Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko227
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Many2

Many2

Dołączył 3 lata i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 23757
  • Znaleziska 800
  • Mikroblog 22957
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 34
  • Dodane (26)
  • Komentowane (227)
  • Plusowane (22704)
vorky
vorky
4 godz. i 32 min temu
  • 71
Wszystko to propaganda obecnej władzy panie redaktorze ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#polityka #heheszki #bekazpisu #bekazprawakow #morawiecki
vorky - Wszystko to propaganda obecnej władzy panie redaktorze ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)...

źródło: 1000037413

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mariusz-madejczyk
mariusz-madejczyk
6 godz. i 29 min temu
  • 55
Ciiii, nie przeszkadzać i nie podpowiadać pisowcom, niech robią swoje i niech jeszcze Antka wyciągną przed wyborami... #polityka #bekazpisu
mariusz-madejczyk - Ciiii, nie przeszkadzać i nie podpowiadać pisowcom, niech robią s...

źródło: 2026-05-20 16_37_26-Greenshot

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrawnydoRadca
PrawnydoRadca
6 godz. i 18 min temu via iOS
  • 33
@mariusz-madejczyk: stare a glupie. Za 20 lat to ich nie bedzie. Moze wtedy bedzie spokój ale Krzysiu Pisowski namawia mlodych.
  • Odpowiedz
whiskas
whiskas
2 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 7
@PrawnydoRadca: To samo ludzie mówili 20 lat temu kiedy pisowcy wygrali swoje pierwsze wybory...
  • Odpowiedz
model_trzy_zmianowy
model_trzy_zmianowy
4 godz. i 12 min temu
  • 55
państwowa instytucja atakuje 16 latków za to że nie pracują zarobkowo XD

wiekszym obciachem jest j---c w sprintach

#polska #programista15k #programowanie #kolchoz #korposwiat #pracbaza #praca #pracait
modeltrzyzmianowy - państwowa instytucja atakuje 16 latków za to że nie pracują zarob...

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eugeniusz_geniusz
eugeniusz_geniusz
4 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 37
@model_trzy_zmianowy: tymczasem 16-letnia Julka ma konto na IG i żebra o lajki i to jest git
  • Odpowiedz
CebulowyKrul
CebulowyKrul
CebulowyKrul
4 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 77
@model_trzy_zmianowy: to tak jak reklamowanie zawodówek "pewny fach w ręku"a po 3 latach z patologią to zamiast fachowcy to narkomani wychodzą co jebią w holandii xD
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
6 godz. i 30 min temu
  • 149
może niech Batyr ryknie tak głośno, żeby echo jego ryknięcia dotarło aż do wybrzeży Ameryki - wtedy na pewno zyska szacunek Trumpa i ten w końcu odbierze telefon
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #usa #trump
splinter96 - może niech Batyr ryknie tak głośno, żeby echo jego ryknięcia dotarło aż ...

źródło: HIwxYo1W0AAuOu2

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
5 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 12
@splinter96: pewnie chwilę przed proba telefonu Bogucki powiedział: ej Karol, ja dzwonię ty gadasz #pdkdlakumatych
  • Odpowiedz
verq2137
verq2137
3 godz. i 58 min temu
  • 157
#heheszki #humorobrazkowy #memy
verq2137 - #heheszki #humorobrazkowy #memy

źródło: alao0Lj2_700w_0

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gnt_1
gnt_1
2 godz. i 26 min temu via Android
  • 11
@verq2137: tak samo kacapy i banderowcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
SynMichaua
SynMichaua
2 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 123
@gnt_1: Zdecydowanie nie to samo. Jednak za kacapów trzymam oba kciuki żeby pozdychali.
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
3 godz. i 25 min temu
  • 217
#ukraina #rosja #wojna #wojsko #polska #usa #bekazpisu #bekazlewactwa #heheszki #polityka #4konserwy #pis

Dzięki Panie SUTENERZE! Ale może roaming nie dał rady
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Kempes - #ukraina #rosja #wojna #wojsko #polska #usa #bekazpisu #bekazlewactwa #hehes...

źródło: 1000078227

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HrabiaTruposz
HrabiaTruposz
3 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 127
@Kempes: Jak Batyr wisiał na słuchawce to w muzyce na czekanie leciało YMCA xD
  • Odpowiedz
Gieekaa
Gieekaa
3 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 80
@Kempes: Wybory połówkowe dopiero w listopadzie. W październiku będzie odbierał. Może nawet zaprosi nawrockiego do USA żeby zrobić sobie fotkę i zyskać głosy pispolonii.
  • Odpowiedz
Barte_q
Barte_q
Barte_q
2 godz. i 37 min temu
  • 14
Wyciekła dokumentacja techniczna samego Elona Muska

#heheszki #tesla #elonmusk
Barte_q - Wyciekła dokumentacja techniczna samego Elona Muska

#heheszki #tesla #elon...

źródło: torso

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ssas78487
ssas78487
2 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 5
@Barte_q: niepojęty kadłub zawsze mnie zadziwia, prototyp cybertrucka
  • Odpowiedz
Barte_q
Barte_q
Barte_q
Autor
2 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 3
@straszny_cham: zawsze uważałem że gość ma coś w sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
szurszur
szurszur
2 godz. i 3 min temu
  • 16
Niezalezna i Republika latami jechały na narracji sympatii do Wegier, że nie mogli przeboleć spotkania Magyara z Tuskiem wiec na obu stronach internetowych jest embargo na informowanie o tym. Według tych portali nowy premier Węgier spotkał się w Polsce tylko z Nawrockim.

I tak te media robią stale. Jak ktoś skrytykuje Nawrockiego np. generał Polko to wlatuje cenzura jak za komuny albo u Łukaszenki mimo, że jak Polsko krytykował Tuska to nawet go
szurszur - Niezalezna i Republika latami jechały na narracji sympatii do Wegier, że n...

źródło: magyarffy-1

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M4rcinS
M4rcinS
1 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 5
Wpolityce dało jeden nius tytułując go w stylu ''Żenada Tuska dał Magyarowi serduszko'' .


@szurszur: A gdyby jakieś upominki wymienili Nawrocki i jakkolwiek polityk, np.: Trump, to by prawicowa prasa pisała o bardzo ważnym geście, a Max Hubner by nazwał Nawrockiego GOATem i by zwalił konia.
  • Odpowiedz
depechak
depechak
2 godz. i 7 min temu
  • 98
Zapadlisko na Dereniowej na Ursynowie.
W komentarzu bohaterska ciężarówka na chodniku demaskujaca problem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#konfitura #heheszki #warszawa #ursynow #samochodoza
depechak - Zapadlisko na Dereniowej na Ursynowie.
W komentarzu bohaterska ciężarówka ...

źródło: 13467

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

depechak
depechak
Autor
2 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 63
@depechak:
depechak - @depechak:

źródło: 13466

Pobierz
  • Odpowiedz
wezsepigulke
wezsepigulke
2 godz. i 3 min temu via Android
  • 178
@depechak: Za chwilę wyjedzie i problem zniknie. Można obejść dookoła. Po za tym był w pracy i jest RODO, to jakim prawem zamieszczasz te zdjęcia? xD
  • Odpowiedz
Smarek37
Smarek37
6 godz. i 35 min temu
  • 297
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KwadratF1
KwadratF1
6 godz. temu via Wykop
  • 115
@Smarek37: Ciekawe czy grzesiek i spółka daliby radę jeszcze podtresować to bydło do robienia laski ruskim. Skoro oni publicznie płaszczą się przed stalinowcami kamrackimi to coś czuję, że gdyby podkręcić im gaśnicowe zapalenie mózgów to by się kilku znalazło.
  • Odpowiedz
Smarek37
Smarek37
Autor
5 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 41
@Nuckeezzz: wystarczy przeczytać co nabazgrał, żeby wyciągnąć wniosek czyj elektorat.
  • Odpowiedz
johann_10
johann_10
7 godz. i 5 min temu
  • 303
Morawiecki - patologiczny kłamca, jedyny w historii III RP premier prawomocnie skazany za kłamstwa. Kłamie jak pies zresztą do dziś, oskarżając np. Tuska o wprowadzenie Zielonego Ładu.

Na dodatek resortowe dziecko robiące karierę na plechach tatusia i jego szemranych znajomości (“karierę” w banku rozpoczął od stołka doradcy prezesa xD), promujący się teraz wielce na rozsądny kompromis między centrum a prawicą.

Wielki “ekonomista”, za którego rządów inflacja dobijała do 20%.

Gardzisz
johann_10 - Morawiecki - patologiczny kłamca, jedyny w historii III RP premier prawom...

źródło: IMG_5114

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

johann_10
johann_10
Autor
6 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 51
@MecenasMarcinNajman: zbieraj ćwiercinteligentnych koleżków prędziuchno, jak dobijecie do 5 plusów to będzie sukces xDD
  • Odpowiedz
KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota
KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota
6 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 74
jedyny w historii III RP premier prawomocnie skazany za kłamstwa


@johann_10: chyba nawet DWUKROTNIE (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
johann_10
johann_10
6 godz. i 57 min temu
  • 245
Robi się coraz cieplej, dlatego tradycyjnie jak co roku - uważajcie na kleszcze ( ͡º ͜ʖ͡º)

#bekazpisu #bekazprawakow #polityka
johann_10 - Robi się coraz cieplej, dlatego tradycyjnie jak co roku - uważajcie na kl...

źródło: IMG_4839

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaroty
jaroty
6 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 80
@johann_10:

PILNE!
jaroty - @johann_10:

PILNE!

źródło: AISelect_20260428_102430_Samsung Browser

Pobierz
  • Odpowiedz
Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
6 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 15
@johann_10: Matecki jak na porządnego kleszcza przystało grasuje przez cały rok
  • Odpowiedz
wezsepigulke
wezsepigulke
8 godz. i 36 min temu
  • 218
Witam wszystkich zainteresowanych tym filmem. To ja jestem osobą potrąconą przez tego kierowcę. Czy byłem tam specjalnie? trochę tak trochę nie, wracałem z pracy i widziałem że się rozkręca jeżdżenie po chodniku i chciałem zrobić parę zdjęć na grupę Święte krowy warszawskie, po jakimś czasie pojawił się pan Konfitura. Stałem blisko latarni i chyba chciałem uruchomić aparat i jeszcze parę zdjęć lub filmików zrobić i naprawdę nie widziałem tego samochodu bo gapiłem
wezsepigulke - > Witam wszystkich zainteresowanych tym filmem. To ja jestem osobą pot...
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wezsepigulke
wezsepigulke
Autor
8 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 97
@KitaxKita: Grozi ostracyzm w internetach, to trzeba nagłaśniać gdzie się da
  • Odpowiedz
diwi
diwi
diwi
6 godz. i 6 min temu via Wykop
  • 37
@mayek: @StaryWedrowiec Generalnie ja mam problem z tymi ludźmi, że gdyby nie ich zachowanie to do takich sytuacji by nie dochodziło.


@Substytut: i wtedy, tacy debile jeżdżący na chodniku będą dalej to robić i np. przejadą dziecko, bo go nie zauważą.

Zrozum, że oni to robią, żeby nagłośnić problem i wymusić ostracyzm
  • Odpowiedz
verq2137
verq2137
7 godz. i 33 min temu
  • 418
#heheszki #humorobrazkowy
verq2137 - #heheszki #humorobrazkowy

źródło: Screenshot 2026-05-20 at 15-32-42 Relacje • Instagram

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tyrytyty
tyrytyty
7 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 148
@verq2137: i nawet nie ma w tym wiele złego, humany zostały tak przeorane że to się sprowadza to produkowania pozbawionego znaczenia słowotoku który czat robi lepiej i szybciej niż człowiek

żałuję że nie było czatu jak musiałem te wszystkie bzdurne opowiadania i rozprawki pisać do szkoły xD
  • Odpowiedz
schnippen_schnappen
schnippen_schnappen
7 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 74
@verq2137: (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
schnippen_schnappen - @verq2137: (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
zjadlbym_kebaba
zjadlbym_kebaba
7 godz. i 36 min temu
  • 264
#bekazpisu #polityka #bekazkacapow #bekazprawakow

XD
zjadlbym_kebaba - #bekazpisu #polityka #bekazkacapow #bekazprawakow 

XD

źródło: 1000053745

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Scybulko
Scybulko
7 godz. i 31 min temu via Android
  • 167
@zjadlbym_kebaba: pewnie nie ma nic na koncie
  • Odpowiedz
logdan_bazuka
logdan_bazuka
logdan_bazuka
6 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 158
@Scybulko: puszczal sygnal ale Trump sie nie domyslil
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
7 godz. i 28 min temu
  • 425
#polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #pis #dobrazmiana #4konserwy #heheszki

XD
Kempes - #polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #pis #dobrazmiana #4konserwy #heheszki 
...

źródło: 1000078226

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yans_Zoon
Yans_Zoon
7 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 309
@Kempes: To jest normalnie złoto - Wprowadź zielony ład, ukradnij i zmarnuj kasę z ETS, odczekaj trochę, rób g0wno burzę z emerytami żeby zlikwidować ETS :D
  • Odpowiedz
emasele
emasele
emasele
7 godz. i 9 min temu via iOS
  • 96
@Kempes: PiS jest za a nawet przeciw xD
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
6 godz. i 40 min temu
  • 613
heh, jak szybko się zmienia perspektywa pisowców; za Orbana największy sojusznik w Europie, Polak-Węgier - dwa bratanki; a teraz za Magyara już zupełnie nieliczący się kraj xD
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #wegry
splinter96 - heh, jak szybko się zmienia perspektywa pisowców; za Orbana największy s...

źródło: 1000028093

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

McDonaldsTrump
McDonaldsTrump
6 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 276
@splinter96: wow pisowcy mają pamięć złotej rybki, stare znałem
  • Odpowiedz
straszny_cham
straszny_cham
6 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 420
@McDonaldsTrump: To nie jest pamięć złotej rybki, to jest przekaz dla ich głupich wyborców
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
7 godz. i 28 min temu
  • 613
Znaczy co, ciągłe włażenie w dupę Trumpowi przez pisowców nie przynosi żadnych wymiernych korzyści dla naszego kraju? Ja w szoku.
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #usa #trump
splinter96 - Znaczy co, ciągłe włażenie w dupę Trumpowi przez pisowców nie przynosi ż...

źródło: 1000028091

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
7 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 248
@splinter96: to zdjęcie wiele tłumaczy. Trump gdzieś łapą pokazuje, nawet na Batyra nie patrzy a ten debil stanął...jak debil, może mu Trump patyka rzucił: Nałroki, aport!
Aldona_Lipska - @splinter96: to zdjęcie wiele tłumaczy. Trump gdzieś łapą pokazuje, n...

źródło: 1000019107

Pobierz
  • Odpowiedz
johann_10
johann_10
7 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 268
@splinter96: pięknie pomarańczowy orangutan szcza na Nałrokiego xD
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
4 godz. i 50 min temu
  • 315
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #mejza #pis #bekazpodludzi
Tak się trzeba bawić! xD przypominam że Mejza sam się do sejmu nie wybrał, więc gratulację pisowcy, na eleganckiego chłopa było głosowane, tyle dla kraju zrobił, patriota.
Krs90 - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #mejza #pis #bekazpodludzi
Tak się trzeba...

źródło: obraz_2026-05-20_181559930

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

McDonaldsTrump
McDonaldsTrump
4 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 174
@Krs90:
McDonaldsTrump - @Krs90:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Gozd
Gozd
Gozd
3 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 108
@Krs90: sam się nie wybrał.
Inna sprawa, że to politycy sobie sami ogarniają doposażenie. Kto widział kasę na wynajem auta z budżetu państwa. Tak samo jak kilometrówki i inne. Każdy normalnienna nich pracujący placi sobie za wszystko że swojej kieszeni.
Odebrać aż takie przywileje tym miernotom dbających jedynie o siebie i swoich.
  • Odpowiedz
Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny
8 godz. i 5 min temu
  • 9
Stan #pracait na maj 2026. Programiści boją się, że zostaną odrzuceni w rekrutacji za nieprofesjonalne nazwy commitów do Githuba XDXD Githuba, którego przymusowo i za darmo uzupełniają dodatkowymi projektami robionymi po pracy, żeby w ogóle być branym pod uwagę w rekrutacji. Co za totalne upodlenie. Co będzie następne? Wprowadzenie bezzwrotnej kaucji dla pracodawcy za to, że ATS przeczyta CV kandydata jako pokrycie kosztów licencji na program? Półroczny, bezpłatny okres próbny,
Stulejman_Beznadziejny - Stan #pracait na maj 2026. Programiści boją się, że zostaną ...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lekarz_7k
Lekarz_7k
7 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 4
@Stulejman_Beznadziejny: ile można jęczeć i płakać, że ktoś śmie zarabiać więcej niż PAN programista

ŁUN przecież zdał matematyke rozszerzoną na 50% i potem ANALIZE MATEMATYCZNĄ JEDEN na studiach!!111

Te lamenty programistów o lekarzy są naprawdę tak żałosne
  • Odpowiedz
maxiek
maxiek
maxiek
23 min temu via Wykop
  • 0
@Stulejman_Beznadziejny: i bardzo dobrze
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 1136
  • Strona 1 z 1136
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 23.06.2022

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 23.06.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking