Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Krachu

Krachu

Dołączył 16 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 61391
  • Znaleziska 5608
  • Mikroblog 55783
  • Obserwujący 161
  • Obserwowane 137
  • Dodane (3183)
  • Komentowane (7832)
  • Plusowane (44768)
Fatalista1988
Fatalista1988
przedwczoraj, 16:21:01
  • 12
Na c--j kichasz !? Tylko złą energie wprowadzasz!

ODRZUCIŁEM

#danielmagical #raszei #patostreamy
Fatalista1988 - Na c--j kichasz !? Tylko złą energie wprowadzasz!

ODRZUCIŁEM 

#dani...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ktostam7
ktostam7
przedwczoraj, 22:01:13
  • 21
Ej,przekupcie kierownika osrodka zeby mu dali przepustki na weekendy na strimy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#danielmagical #patostreamy #chlopakizraszei #raszei
ktostam7 - Ej,przekupcie kierownika osrodka zeby mu dali przepustki na weekendy na st...

źródło: ciech

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fatalista1988
Fatalista1988
przedwczoraj, 22:12:52 via Wykop
  • 32
@ktostam7:
Fatalista1988 - @ktostam7:

źródło: g5yu

Pobierz
  • Odpowiedz
patek66
patek66
przedwczoraj, 22:38:53 via Wykop
  • 7
@ktostam7: Mariusz pomachaj bo ledwo Cię widać.
  • Odpowiedz
KitaxKita
KitaxKita
16 godz. i 1 min temu
  • 12
piękne ujęcie xD
#konfitura
KitaxKita - piękne ujęcie xD
#konfitura

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Synco
Synco
16 godz. i 58 min temu
  • 6
No i dziś koniec urlopu. Jeszcze normalny weekend i kołchoz. Ehhhh niewolnik dostał tydzień wolnego, oczywiście przesiedział to przed komputerem albo w lesie i od nowa zapieprzać. Wyrzuty sumienia se mam bo miałem iść na rower, gdzies w góry a nie poszedłem. Dopiero co był początek a tu już koniec. Ehhhh.

I w ogóle jak się tak siedzi w domu to się widzi ile życia marnuje się na ten j----y kołchoz. Wstaję
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jmuhha
jmuhha
17 godz. i 23 min temu
  • 6
520 tys xD Warszawa Bemowo Premium
jmuhha - 520 tys xD Warszawa Bemowo Premium

źródło: 1000028085

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Goijden
Goijden
17 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 8
@jmuhha: XDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
garnuch40cm
garnuch40cm
garnuch40cm
16 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 3
@jmuhha: zalety: mniej niż 5 minut pieszo do najbliższych drzwi wyjściowych
  • Odpowiedz
WolnyBLN
WolnyBLN
22 godz. i 4 min temu
  • 558
Teoretycznie mógłbym być na czas w pracy, ale za spóźnienie nie ma żadnych konsekwencji, więc wybór jest prosty.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0864
0864
0864
21 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 959
@WolnyBLN: jesteś lekarzem na NFZ?
  • Odpowiedz
somskia
somskia
20 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 194
@WolnyBLN: jeszcze ofc dwójka w robocie
  • Odpowiedz
pierwszynawenus
pierwszynawenus
wczoraj, 00:21:07
  • 468
Co najmniej dwie osoby poszkodowane w Gałaczu (Galati) w Rumunii, gdzie w blok mieszkalny uderzył rosyjski dron bojowy. 14-latek i kobieta. Jedna z osób poszkodowanych jest w ciężkim stanie.

#wojna #rosja #ukraina #rumunia
pierwszynawenus - Co najmniej dwie osoby poszkodowane w Gałaczu (Galati) w Rumunii, g...

źródło: drone-attack-galati-romania

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CosyGrave
CosyGrave
21 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 261
@pierwszynawenus: Piąta kolumna już zaciera rączki, żeby sie okazało, że to ukraińskie drony
  • Odpowiedz
grzesiek_888
grzesiek_888
21 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 614
@ZaczynajacySieNaLitereX: przewodów to twój stary nakradł jak zakład w Muchosrańsku likwidowali
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
przedwczoraj, 22:52:03
  • 205
wfyokyga

źródło: temp_file8982915518922184720

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzychuu3
krzychuu3
krzychuu3
przedwczoraj, 22:56:54 via Wykop
  • 184
@wfyokyga: często jak kupuje coś używanego to szukam właśnie w ten sposób bo tacy debile często nawet nie widzą co sprzedają i tak kupiłem "ruter" 250zł taniej xD
  • Odpowiedz
redorbiter
redorbiter
przedwczoraj, 22:59:01 via Wykop
  • 106
@wfyokyga: gdyby to byl zwykly zyrandol, no to cena wahalaby sie od 30 do 200 zlotych. Natomiast to jest rzelandor i w takiej sytuacji mamy do czynienia z obiektem wyjatkowym, wiec i cena tez jest wyjatkowa
  • Odpowiedz
vateras131
vateras131
przedwczoraj, 17:09:32
  • 91
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomasiak
tomasiak
przedwczoraj, 17:13:18 via Wykop
  • 58
@vateras131: jakby spał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
IlikeTrains
IlikeTrains
przedwczoraj, 17:13:25 via Wykop
  • 107
@vateras131: Podje CFD i będzie git
  • Odpowiedz
Trzesidzida
Trzesidzida
przedwczoraj, 06:43:34
  • 123
O k-------a, Wacław s---------y

#2137
Trzesidzida - O k-------a, Wacław s---------y

#2137

źródło: temp_file4579710306952252181

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fizzly
fizzly
przedwczoraj, 06:44:56 via Wykop
  • 97
@Trzesidzida: psze pani pani syn obrarza papieza prosze coś zrobić
  • Odpowiedz
Bananada
Bananada
przedwczoraj, 06:50:18 via Wykop
  • 14
@Trzesidzida: mmm kradzione, moje ulubione
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
przedwczoraj, 07:41:43
  • 478
#humorobrazkowy #heheszki #granica
ZarodziecMalaryczny997 - #humorobrazkowy #heheszki #granica

źródło: 1000017528

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nighthuntero
Nighthuntero
przedwczoraj, 08:12:14 via Wykop
  • 317
@ZarodziecMalaryczny997: Przecież strzelanie do nich to jest wręcz obowiązek straży granicznej
  • Odpowiedz
Nighthuntero
Nighthuntero
przedwczoraj, 09:00:45 via Wykop
  • 89
@Nighthuntero: Jaki to ma związek z tym memem?


@niebieskatrytytka: Taki związek, że można się tylko cieszyć z tego, że straż graniczna dobrze wykonuje swoją pracę
  • Odpowiedz
GenetycznyDominatornik
GenetycznyDominatornik
przedwczoraj, 07:59:35
  • 540
GenetycznyDominatornik

źródło: image_picker_099F735C-5445-414E-8901-56097EE1A448-4996-000000CBBAAA4D38

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trampoliniusz-Pompka
Trampoliniusz-Pompka
przedwczoraj, 08:02:06 via Wykop
  • 721
@GenetycznyDominatornik: Bo chodzi o wagę jaką zgodnie z BHP mogą przenosić pracownicy lotniska, a nie o ładowność samolotu ;)
  • Odpowiedz
kacappylon
kacappylon
przedwczoraj, 08:09:59 via Wykop
  • 422
@GenetycznyDominatornik: przy bagażu chodzi głównie o to żebyś zapłacił haracz, po za tym jak się jest odpowiednio dużych rozmiarów to trzeba kupić dwa bilety xD
  • Odpowiedz
PanMinister
PanMinister
przedwczoraj, 10:32:47
  • 224
Jaki cyrk to ja nie mogę. W moim rodzinnym powiatowym skończyły się dla pisuarów stanowiska w urzędach i spółkach miejskich to zaczęli fikcyjnie kupować po metr kwadratowy udziału w mieszkaniach, zapisują się jako spółdzielcy żeby na zbliżającym się walnym przejąć największą i dobrze prosperującą spółdzielnie mieszkaniową xD Jakie to jest beszczelne złodziejskie plemię to ja nie mam słów.
#polityka #bekazpodludzi #bekazpisu #bekazprawakow #tomaszowmazowiecki
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miecz12
Miecz12
przedwczoraj, 12:11:44 via Wykop
  • 9
@PanMinister: rozumiem że jak zbiorę odpowiednią ilość ludzi, potem kupimy kilka mieszkań, każdy tylko po 1m2 bedzie miał udział, to będziemy mogli przejąć np takiego TBSa? Wyśmienita strategia.
  • Odpowiedz
mrocznegacie
mrocznegacie
przedwczoraj, 12:32:46 via Wykop
  • 70
@Miecz12: nie chodzi o przejęcie tbs'a tylko o przejęcie spółdzielni. Tłuste wyprawki dla zarządu czyli rozdawane samym sobie ze składek ludzi z takich tbs'ów.
  • Odpowiedz
patek66
patek66
przedwczoraj, 09:53:39
  • 42
#danielmagical #patostreamy #raszei #chlopakizraszei
patek66 - #danielmagical #patostreamy #raszei #chlopakizraszei

źródło: 5108

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cutmjut
Cutmjut
przedwczoraj, 10:05:52 via Wykop
  • 12
@patek66: aj tarn tu juuuuu! (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
patek66
patek66
Autor
przedwczoraj, 10:30:16 via Wykop
  • 9
@Logankapuchino: zamknij ryj w moim mieszkaniu?! o kurrrr*a o kurrrrrrrr*a
  • Odpowiedz
kanguru
kanguru
przedwczoraj, 10:07:14
  • 36
za zdrowie huopów kolchoźnych #kebab #jedzenie #jedzzwykopem #przegryw #kolchoz #pracbaza
kanguru - za zdrowie huopów kolchoźnych #kebab #jedzenie #jedzzwykopem #przegryw #kol...

źródło: 1000052769

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matixrr
matixrr
przedwczoraj, 10:08:41 via Wykop
  • 19
@kanguru: wygląda na małego, ale to nie wstyd ( ͡° ᴥ ͡°) smacznego ʕ•ᴥ•ʔ
  • Odpowiedz
walicwasss
walicwasss
przedwczoraj, 10:20:30 via Android
  • 5
@kanguru: ty to ten co miał małe jaja?

Flishwater?
  • Odpowiedz
na_pierwszej_linii_kas
na_pierwszej_linii_kas
przedwczoraj, 07:53:18
  • 17
#przegryw Dokonało się, trukel telemark na głównej. Czuję w kościach, że skarbówka i cbś wjadą na święty tag.
napierwszejlinii_kas - #przegryw Dokonało się, trukel telemark na głównej. Czuję w ko...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-28 o 09.52.22

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nieparzystokopytny
nieparzystokopytny
nieparzystokopytny
przedwczoraj, 08:07:30 via Wykop
  • 3
@na_pierwszej_linii_kas: celebryta. Ja nigdy na głównej nie był. No chyba że komentarzem.
  • Odpowiedz
kingcel
kingcel
przedwczoraj, 08:12:25 via Wykop
  • 3
@na_pierwszej_linii_kas: eh a ja wpłaciłem 20 tys bo myślałem że zarucham tą autystke a tu znowu telemark. Mo trudno Będzie się musiał zaprzeć o brzezinę
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
przedwczoraj, 04:44:59
  • 503
Udało się dojść , zrobiłem dziś 55,56 km. Jestem w makdolca przy autostradzie , jest 21:43 i nie wiem gdzie będę spać . Chyba w jakie krzaki pójdę bo gdzie indziej . Już zimno się zrobiło no i teraz czuję te km w ciele .

To moje zamówienie , wziąłem deala z
- mc double
- 4 nugetsy
- małe frytki
ChlopoRobotnik2137 - Udało się dojść , zrobiłem dziś 55,56 km. Jestem w makdolca przy...

źródło: image_picker_B2EFBFC7-244C-43F1-83D2-9C1E71D46DF6-41203-000004A148A90AD4

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
Autor
przedwczoraj, 04:45:35 via Wypiek
  • 170
ChlopoRobotnik2137

źródło: image_picker_857B2136-A521-437A-ADFA-D9A04B7E9205-41203-000004A356B9B914

Pobierz
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
Autor
przedwczoraj, 04:52:45 via Wypiek
  • 140
@matixrr panie , brzuch mi zara pęknie , ale jeszcze wezmę se tą kole z frytkami , bo pić mi się chce a wody nie chce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Już naładowałem prawie wszystkie baterie a pożarłem jak króle za pół darmo. Dobrze że nie czekałem do jutra bo śniadaniem to bym się tak nie najadł i nie dają żadnych praktycznie promek na ofertę śniadań . Jeszcze
  • Odpowiedz
Kwasny_konfident
Kwasny_konfident
27.05.2026, 15:41:21
  • 739
Dzień Dziecka już za kilka dni... (。◕‿‿◕。)

Twoje dziecko uwielbia słodycze? A może to Ty chcesz rozpieścić swoje wewnętrzne dziecko?
No to dobra wiadomość, bo są żelki #gusto do zgarnięcia za friko! I to niemało żelków...

Lecimy z
Kwasny_konfident - Dzień Dziecka już za kilka dni... (。◕‿‿◕。)

Twoje dziecko uwielbia...

źródło: Rozdajo-zelki-na-Dzien-Dziecka

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ulic_Qel_Droma
Ulic_Qel_Droma
27.05.2026, 18:23:32 via iOS
  • 137
@Kwasny_konfident: fajny ai slop
  • Odpowiedz
kuchenekgazowy
kuchenekgazowy
kuchenekgazowy
27.05.2026, 18:30:23 via Wykop
  • 31
@Kwasny_konfident: dalej macie kiepską jakość żelków, czy poprawiliście proces technologiczny w ostatnim czasie? Tylko proszę o uczciwą odpowiedź
  • Odpowiedz
Ninja_xtb5
Ninja_xtb5
27.05.2026, 18:24:58
  • 14
#przegryw #asmr #gooner
tak kochanie, masz go sobie wsadzić w doope
Ninja_xtb5 - #przegryw #asmr #gooner
tak kochanie, masz go sobie wsadzić w doope

źródło: sddefault

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arutam2002
Arutam2002
27.05.2026, 18:27:53 via Android
  • 15
@Ninja_xtb5:
Arutam2002 - @Ninja_xtb5:

źródło: 1000003347

Pobierz
  • Odpowiedz
zin707
zin707
27.05.2026, 18:31:37 via Wykop
  • 3
@Ninja_xtb5: jak trzeba to trzeba
  • Odpowiedz
paczelok
paczelok
27.05.2026, 12:17:36
  • 916
Właśnie wróciłem z obiadu, na który zabrałem moją mamę z okazji Dnia Matki.

Knajpy oszalały do reszty z cenami.

Dokąd my zmierzamy, jeżeli normalnie pracujący człowiek nie może pozwolić sobie, żeby zaprosić drugą osobę na obiad? #ekonomia
paczelok - Właśnie wróciłem z obiadu, na który zabrałem moją mamę z okazji Dnia Matki...

źródło: image

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
27.05.2026, 12:18:37 via Wykop
  • 411
@paczelok: kupujesz Premium i sie dziwisz??????????
  • Odpowiedz
game_changer
game_changer
27.05.2026, 12:21:04 via Wykop
  • 541
@paczelok: mamusia chyba mocna głowę ma (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 2240
  • Strona 1 z 2240
  • >

Krachu

  • Lubię kiedy krajobraz ciągle zmienia się przede mną.
  • WWA
  • http://www.krachu.com
  • black_nail@op.pl

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 05.01.2012

    Komentator
  • VIP
    od 31.03.2016

    VIP
  • Ekshibicjonista
    od 16.08.2011

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 18.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 12.11.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 15.06.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking