Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko200
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Maydan

Maydan

Dołączył 9 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 28655
  • Znaleziska 9138
  • Mikroblog 19517
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 40
  • Dodane (129)
  • Komentowane (570)
  • Plusowane (18818)
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
8 godz. i 17 min temu
  • 78
Pamiętaj, jeśli przeszkadza ci 40 stopni upału to wg wykopków na pewno jesteś grubasem i weź schudnij w ogóle
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Soothsayer
Soothsayer
8 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 39
@PodniebnyMurzyn: i na pewno lubisz -40 bo przecież nie ma nic pomiędzy
  • Odpowiedz
Squanto
Squanto
8 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 20
@PodniebnyMurzyn: Zamknij mordę ulańcu 😏
  • Odpowiedz
Bielawski
Bielawski
7 godz. i 51 min temu
  • 40
#mecz Jak Mielcarski mowi ze gol będzie anulowany to mozemy byc pewni ze będzie dokładnie odwrotnie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

albadorap
albadorap
7 godz. i 51 min temu via Android
  • 3
@Bielawski: jak zawsze xD
  • Odpowiedz
HaczuPikczu
HaczuPikczu
7 godz. i 49 min temu via Android
  • 2
@Bielawski: ale przecież Mielcarski ma tutaj rację akurat xddd
  • Odpowiedz
myk-myk-myk
myk-myk-myk
7 godz. i 51 min temu
  • 12
jak kur... nie zamuły z krajów 10 świata, to baba, przecież tu ewidentnie dostał w beret, sędziowanie to tragedia, Argentyna, Niemcy, Anglia może wszystko
#mecz #mundial
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atomus
Atomus
7 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 1
@myk-myk-myk: dostał bo pchał głowę, nic nie było :p
  • Odpowiedz
myk-myk-myk
myk-myk-myk
Autor
7 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 1
@albadorap: @Atomus możesz pakować łeb, bo nie można nogi tak wysoko podnosić, widocznie miał uklęknąć przed szwabem żeby było mu jeszcze łatwiej
  • Odpowiedz
hajnekan
hajnekan
hajnekan
7 godz. i 50 min temu
  • 17
Sędziowanie na tym mundialu to kpina #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sziszapangma
sziszapangma
7 godz. i 49 min temu
  • 82
#mecz Uzasadni jakiś ekspert dlaczego gol został uznany? Na powtórkach dosłownie przejechał mu butem po czole, dlaczego to nie był faul?
sziszapangma - #mecz Uzasadni jakiś ekspert dlaczego gol został uznany? Na powtórkach...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-25 220434

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vigonath
Vigonath
7 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 87
@sziszapangma: baba sędziuje, co się spodziewać xd
  • Odpowiedz
lukas-kowal
lukas-kowal
lukas-kowal
7 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 34
@sziszapangma: nie znajdziesz nikogo kto to sensownie wytlumaczy. Lekko nachylił głowę ale to nadal wysokość ciosu karate
  • Odpowiedz
ethize
ethize
8 godz. i 17 min temu
  • 9
cipiorze 1:0 NVIDIA

#gielda
ethize - cipiorze 1:0 NVIDIA

#gielda

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

splinter96
splinter96
17 godz. i 53 min temu
  • 1017
chłop od 2015 do 2023 był non-stop na grillu
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #stanowski #kanalzero
splinter96 - chłop od 2015 do 2023 był non-stop na grillu
#polityka #bekazpisu #bekaz...

źródło: 1000030768

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaroty
jaroty
17 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 408
@splinter96:

rekord Ginesa w ciągłym oglądaniu meczyków
  • Odpowiedz
eSUBA94
eSUBA94
17 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 413
@splinter96: ale tak serio szczerze jak tak się wczytasz w ten słowotok to jak nic stano idzie drogą którą kiedyś poszedł max kolonko
jemu za 2 lata totalnie odbije i będzie z jakiegoś podziemia nadawał z piwnicy jeśli PO będzie nadal rządzić
  • Odpowiedz
tomasztomasz1234
tomasztomasz1234
tomasztomasz1234
18 godz. i 51 min temu
  • 1108
Szukam pracy jako pilot. Moje warunki:
- wynagrodzenie: 50-70% pieniędzy z biletów
- mile widziane: opcja pilotowania 2 samolotów jednocześnie
- zatrudnienie na 78h lotu tygodniowo (11 dziennie nie licząc odpoczynku)
- ważność uprawnień: całe życie, likwidacja corocznej rewalidacji type ratingu na symulatorze
- wprowadzenie limitów liczby uczniów w szkołach pilotażu
tomasztomasz1234 - Szukam pracy jako pilot. Moje warunki:
- wynagrodzenie: 50-70% pie...

źródło: female-pilot-wearing-a-facemask-next-to-an-airplane

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z_dupy_strzelec
Z_dupy_strzelec
18 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 646
@tomasztomasz1234: nie zapomnij powtarzać, że to dla bezpieczeństwa pasażerów ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
brudny_boks
brudny_boks
brudny_boks
18 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 634
@tomasztomasz1234: co na to Naczelna Izba Oblatywaczy?
  • Odpowiedz
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela
10 godz. i 8 min temu
  • 15
#gielda #msft to takie amerykańskie #dino
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

makolem
makolem
10 godz. i 3 min temu
  • 27
#gielda szkoda że nie ma Tomka z nami, mógłby ogłosić że miał rację, to koniec i narysować zajebiste kreski tłumaczące krach. Tomku wróóóćć
makolem - #gielda szkoda że nie ma Tomka z nami, mógłby ogłosić że miał rację, to kon...

źródło: image_picker_61E5D10D-C52A-48BE-9BB8-17C429B55C13-68961-00001156A0E0F951

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beatboxer_z_tworek
beatboxer_z_tworek
10 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 3
@makolem: jeszcze bedziemi zazdrościć tomkowi tego ytd 0.3% ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
makolem
makolem
Autor
9 godz. i 56 min temu via Wypiek
  • 16
@beatboxer_z_tworek Tomek to była wartościowa postać na tagu, nikogo nie obrażał, dzielił się tym w co wierzył, był konsekwentny w swojej strategii inwestycyjnej za co chłopa szanuje, chociaż moja jest całkiem inna. Od niego nauczyłem się o bullish percent index który z powodzeniem stosuje.
  • Odpowiedz
adam-kwiatkowski783
adam-kwiatkowski783
11 godz. i 31 min temu
  • 179
Panowie i Panie, ogłaszam koniec kariery inwestora po tygodniu grania. Wyszedłem ze stratą -2400 PLN. Było to ciekawe przeżycie i czułem się jak wilk z wallstreet. W przyszłym miesiącu czeka mnie dieta czokoszokowa. Dziekuje wam za wspólne chwile i przepiękne memy. Powodzenia !!! #gielda
adam-kwiatkowski783 - Panowie i Panie, ogłaszam koniec kariery inwestora po tygodniu ...

źródło: IMG_7326

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plusbear
plusbear
11 godz. i 29 min temu via Android
  • 51
@adam-kwiatkowski783: dziękujemy wilku. Zapraszamy ponownie!
  • Odpowiedz
krash
krash
11 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 99
@adam-kwiatkowski783: Tydzień z ETF? To jak dziwke na 2 minuty wziąć
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
11 godz. i 27 min temu
  • 101
Nie wiem jak można nie inwestować. Z samych tylko dywidend inwestycja w Metę zwróci mi się w 350 lat. A przecież po tym czasie dalej będę miał akcje i dalej będę otrzymywał dywidendy. Infinite money glitch

#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pysznewpierdalator
pysznewpierdalator
11 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 6
@breakdown1: zwyklaki 7k netto powinni od m0rdy sobie odejmować i żyć jak psy ostatnie żeby 500 zł wrzucić miesięcznie w sp500, w takim wariancie już po roku by mieli 6k na giełdzie i dodatkowe 300 zł na rękę co roku, a już po zaledwie 10 latach by mieli aż 3k rocznie dodatkowego dochodu czyli jakieś 1/3-1/4 wypłaty za te 10 lat właśnie

No ale że nie są przedsiębiorczy to mamy
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
Autor
11 godz. i 21 min temu via Wypiek
  • 10
@pysznewpierdalator frajernia i tyle, głupim nie przetłumaczysz, a mądrym tłumaczyć nie musisz
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
11 godz. i 26 min temu
  • 13
Mamy to, Panie i Panowie! 🥳

Chciałbym z tego miejsca wszystkich serdecznie pozdrowić. To był bardzo dobry rok, a jeszcze lepszy przed nami

Ściskam pozdrawiam, 2026 należy do nas

#gielda
breakdown1 - Mamy to, Panie i Panowie! 🥳

Chciałbym z tego miejsca wszystkich serdec...

źródło: image_picker_3E0FF612-F624-45E7-9832-D48456368A30-74335-00001D8F60D552A1

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

B12477
B12477
10 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 1
@breakdown1: śmiech na sali..
  • Odpowiedz
b0lec
b0lec
9 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 1
@breakdown1: przeczytałem głosem króla kawalerek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
11 godz. i 5 min temu
  • 16
#gielda dzisiaj u mnie w pracy, pani Helenka z HR, zaprosiła mnie do siebie, na o------l za niewybredny żart o koleżance z pracy. Ale zanim przeszła do rzeczy, zdążyła powiedzieć „ten gowniany windows znowu się zawiesił”. Myślę że jak ulica wzywa do bojkotu, to Microsoft się zwija.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1
11 godz. i 5 min temu via Wypiek
  • 4
@ja_tu_tylko_na_moment czyli działał poprawnie, jest w cenie
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
11 godz. i 3 min temu via iOS
  • 5
@ja_tu_tylko_na_moment: było co?
  • Odpowiedz
dariusz44
dariusz44
10 godz. i 42 min temu
  • 55
#gielda #msft #s-----------------t
dariusz44 - #gielda #msft #s-----------------t

źródło: IMG_9097

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agent001
agent001
agent001
10 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 5
@dariusz44: tęskniłem
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
10 godz. i 28 min temu via Wykop
  • 17
@dariusz44: Dariusz odmraża się przy Microsofcie za mniej niż 400$. Przez resztę dekady jest zahibernowany
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
13 godz. i 7 min temu
  • 8
#gielda

Kocham Cię byku @Zawod_Inwestor
Takiego copium na dziś potrzebowałem
perfumowyswir - #gielda 

Kocham Cię byku @Zawod_Inwestor
Takiego copium na dziś potr...

źródło: Screenshot 2026-06-25 at 16.46.14

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nybbax
Nybbax
12 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 0
@perfumowyswir: Tajemniczy wymiar ? W sensie wymiar w którym śmieciuchy z tego wymiaru są stabilniejsze niż obligacje detaliczne ? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
Autor
12 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 0
@perfumowyswir: Tajemniczy wymiar ? W sensie wymiar w którym śmieciuchy z tego wymiaru są stabilniejsze niż obligacje detaliczne ? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Nybbax: proszę obejrzeć materiał i wspierać naszego mireczka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
NimooZysku
NimooZysku
13 godz. i 39 min temu
  • 11
#gielda #sive #analizatechniczna #kreski

ŻARTOWAŁEM! PSIKUS
NimooZysku - #gielda #sive #analizatechniczna #kreski

ŻARTOWAŁEM! PSIKUS

źródło: IMG_0863

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IlikeTrains
IlikeTrains
13 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 0
@NimooZysku: Takie kreski szanuję, a nie jakieś kutasy, flagi, ramiona
  • Odpowiedz
przegrywam_przez_miasto
przegrywam_przez_miasto
13 godz. i 54 min temu
  • 12
Podjedzone rakieciorzy ale kończą mi się pieniędze na uśrednainie a te śmieci nie chcą przestać spadać 🥲 #gielda
przegrywamprzezmiasto - Podjedzone rakieciorzy ale kończą mi się pieniędze na uśredna...

źródło: 1000026703

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

B12477
B12477
13 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 3
@przegrywam_przez_miasto: czlowiek wielkiei wiary. Rklb smiec juz -50% prawie od gorki
  • Odpowiedz
siodemkaxx
siodemkaxx
14 godz. i 8 min temu
  • 7
#gielda rakieciorze stabilne -10% codziennie xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NimooZysku
NimooZysku
14 godz. i 57 min temu
  • 36
#gielda #sive #analizatechniczna #kreski
Plan na dzisiaj. Róbcie screeny
NimooZysku - #gielda #sive #analizatechniczna #kreski 
Plan na dzisiaj. Róbcie screen...

źródło: IMG_0862

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogalikznadzieniem
Rogalikznadzieniem
14 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 1
@NimooZysku może być, byle by na start się z-----o do 70 i buy limity moje zrealizowało
  • Odpowiedz
202492
202492
14 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 0
@NimooZysku: docelowa cena ma spaść o 86,65%
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 941
  • Strona 1 z 941
  • >
  • jestem zjebany elo
  • Lublin

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 06.05.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 26.06.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking