Wpis z mikrobloga

"Wiedziałem i powiedziałem" xDDD

Widzimy kolejny odcinek odbudowy wizerunku Baxtona. Nie minął nawet rok od Pandory a Baxton bawi sie teraz w szeryfa internetu i udaje tego dobrego typa( ͡° ͜ʖ ͡°). Najbardziej krindżowym i zalosnym tekstem jest to jego powtarzane dwukrotnie - "Wiedziałem i powiedziałem" To jest tak zalosne i manipulatorskie, ze az prychnelem ze smiechu jak to powiedzial. Typ porownuje klamanie, manipulowanie i krycie siebie oraz znajomych z branży YT podczas Pandory, do otrzymania i nagrania materialu na typa z ktorym od dawna sie nie lubi, sam dobrze wie tez, ze dzieki temu sie wybieli i zapuktuje przed publika, ktora ma pamiec zlotej rybki. Brawo Boxdel, ze to nagrales, ty bohaterze nasz. Moze jakis medal bys chcial jeszcze za to?¯\(ツ)/¯ Zalosna ta cala zgraja jest, wszyscy siebie warci.

#famemma #patologia #youtube
Kilroy888 - "Wiedziałem i powiedziałem" xDDD

Widzimy kolejny odcinek odbudowy wizeru...

źródło: 1e5ba3a682d4496d06e253e8dc2ad5de21a12a6252662a1894dec59e26789f79

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Kilroy888 niczego #!$%@? nie odkrył,bo wiedzieliśmy to wcześniej. Po prostu wypuścił manipulatorski film w niedzielę po 20 #!$%@? wiadomo po co. Mógł wcześniej ale zbawca #!$%@? cwedofil
  • Odpowiedz
  • 4
@Kilroy888: Ja straciłem wiarę w naród, wystarczy poczytać komentarze pod filmem baxtona , niby można się łudzić że to boty ale wydaje mi się że ludzie są naprawdę tak kunrew SKO głupi i mu wierzą, zachwycają się tym obłudnikiem, liczę tylko na to że na grubego coś wypłynie znowu
  • Odpowiedz
@Kilroy888: już widzę jak jeden z tych pomiotów wymyslil ten tekst „wiedziałem i powiedziałem „ i się podniecali że zajebisty PR sobie tym zrobi grubas obleśny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tripel: komentarze na YT w 2024 straciły sens totalnie, nie ma sensu tego czytać, cenzura YT, cenzura właściciela kanału, to jest tuba propagandowa, do narzucania narracji i myślenia, wszystko nie przychylne usuwane, bądź pozostawione bez odpowiedzi
  • Odpowiedz
@Kilroy888: no geniusze z wykopu zdziwieni że ktoś networth 30 dużych baniek będzie odbudowywał za wszelką cenę swój wizerunek w sieci żeby zarobić kolejne 30 albo i lepiej. Za duża kasa żeby gościa zniknąć z internetu, musiałby chyba film wypłynąć jak faktycznie jakąś lolite pekluje w cyce. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@imargam_2137: cos sobie chyba sam ubzdurałeś bo nikt tu nie jest tym zdziwiony¯\(ツ)/¯ chodzi o fakt w jaki beznadziejny i zalosny sposob sie wybiela i jak niektorzy ludzie lykaja bez popity te jego odbudowywanie wizerunku po raz 24152
  • Odpowiedz