No i dziś koniec urlopu. Jeszcze normalny weekend i kołchoz. Ehhhh niewolnik dostał tydzień wolnego, oczywiście przesiedział to przed komputerem albo w lesie i od nowa zapieprzać. Wyrzuty sumienia se mam bo miałem iść na rower, gdzies w góry a nie poszedłem. Dopiero co był początek a tu już koniec. Ehhhh.
I w ogóle jak się tak siedzi w domu to się widzi ile życia marnuje się na ten j----y kołchoz. Wstaję
Co najmniej dwie osoby poszkodowane w Gałaczu (Galati) w Rumunii, gdzie w blok mieszkalny uderzył rosyjski dron bojowy. 14-latek i kobieta. Jedna z osób poszkodowanych jest w ciężkim stanie.
@wfyokyga: często jak kupuje coś używanego to szukam właśnie w ten sposób bo tacy debile często nawet nie widzą co sprzedają i tak kupiłem "ruter" 250zł taniej xD
@wfyokyga: gdyby to byl zwykly zyrandol, no to cena wahalaby sie od 30 do 200 zlotych. Natomiast to jest rzelandor i w takiej sytuacji mamy do czynienia z obiektem wyjatkowym, wiec i cena tez jest wyjatkowa
@GenetycznyDominatornik: przy bagażu chodzi głównie o to żebyś zapłacił haracz, po za tym jak się jest odpowiednio dużych rozmiarów to trzeba kupić dwa bilety xD
Jaki cyrk to ja nie mogę. W moim rodzinnym powiatowym skończyły się dla pisuarów stanowiska w urzędach i spółkach miejskich to zaczęli fikcyjnie kupować po metr kwadratowy udziału w mieszkaniach, zapisują się jako spółdzielcy żeby na zbliżającym się walnym przejąć największą i dobrze prosperującą spółdzielnie mieszkaniową xD Jakie to jest beszczelne złodziejskie plemię to ja nie mam słów. #polityka #bekazpodludzi #bekazpisu #bekazprawakow #tomaszowmazowiecki
@PanMinister: rozumiem że jak zbiorę odpowiednią ilość ludzi, potem kupimy kilka mieszkań, każdy tylko po 1m2 bedzie miał udział, to będziemy mogli przejąć np takiego TBSa? Wyśmienita strategia.
@Miecz12: nie chodzi o przejęcie tbs'a tylko o przejęcie spółdzielni. Tłuste wyprawki dla zarządu czyli rozdawane samym sobie ze składek ludzi z takich tbs'ów.
@na_pierwszej_linii_kas: eh a ja wpłaciłem 20 tys bo myślałem że zarucham tą autystke a tu znowu telemark. Mo trudno Będzie się musiał zaprzeć o brzezinę
Udało się dojść , zrobiłem dziś 55,56 km. Jestem w makdolca przy autostradzie , jest 21:43 i nie wiem gdzie będę spać . Chyba w jakie krzaki pójdę bo gdzie indziej . Już zimno się zrobiło no i teraz czuję te km w ciele .
To moje zamówienie , wziąłem deala z - mc double - 4 nugetsy - małe frytki
@matixrr panie , brzuch mi zara pęknie , ale jeszcze wezmę se tą kole z frytkami , bo pić mi się chce a wody nie chce ( ͡°ʖ̯͡°) Już naładowałem prawie wszystkie baterie a pożarłem jak króle za pół darmo. Dobrze że nie czekałem do jutra bo śniadaniem to bym się tak nie najadł i nie dają żadnych praktycznie promek na ofertę śniadań . Jeszcze
Twoje dziecko uwielbia słodycze? A może to Ty chcesz rozpieścić swoje wewnętrzne dziecko? No to dobra wiadomość, bo są żelki #gusto do zgarnięcia za friko! I to niemało żelków...
ODRZUCIŁEM
#danielmagical #raszei #patostreamy