
@Vezz:

Nie kupiłem tego ulepu na unreal engine


Nie każdy uwierzy, ale naprawdę estrogenowy ekspert dewelopingu po włączeniu ulepa myślał, że jest na unrealu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zydzidoraju
zydzidoraju
zydzidoraju
14 godz. i 7 min temu
  • 8
HOLY juz calkiem p----------o z tym nowym smakiem estrogenowego copium
#kiszak
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vezz
Vezz
14 godz. i 50 min temu
  • 8
#kiszak
Ktos tu sie pytal czemu w tym spin-offie skeletala jest dobry voice acting i, ze generalnie to dziwne robic VA do prototypu gry.

Otóż już tłumaczę, zobaczyli sami jakie to wielkie gowno jest i, ze ciezko bedzie cos ulepić wiec żeby osłodzić troche tego stolca to postanowili posypać go lukrem i dodać dubbing.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vezz
Vezz
15 godz. i 46 min temu
  • 32
#kiszak
Ktory smieszek to napisal?
Vezz - #kiszak 
Ktory smieszek to napisal?

źródło: iksdi

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartosz-m_____
bartosz-m_____
bartosz-m_____
15 godz. i 44 min temu
  • 17
Skoro Vampire Survivors miało crossover z Balatro to sky is the limit ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kiszak
bartosz-m_____ - Skoro Vampire Survivors miało crossover z Balatro to sky is the limi...

źródło: pasted-file-TCmXWX

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GokaDepeth
GokaDepeth
15 godz. i 19 min temu
  • 36
Gada ''To jest najciekawszy polski projekt obecnie'' Między wierszami wspomina o kickstarterze i o tym że zgoli wąsa na milion a nawet za pół. Nie ma bata, gość jest umoczony w ten projekt xD
#kiszak
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bujak
Bujak
15 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 9
@GokaDepeth: nawet jest oznaczenie
Bujak - @GokaDepeth: nawet jest oznaczenie

źródło: IMG_1722

Pobierz
  • Odpowiedz
rozgrywka-smierci
rozgrywka-smierci
13 godz. i 9 min temu via Android
  • 9
@GokaDepeth: mowil tez chyba, ze calego torta na strimie ale ja mysle, ze po prostu chce zjesc torta i szuka pretekstu grubas rumunski
  • Odpowiedz
Bujak
Bujak
15 godz. i 13 min temu
  • 28
#kiszak
Bujak - #kiszak

źródło: IMG_0426

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gorniti
Gorniti
15 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 16
@Bujak:
Gorniti - @Bujak:

źródło: GRYWALNY TEASER TYLKO 2 MIESIĄCE

Pobierz
  • Odpowiedz
rozgrywka-smierci
rozgrywka-smierci
13 godz. i 11 min temu via Android
  • 0
@Bujak: XD
  • Odpowiedz
TakaJestPrawada
TakaJestPrawada
TakaJestPrawada
15 godz. i 9 min temu
  • 15
Jak na dwa miesiące, to jest nawet c-----o #kiszak
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JNaGGyBaNg
JNaGGyBaNg
15 godz. i 24 min temu
  • 10
W sumie giereczkowo byłoby lepsze, gdyby dzisiejszy Kiszak i Areczek byli tacy zawsze. No ale to tylko taki ludologiczny wyjątek. Bo już w piątek będzie j-----e po Gothic Remake, nazywanie ludzi z Alkimi beztalenciami i gadka Areczka, że ON PRZECIEŻ MÓWIŁ ŻE TAK BĘDZIE
#kiszak
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CichyhciC
CichyhciC
15 godz. i 57 min temu
  • 39
#kiszak "gadanie o deklasacji gothica było dobrym zabiegiem marketingowym" XDDDDDDD CO ZA GENIUSZ
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartosz-m_____
bartosz-m_____
bartosz-m_____
15 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 5
@CichyhciC: najlepszy w Polsce w speedrunowaniu 2 mapy tutoriala HOMM 3 i fikołkach logicznych, a ty zazdrościsz
  • Odpowiedz
zicogod
zicogod
15 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 2
@CichyhciC: mam nadzieje ze to bedzie nowy trend w gamingu i teraz juz wszystkie kampanie marketingowe beda wygladac tak wygladac "zrobilismy lepsza gre niz gta 6 rockstar guwno XD"
  • Odpowiedz
Doberober
Doberober
15 godz. i 54 min temu
  • 10
Jak tak mają wyglądać następne gry od legoludów to xDDDDDDDDDDD naprawdę od czasu premiery Zmierzchu Bogów nie grałem w gorsze g---o.

#kiszak
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mielonq
mielonq
mielonq
15 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 3
@Doberober: ale tworzenie gier jest proste widzowie
  • Odpowiedz
bartosz-m_____
bartosz-m_____
bartosz-m_____
15 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 8
@mielonq:
bartosz-m_____ - @mielonq:

źródło: pasted-file-1S7A3Q

Pobierz
  • Odpowiedz
bartosz-m_____
bartosz-m_____
bartosz-m_____
16 godz. i 3 min temu
  • 9
Można to streścić tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"A mi się podoba" Mateusz "Kiszak" Drozd

#kiszak
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomeg123
tomeg123
16 godz. i 2 min temu
  • 4
#kiszak cos malo jadu jak na to jak bardzo lubi jadem pluc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matada2
matada2
matada2
16 godz. i 24 min temu
  • 20
Niegrywalne g---o? No może i tak, ale zrobione w szybszym czasie. A teraz dawaj pinionżki na kickstarterze #kiszak
matada2 - Niegrywalne g---o? No może i tak, ale zrobione w szybszym czasie. A teraz d...

źródło: 1000002170

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dajzel
Dajzel
16 godz. i 38 min temu
  • 31
#kiszak skip skip skip https://streamable.com/6885fd
@ActiveekHere @kto-wie-ten-wie32
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maneharno
Maneharno
16 godz. i 28 min temu via Wykop
  • 3
@Dajzel: nohit, speedrun w pierwszym przejściu. Lista legoludycznych osiągnięć została zaktualizowana
  • Odpowiedz
kto-wie-ten-wie32
kto-wie-ten-wie32
16 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 4
@Dajzel: ale skipnął, gdybym to nie był mój klip to bym pomyślał, że serio tak grał xd
  • Odpowiedz
MagicznyKarp
MagicznyKarp
16 godz. i 36 min temu
  • 7
#kiszak Jest już end of eden u kiszki
MagicznyKarp - #kiszak Jest już end of eden u kiszki

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

isrin22
isrin22
16 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 3
@MagicznyKarp: ziemniaczki i herbatka z dodatkiem dubajskiej już przygotowana do seansu
  • Odpowiedz
MemeFairy
MemeFairy
17 godz. i 6 min temu
  • 13
W sumie już c--j jak to wygląda i działa, ale zainteresował kogoś ten świat albo fabuła? To jest rpgie, a nie symulator machania mieczem, a całość zapowiada się jak najbardziej generyczne g---o jakie dało się wymyślić, zakon światłości i magiczna ruda wysranium, jak miałem 12 lat to tworzyłem lepsze scenriusze do moich zabaw z lego
#kiszak
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gorniti
Gorniti
17 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 5
@MemeFairy: gdyby świat miałby być ciekawy to by nie potrzebował supportu "gothic like" gry
  • Odpowiedz
estrogenowy-drakul
estrogenowy-drakul
17 godz. temu via Wykop
  • 5
@MemeFairy: tez mi sie to rzuciło w oczy, to brzmi jak napisane na kolanie przez dziecko. Postacie nie muszą jeść ale dajemy mechanike jedzenia, same sie regenerują i nie umierają ale jednak muszą jeść żeby sie regenerować, przedmiotami sie wymieniają poprzez zetknięcie się tym magicznym znamieniem na ręce jakby nie mogli sobie ich podać po prostu. Za to bohater ciągle powtarza ironicznie jakie to wszystko jest dziwne na tej wyspie.
  • Odpowiedz
wojt519
wojt519
16 godz. i 52 min temu
  • 7
Dlaczego ludzie ciagle wplacaja pieniadze na tego gniota xD? Jeszcze jakby ten zlamas w okularach nie p-------l to moze bym zrozumial ale tak? Wasacz wali konia i akolici wplacaja czy ki c--j
#kiszak
wojt519 - Dlaczego ludzie ciagle wplacaja pieniadze na tego gniota xD? Jeszcze jakby ...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MagicznyKarp
MagicznyKarp
16 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 8
@wojt519: To od takich ludzi rumun chciał nas ostrzec, a tu okazuje się że wystarczy w 2 miesiące dostarczyć nie działające demo techniczne i już jest zajebiście. (no chyba że to nie widz kiszaka, to przepraszam)
  • Odpowiedz
PomidorXD
PomidorXD
17 godz. i 10 min temu
  • 7
Ja rozumiem, że to teaser robiony w 2 miesiące (ziemniaczkowy drakula mówił że lepsze niż Gothic Remake ( ͡° ͜ʖ ͡°)) ale optymalizacja to jest takie ścierwo. Do tego w-----i TAA, które wygląda jak g---o. Giga dobra gierka widzowie essa.
#kiszak
PomidorXD - Ja rozumiem, że to teaser robiony w 2 miesiące (ziemniaczkowy drakula mów...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-03 223545

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

estrogenowy-drakul
estrogenowy-drakul
16 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 3
@PomidorXD: ja tylko przypomne co mówił nieślubny syn stonogi o tej grze: "My chcemy żebyście mogli zagrać w naszą gierke bez upgradowania swoich komputerów. Wiem ilu z was ma po prostu słabszy sprzęt, lubi sobie pośmigać na gothica i nie chce sobie robić update'u do jakiegos najnowszego kompa, żeby móc w ogole zagrać w gre (...) Wygląd gry jest niewyżyłowany jest po to żeby działał również na słabszych komputerach."
  • Odpowiedz
PomidorXD
PomidorXD
Autor
16 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 1
@estrogenowy-drakul: XDDDDDD To chyba im tokenów zabrakło żeby AI zoptymalizowało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 56
  • Strona 1 z 56
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.09.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking