@imargam_2137: cos sobie chyba sam ubzdurałeś bo nikt tu nie jest tym zdziwiony¯\(ツ)/¯ chodzi o fakt w jaki beznadziejny i zalosny sposob sie wybiela i jak niektorzy ludzie lykaja bez popity te jego odbudowywanie wizerunku po raz 24152
Dzisiaj na platformie X (wcześniej Twitter) zostały ujawnione obrzydliwe materiały dotyczące patocelebryty Tomasza Chica. Miał on między innymi wysyłać obrzydliwe zdjęcia, filmiki oraz wiadomości głosowe do dziewczynki poniżej 15. roku życia, mając pełną świadomość jej wieku!
W trakcie ceremonii otwarcia Igrzysk wybrzmiała słynna piosenka "Imagine" autorstwa Johna Lennona. Komentator TVP Przemysław Babiarz zareagował na słowa piosenki mówiąc, że "świat bez nieba, narodów, religii i to jest wizja tego pokoju, który wszystkich ma ogarnąć. To jest wizja komunizmu, niestety"
To historia, jak z najlepszego filmu sensacyjnego. Do ostatniej chwili agenci nie spodziewali się, że uda im się aresztować legendarnego bosa narkotykowego El Mayo. Nagle amerykańskie służby otrzymały wiadomość, która odmieniła historię walki z meksykańskim kartelem Sinaola.
Przemysław Babiarz zawieszony przez władze Telewizji Polskiej. Legendarny polski komentator, który towarzyszył widzom podczas ceremonii otwarcia igrzysk olimpijskich w Paryżu, nie pojawi się na antenie podczas kolejnych transmisji z Francji
W strasznych czasach zaczynamy zyc, gosc zostaje zawieszony za powiedzenie obiektywnej prawdy, ktora nikogo nie skrzywdzila i pewnie 95% Polakow ma takie samo zdanie, no ale trzeba go zawiesic bo małej garstce zamordystów to przeszkadzalo¯\(ツ)/¯ Witamy w tolerancyjnym i "usmiechnietym" nowym świecie.
Nie przepadam za nim ale ludzie szukaja dziury w calym lub sa lekko uposledzeni. Co nie wolno mu miec w uzyciu nowego telefonu od czasu do czasu? Typ kupil sobie stara nokie i ograniczyl przez to siedzenie na telefonie pewnie o kilkadziesiat procent, a dzbany robia gownoburze i gadaja o jego hipokryzji, no idioci.¯\(ツ)/¯
@komisarz-barszczyk: No ale on nie mowi ze wogole nie uzywa social mediów i internetu a wrecz sam tu mowi na poczatku tego klipu, ze STARA sie odcinac od internetu a nie, ze calkowicie nie uzywa. Wiec gdzie tu jego sciema lub hipokryzja? Duzo przeciez ludzi tak robi, ze maja dwa telefony i dzieki temu o iles tam % mniej czasu siedza na necie
@komisarz-barszczyk: Widze, ze jak sie nie ma argumentow to wpada hejt.( ͡°͜ʖ͡°) Typowy dzban co dwudziestu paru sekund wywiadu nie potrafi posluchac ze zrozumieniem lub glupiec co idzie slepo za tlumem hejterow bo jakiegos celebryty nie lubi.¯\(ツ)/¯
Osoby ubiegające się o azyl będą zobowiązane do pracy. Decyzję podjęły władze jednego z powiatów w Saksonii. Decyzja ta spotkała się z poparciem lokalnej społeczności, ale mocno skrytykowały ją organizacje działające na rzecz pomocy migrantom. Bo przecież oni tylko mieli brać zasiłki i ubogacać.
To jest jakies chore, ta migracja to jest jawe niszczenie Europy przez skorumpowanych politykow. Jakim cudem/prawem ci ludzie maja dostawac socjal za darmo i wyciskac kase z panstw, a inni ich jeszcze bronia¯\(ツ)/¯ Czasami mam wrazenie, ze naprawde zyjemy w jakies poebanej symulacji komputerowej.
@SpokojnyPan: Ale koleś wyglądał na jakiegoś licealistę, miał mizera posture i do tego dlugie wlosy, nie wiem jak mogl ktos pomyśleć, ze ten gówniak jest policjantem albo, ze jest z jakiś służb. Do tego stroj miał inny od reszty przeciez¯\(ツ)/¯
@BlogoslawionyTwarozyc: tak w wieloletnich szkoleniach, kursach jakie przechodza ci ludzie i w bogatatej historii zamachow z ostatnich 150 lat, na pewno przeoczyli ten fragmet, ze zamachowiec moze wykorzystac technike "najciemniej jest pod latarnia" ( ͡°͜ʖ͡°)
We wrześniu 2023 roku na autostradzie A1 doszło do przerażającego wypadku. Trzyosobowa rodzina umarła w strasznych okolicznościach. Sprawcą wypadku był Sebastian M. który natychmiast uciekł do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Tam zabrano mu paszport i czeka na ekstradycję do Polski.
A co z ludzmi ktorzy kryli tego goscia i zamialali sprawe pod dywan, wie ktos czy ktokolwiek poniosl za to konsekwencje? Znajac nasz kraj to pewnie "nic sie nie stalo".
Mary Kenney z Insomniac Games - obrończyni Sweet Baby Inc, która uważa, że trzeba poruszyć każdą dźwignię żeby wpychać agendę LGBTQ+ do gier. Chyba Wiedźmin 4 będzie 'nieco' inny niż poprzednie części.
ze zdziwieniem ogladalem te cyrki i szal ludzi na ulicach, ale tak jest w kazdym kraju do ktorego zawital a nawet gorzej, dla mlodych ludzi to jest wieksza gwiazda niz taki Ronaldo
Nietypową kontrolę drogową przeprowadzili policjanci z WRD KMP w Lublinie posterunkowi Paweł Pociask i Paweł Plichta. Mundurowi na jednej z ulic Lublina zatrzymali citroena do kontroli drogowej z powodu przekroczenia prędkości. Zdenerwowany kierujący poinformował, że jedzie do szpitala z rodzącą żon
Starszy wiceprezes w The Walt Disney Company opowiada o dyskryminujących praktykach rekrutacyjnych: "Nikt inny ci tego nie powie, ale nie biorą pod uwagę żadnych białych mężczyzn na to stanowisko", mówi Michael Giordano ujawnia, że Disney używa "słów-kodów i buzzwordów", aby uniknąć działań prawnych