Kawiarnie mają dość traktowania ich jak przestrzenie coworkingowe. Coraz więcej właścicieli zakazuje pracy w swoich punktach. Dlaczego? Pracownicy potrafią przez kilka godzin siedzieć tylko przy kawie, blokując miejsce dla innych klientów.
. Zero jakichkolwiek danych statystycznych o zjawisku
Jest to zwykly artykul przedstawiajacy realny problem, nikt tu ci nie obiecywal pracy naukowej w tym zakresie, Ty chyba nalezysz do tych co siedza i siedza przy jednej kawie godzinami( ͡º͜ʖ͡º)
Realnym problemem to są takie clickbajtowe artykuły
XD Ale to ty jesteś ograniczony człowieku¯\(ツ)/¯ Realny problem to masz co najwyżej z głową, bo myślisz zapewne sobie, ze jesteś mądry, ale tak ci sie tylko w glowie wydaje. Nikt wchodząc w taki artykuł nie spodziewa sie nie wiadomo jak wartościowego i głębokiego nakreślenia tematu, no chyba ze ty tak miales, ale to juz twoj problem
@LoginZajetyPrzezKomornika: Dzbanku przeciez pisze ci bys wyszedl pierwszy raz od dawna z domu i zobaczyl na wlasne oczy jak sie sprawy maja, a nie tylko czekal na jakies analityczne artykuly w danym temacie- ktorych zreszta nie ma na tego typu stronach- bys mogl wyrobic sobie dopiero wtedy zdanie. Czesto wystarczy sama logike i wlasne oczy by dostrzec problem, ale ty chyba jestes za wysoko, bo jestes "zbyt lotny" chlopak i
@LoginZajetyPrzezKomornika: Ok po tej ostatniej odpowiedzi juz jestem przekonany, ze nie umiesz czytac ze zrozumieniem; komentowanego artykułu ani nawet moich odpowiedzi do ciebie.
@LoginZajetyPrzezKomornika: Jak ty masz chyba lekki autyzm człowieku skoro nie rozumiesz co sie do ciebie pisze i co czytasz. Nie wiem, moze za to w cyferkach jesteś choc troche lepszy? Jedynie chyba tylko OHP byles w stanie skończyć. ¯\(ツ)/¯ Radzę tez wyjść z piwnicy i zobaczyć jak świat funkcjonuje na własnej skórze a nie tylko posilkowac sie artykułami, bo i tak nie potrafisz zrozumieć tego co czytasz za dobrze. OK
@LoginZajetyPrzezKomornika: Wychowawcze? Umiem kuluralnie sie pożegnać w przeciwieństwie do ciebie. Ok pozwalam ci juz nic nie odpisywac. Zegnam udanego poczatku tygodnia w fabryce czy tam na kasie.
Głównym sprawca, Thaddeus Kotik, służył w Polskich Siłach Zbrojnych w czasie IIWŚ. W 1947 zaszył się na wyspie, gdzie jako mnich zmarł w 1992 nigdy nie słysząc zarzutów. Zgwałcił i molestował ponad 50 dzieci. Dziś ofiary zaczynają walczyć o sprawiedliwość.
@niecodziennyszczon: inne czasy, wtedy to ofiary pewnie nie traktowaly siebie jako ofiary jak nie dochodzilo do niczego hardkorowego i mieli tez inne wieksze problemy na glowie niz ludzie w dzisiejszych czasach
@SkrytyZolw: nie mam fatalnej wiedzy w tym temacie, tylko podaje mozliwe tez aspekty tegj sytuacji. Ludzie 100-200 lat temu zyli w ciezszych czasach, krocej zyli a co za tym idzie szybciej tez dojrzewali i sie pobierali. Pewnie tez wrazliwosc tych dzieci w tym temacie byla miejsza.
...i przystawiając pistolet do jej głowy zmusił do seksu oralnego na nim i jego dwóch psach. Wszystko nagrał telefonem. Recydywista trafi do końca życia na listę sprawców przestępstw na tle seksualnym.
@tester3443: Jedno wielkie XD Typ by w ramach przeprosin pozwolil swojej dziewczynie laske im wszyskim zrobic za ich "krzywdy" i samemu by tez ciagnal jak by mu kazali, a na koncu sami by sobie jeszcze brawa bili
Typ jest skonczonym dzbanem i nieudacznikiem, kupe kasy jej w donejtach wysylal by sie nim zaiteresowala. Oczywiscie typ nic nie robi i nic nie osiagnal, a pieniadze ma od bardzo bogatego ojca, ktory mu miesiecznie kase daje. Gosc jest zreszta toksycznym swirem ktory lubial ja ponizac na transmisjach, wiec nie ma co byc za nim ani mu współczuć.
@HENKA: wiem wiem sporo zarobil na fame, panorze i swoich naiwnych widzach ale ostatecznie odchodzi pokonany, skompromitowany i z naruszonym wizerunkiem "szeryfa", chyba nie chcail nigdy w taki sposob pozegnac sie z internetem
Były zawodnik MMA, Denis L., w środę w nocy wjechał w przechodzącą na zielonym świetle Laurę. Poturbowana kobieta trafiła do szpitala. Kierujący natomiast na komendę, bo okazało się, że w wydychanym powietrzu miał 0,5 promila alkoholu. Mundurowi zabrali mu już prawo jazdy.
@Wykastro: Sam przez swoj sliski charakterek i zaklamanie sie w to wpakowal a teraz wysprzęgla sie na wszystkich byle tylko sie ratowac i odwrocic uwage od siebie, a zawsze udawal ziomka dla wszystkich, co tylko piateczki zbija co 20 sekund jak jakis pojeeb ( ͡º͜ʖ͡º) Typ by w czasach komuny zostal agentem z pasji i by donosil na wszystkich w srodowisku.
@Wykastro: Wardega to tez szemrana, zawistna postac ktora ma wiele za pazurami, ale az tak zepsutej, zaklamanej i sliskiej persony jak Boxdel to jeszcze nie widzialem. Ostatni miesiac "atrakcji" sam glownie sobie zapewnil swoimi poczynaniami. Pokazal juz calkowicie swoja zepsuta osobowosc i wszyskie patologie w nim drzemiace.
@MrBeast: To co robi Baron to najgorsze sskurysynstwo jakie jest, ten czlowiek jest obrzydliwie zepsuty i chce pociagnac na dno innych, tfuu na tego zdradzieckiego, sliskiego typa
@Kilroy888: Michał to taki typ człowieka, który idąc na komendę aby zgłosić kradzież roweru, przy okazji r---------a się na kumpli, żeby już dwa razy nie chodzić.
Chciał zaoszczędzić i zamiast pomidorów nabił tańsze jabłka na kasie samoobsługowej. Policja wyprowadziła go ze sklepu w kajdankach. Odpowie za 'oszustwo komputerowe'.