Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko196
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Many2

Many2

Dołączył 4 lata temu
  • Obserwuj
  • Akcje 24532
  • Znaleziska 857
  • Mikroblog 23675
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 34
DavyJoness
DavyJoness
02.06.2026, 17:14:28
  • 2
#ukraina ja bym jeszcze wrócił do tematu aktu zbrodni ukrainców na dwóch polskich rolnikach ktorzy zginęli w ich ataku dronem. Do dziś nikt nie poniósł odpowiedzialnosci za to, a opinia publiczna juz zapomniała
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Many2
Many2 02.06.2026, 19:19:59 via Android
  • 1
@lubiepic: wszyscy to rozumieją, co nie zmienia faktu, że cywilizowany kraj powinien przeprosić, jeśli ofiarą są postronni. Wystarczylo przyznac jak było, powiedziec ze główną winę ponoszą ruscy ale i tak przeprosic ze względu na dobre relacje itd to nic nie kosztuje, tak się buduje zaufanie
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
26.05.2026, 14:26:03
  • 530
no i takie właśnie mamy bystre społeczeństwo xD największym zaufaniem cieszy się dziennikarz który celowo zapraszał szurów na wywiady żeby podbić sobie zasięgi w internecie
#polityka #bekazprawakow #szury #foliarze
splinter96 - no i takie właśnie mamy bystre społeczeństwo xD największym zaufaniem ci...

źródło: 1000028615

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Many2
Many2 26.05.2026, 18:37:42 via Wykop
  • 0
@tagan:

Bo ja ją kojarzę tylko z tego, że z jakiegoś bliżej nieokreślonego powodu Stanowski ma z nią kosę, rozwinie ktoś?


to już masz powód ataków - trzeba było stworzyć platformerską Holecką dla symetrystów
  • Odpowiedz
thority
thority
23.05.2026, 18:56:35
  • 3
Jak, z perspektywy klubu, któremu kibicujesz, oceniasz sezon 25/26 w Ekstraklasie?
#mecz
#ekstraklasa
thority - Jak, z perspektywy klubu, któremu kibicujesz, oceniasz sezon 25/26 w Ekstra...

źródło: IMG_1370

Pobierz

No jak

  • Jest w pytę 35.0% (43)
  • Bardzo dobrze 17.1% (21)
  • Dobrze 8.9% (11)
  • Średnio 14.6% (18)
  • Słabo 12.2% (15)
  • Dramatycznie 12.2% (15)

Oddanych głosów: 123

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Many2
Many2 23.05.2026, 19:13:26 via Android
  • 0
@thority: Lechia doczekała sie snajpera na miarę korony króla strzelców. Mecze byly ciekawe, strzelała duzo goli, bardzo fajny sezon ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
16.05.2026, 04:46:12
  • 337
#polityka #heheszki #bekazkatoli #bekazprawakow #4konserwy

Bo przecież każda asystentka pracuje z domu jej szefa XD
Kempes - #polityka #heheszki #bekazkatoli #bekazprawakow #4konserwy 

Bo przecież każ...

źródło: 1000077965

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Many2
Many2 16.05.2026, 08:28:40 via Android
  • 4
@Kempes: nie słyszałeś nigdy o home office? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Many2
Many2 09.05.2026, 13:19:54
  • 0
#mecz za rok derby Trójmiasta w 1 lidze
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marcinnx
Marcinnx
09.05.2026, 13:20:41 via Wykop
  • 0
@Many2: na 3 bramki będą grali? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
WolnyBLN
WolnyBLN
09.05.2026, 13:21:10 via Wykop
  • 1
@Many2: za pół roku
  • Odpowiedz
lyncz
lyncz
lyncz
07.05.2026, 18:53:06
  • 299
Kupujesz nowe auto, marka cię zlewa, a stary złom się z ciebie śmieje

TL;DR:
Odebrałem z salonu nowiutkiego Hyundaia. Po 700 km auto umarło na trasie (odcięło prąd). Assistance to jakiś żart z klienta (3 godziny na poboczu). ASO wzięło auto na warsztat i postawiło "diagnozę": padł akumulator. Czas oczekiwania na nową baterię? MINIMUM DWA TYGODNIE xD. Najlepsze jest to, że leczą skutek, a nie przyczynę (bo auto wywaliło błąd ładowania).

Wersja dla tych, co
  • 110
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Many2
Many2 07.05.2026, 20:50:31 via Wykop
  • 1
@lyncz: trzeba było kupic toyote ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
tombeczka
tombeczka
25.04.2026, 11:31:58
  • 273
#nauka #heheszki #korneliawieczorek #reddit
tombeczka - #nauka #heheszki #korneliawieczorek #reddit

źródło: obraz

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Many2
Many2 26.04.2026, 09:50:42 via Android
  • 0
@tombeczka: Wszystko zostało powiedziane w pierwszym poscie na reddicie, wykop jest martwy
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
20.04.2026, 06:49:08
  • 572
#polityka Macron to tuskobot ze stajni Giertycha
badreligion66 - #polityka Macron to tuskobot ze stajni Giertycha

źródło: 1000044614

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Many2
Many2 20.04.2026, 09:40:11 via Android
  • 0
@badreligion66: macron jest czlonkiem mitycznej sekty silnych razem
  • Odpowiedz
bo-banley
bo-banley
16.04.2026, 15:29:32
  • 411
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #usa

Ale pisowcy muszą mieć mindfucka jak republikanie idą na wojnę z Kościołem Katolickim. Ciekawe zwłaszcza jak tam Tarczyński, który rzekomo asystował księdzu w egzorcyzmach. Którą biedak wybierze stronę w tej wojnie religijnej xd
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Many2
Many2 16.04.2026, 17:40:07 via Wykop
  • 3
@Cztero0404: "Zanim wstąpił do polityki, Tarczyński asystował brytyjskiemu egzorcyście. Lata temu na antenie TVN Style opowiadał, jak ludzie pluli gwoździami i mówili językami. — Ja to widziałem na własne oczy — przekonywał w 2013 r."
Spitting nails to angielski idiom, który oznacza tyle co nasze rzucanie mięsem. Ciekawe czy ten debil czegoś nie zasłyszał i potem zrelacjonowal tak jak zrozumiał xD
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
09.04.2026, 06:48:44
  • 513
#polityka Samo gęste
badreligion66 - #polityka Samo gęste

źródło: 1000043080

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Many2
Many2 09.04.2026, 08:44:53 via Android
  • 6
@badreligion66: ale patriotyczne combo, typowa prawica. Branża bukmacherska, śmieciowa, deweloperska - same pasożyty Polskiego społeczeństwa.
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
01.04.2026, 11:39:59
  • 750
Prychnalem z tej drogi krzyżowej, ale ogólnie to nie jest śmieszne nic a nic XD

Sam znam takich ludzi.

"Kiedys synek to się pojechało do Niemca popracować 3 miesiące i żyło potem przez dwa lata jak król hehehe".

Po
Czoso - Prychnalem z tej drogi krzyżowej, ale ogólnie to nie jest śmieszne nic a nic ...

źródło: 1000056293

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Many2
Many2 01.04.2026, 20:54:25 via Wykop
  • 1
@Czoso: skoro każdy boomer ma po 3 mieszkania, to zetki dostanie po 6 mieszkan do podziału z rodzenstwem. Ale zamiast sie cieszyc to p------ą w internecie jak maja ciezko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pawelJG
pawelJG
30.03.2026, 14:45:39
  • 163
Za 4 dni minie okrągła 6 rocznica, gdy #pis jednym zakazem uratował życie miliardów POLAKÓW
#bekazpisu #heheszki #covidroulette
pawelJG - Za 4 dni minie okrągła 6 rocznica, gdy #pis jednym zakazem uratował życie m...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Many2
Many2 30.03.2026, 19:29:50 via Wykop
  • 53
@pawelJG: i jeszcze ci powie taki pisowiec, ze obecnie media publiczne to 1:1 to samo co za pisu, tylko w drugą strone
  • Odpowiedz
WykopkowyJanuszek
WykopkowyJanuszek
WykopkowyJanuszek
25.03.2026, 21:52:09
  • 66
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Many2
Many2 25.03.2026, 22:02:33 via Wykop
  • 18
@WykopkowyJanuszek: od covidu gdansk boryka sie z mocnym zapyleniem od węgla, ciekawe czy to nie od tego dziadostwa, skoro dalej gdzies to składują
  • Odpowiedz
Many2
Many2 09.03.2026, 19:25:20
  • 39
#mecz
Many2 - #mecz

źródło: db0500ef571df5543ad88a5ed711f9532ef79e18497537ee19d3405c76b1867e

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiesPat
PiesPat
08.03.2026, 19:46:23
  • 11
#mecz
PiesPat - #mecz

źródło: 1000051216

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Many2
Many2 08.03.2026, 19:47:36 via Wykop
  • 1
@PiesPat: Dawid Szwarga dalej wściekły po derbach?
  • Odpowiedz
umorusany_w_kale
umorusany_w_kale
27.02.2026, 22:20:15
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Many2
Many2 27.02.2026, 22:24:27 via Wykop
  • 0
@umorusany_w_kale: to kara za siemaszke w awatarze.
  • Odpowiedz
Many2
Many2 27.02.2026, 20:26:27
  • 0
#mecz dawać Kurminowskiego, Bobcek jest przeklęty
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ExtraIntrowertyk
ExtraIntrowertyk
27.02.2026, 20:05:51
  • 1
Oglądałem polska Łotwa w kosza i poleciała extraklasa, ruch że stalą, oglądam 4 minutę i niedowierzam co to za kopanina xD Wy to tak na serio oglądacie? xDD #mecz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Many2
Many2 27.02.2026, 20:06:34 via Wykop
  • 3
@ExtraIntrowertyk: tak, a o co chodzi?
  • Odpowiedz
gerwazy-oko
gerwazy-oko
23.02.2026, 10:00:40
  • 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Many2
Many2 23.02.2026, 11:02:09 via Android
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Many2
Many2 23.02.2026, 17:45:57 via Android
  • 0
@Altar: dla ojca dziecko też przeważnie jest na pierwszym miejscu, wiec co za różnica. Nie rozumiem takiego stopniowania, kto na którym miejscu się plasuje w rodzinie.
  • Odpowiedz
Many2
Many2 23.02.2026, 19:35:46 via Android
  • 0
@Altar: znaczy ja to wiem co to jest, to się nazywa egocentryzm i niedojrzałość, coraz częstsze zjawisko
  • Odpowiedz
Many2
Many2 23.02.2026, 20:38:02 via Android
  • 0
@Altar: z egocentryzmem i niedojrzałością chodziło mi o potrzebe bycia na 1 miejscu. Tworzenie rankingów i przejmowanie się czy na pewno jestem najwazniejszy dla innych. Nie ma to nic wspólnego z kwestią posiadania dzieci.
  • Odpowiedz
Many2
Many2 22.02.2026, 19:30:16
  • 5
#mediolan2026
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 23.06.2022

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 23.06.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking