Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
rsksjs

rsksjs

Dołączył 4 lata i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2813
  • Znaleziska 7
  • Mikroblog 2806
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3
gregory-coolick
gregory-coolick
21.06.2026, 18:27:12
  • 49
#primemma A jednak to prawda że wampirek jest w chłopaki do wzięcia. Polsat zabronił patologi w prime ale wzięli z tej patologi uczestnika do programu. Gdzie tu logika
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rsksjs
rsksjs 21.06.2026, 18:36:55 via Wykop
  • 18
@gregory-coolick: no zniszczyli konkurencyjnego pracodawce takich ludzi zeby dumpingowac ich wynagrodzenie - monopolowe praktyki
  • Odpowiedz
marek-uram
marek-uram
21.06.2026, 10:03:51
  • 8
#primemma #famemma mam dylemat co ogladac : najnowszy odcinek Banndy, odcinek podcastu bOxdel x klepsydra albo finał fame rampage.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rsksjs
rsksjs 21.06.2026, 11:33:13 via Wykop
  • 2
polecam film wardęgi o aferze budowlanej albo konopa o key drop
  • Odpowiedz
ysyststs-ududusus
ysyststs-ududusus
ysyststs-ududusus
17.06.2026, 14:05:44
  • 0
#primemma
ysyststs-ududusus - #primemma

źródło: IMG_3457

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rsksjs
rsksjs 18.06.2026, 20:36:56 via Wykop
  • 1
@WhiskeyIHaze: niesamowita wyobraznia i obrazowosc opisu
  • Odpowiedz
Dominik_Walbrzych
Dominik_Walbrzych
Dominik_Walbrzych
18.06.2026, 14:22:28
  • 4
Tik Tak, Tik Tak
#primemma
Dominik_Walbrzych - Tik Tak, Tik Tak
#primemma

źródło: 78A24EB4-B77C-4E79-99A1-DE0A423F6A0A

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rsksjs
rsksjs 18.06.2026, 20:22:53 via Wykop
  • 0
@Dominik_Walbrzych: obrzydliwa kreatura, niech se plecy sama umyje
  • Odpowiedz
bizzi0801
bizzi0801
bizzi0801
18.06.2026, 19:40:15
  • 115
Bonnie Blue zrobiła cosplay Marianny Schreiber
#primemma
bizzi0801 - Bonnie Blue zrobiła cosplay Marianny Schreiber
#primemma

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rsksjs
rsksjs 18.06.2026, 20:17:21 via Wykop
  • 22
@bizzi0801:
rsksjs - @bizzi0801:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Sinti
Sinti
15.06.2026, 18:12:00
  • 6
wampirka powinni zestawić że sportowym barkiem aby podbić mu rekord, niema opcji aby to przegrał, no chyba że by zdecydował się na zastosowanie kutarate i wykonał cios z potylicy w kostkę, albo inne naboje tył naprzód
#primemma
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rsksjs
rsksjs 15.06.2026, 18:51:10 via Wykop
  • 6
@Sinti: haha juz widze jak barkenson idzie na 100% w tej walce i potem jest nieironicznie zbudowany tym zwyciestwem i zapowiada jakies czystki XDDD
  • Odpowiedz
Pomorski_Wilk
Pomorski_Wilk
15.06.2026, 06:05:05
  • 121
Mnie tam mało obchodzi starcie Starego Bułgara i Brudnego Rity. Czekam na powrót tego zadymiarza. Najlepiej z Jasiem Kapelą

#primemma
Pomorski_Wilk - Mnie tam mało obchodzi starcie Starego Bułgara i Brudnego Rity. Czeka...

źródło: 3624

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rsksjs
rsksjs 15.06.2026, 13:51:16 via Wykop
  • 1
@no-normalnie-jaja: to zdjecie powinno byc na belce
  • Odpowiedz
Cosipi
Cosipi
15.06.2026, 13:28:27
  • 1
Było jakieś info ile w sobotę poszło PPV? Przebili chociaż te marne 40-50k?
Nie uwierzę że zepneli tą galę i wyszli na plus xdddddddddddd (Sama gala do obejrzenia na strumyku mogła być ale zainteresowanie tego ogólnie w internecie było znikome xd)
Na ich miejscu zrobiłbym rok przerwy, dał odpocząć wszystkim od walk, gal Freaków i g---o udawanych konfliktów i w 2027 wjechał na pełnej k----e z zajebiście medialną kartą np Mejza vs
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rsksjs
rsksjs 15.06.2026, 13:42:08 via Wykop
  • 4
@Cosipi: oj nie wiem czy to bylby dobry ruch, po roku to ludzie mogliby sie otrzasnac i zrozumiec ze nie potrzebuja w ogole czegos takiego a w tym czasie pustka zostalaby wypelniona czyms innym, widownia znalazlaby inny produkt od kogos innego
  • Odpowiedz
rsksjs
rsksjs 14.06.2026, 20:26:37
  • 0
W sumie jak tak sobie teraz myślę to żebranie o reflinka jest dla mnie niejako markerem przyrostu naturalnego widzów frik fajtów, za każdym razem na tagu #primemma można obserwować dokładnie to samo, powszechną niewiedzę na temat możliwości oglądania gali za darmo. Jakim cudem ludzie nadal nie wiedzą? Przecież słowo strumyk niejako jest używane jako synonim słowa restream a jednak są ludzie, którzy nadal nie wiedzą. Wysunę hipotezę, że to muszą
rsksjs - W sumie jak tak sobie teraz myślę to żebranie o reflinka jest dla mnie nieja...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WhiskeyIHaze
WhiskeyIHaze
WhiskeyIHaze
14.06.2026, 20:55:40 via Wykop
  • 1
@rsksjs: nie wiem jaki to był fame, ale okolice 2020/21. gdzieś od fame na narodowym przestałem ich oglądać i został sam prime.
  • Odpowiedz
Buuucz
Buuucz
15.06.2026, 06:53:34 via Wykop
  • 2
@rsksjs: od momentu topienia nitro w internecie gdy tag skupił się głównie na nim a pierwsza konfa to gdy muran dzwonił na program z tejkdickiem.
"Cietoscia języka? Na boga! Cięty język to mial Fredro frajerze" programy fame do 19 gdzie tfu natan walczył z tym debilem szeliga potem jakoś pojawiła się pandora i zacząłem bojkotować fame, przestałem ogladac i udzielać się w temacie ich programów. Wyjątek zrobilem na 20 dla
  • Odpowiedz
PogromcaPatusow
PogromcaPatusow
14.06.2026, 16:05:31
  • 14
W hooligan style powinna być tylko jedna zasada: 1) Tylko jeden zawodnik opuszcza klatkę o własnych siłach. Wtedy to by grzało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#primemma
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rsksjs
rsksjs 14.06.2026, 19:49:10 via Wykop
  • 0
@PogromcaPatusow: prędzej oni oboje stracą siły do walki niż poddadzą przeciwnika, a wtedy zaden nie wyjdzie o wlasnych silach - czy wtedy jest no contest?
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo
14.06.2026, 16:26:36
  • 230
Jeszcze raz: wielki szacunek dla Michalaka, za to że w przeciwieństwie do kalosza rozumie, że freaki to jest cyrk, a zawodnicy to małpy, a nie równorzędni z nim ludzie. Kalosz się obraża, że po jego wałach go obrażają, a Sigma Michalak w środku walki krzyczy na zawodników, że mają się bić, bo to jest Hooligan Style, a nie sparing. Szacunek
#primemma
marv0oo - Jeszcze raz: wielki szacunek dla Michalaka, za to że w przeciwieństwie do k...

źródło: Piotr-Michalak

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rsksjs
rsksjs 14.06.2026, 19:47:20 via Wykop
  • 8
@marv0oo: moje marzenie to zandukeli, ten to dopiero rozumie czym jest krwawy sport
  • Odpowiedz
al0sh
al0sh
14.06.2026, 16:51:32
  • 33
#primemma UWAGA AFERA!!! Nieoficjalnie Tazzy wyszedł naćpany do walki z Tyburskim! Info z pewnego źródła od niezależnego eksperta ale jaja tak było centralnie ci mówię
al0sh - #primemma UWAGA AFERA!!! Nieoficjalnie Tazzy wyszedł naćpany do walki z Tybur...

źródło: 1000028766

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rsksjs
rsksjs 14.06.2026, 19:46:29 via Wykop
  • 0
@al0sh: czy te oczy mogą kłamać?
  • Odpowiedz
Wilczynski
Wilczynski
14.06.2026, 19:02:42
  • 7
#primemma Jóźwiak d--a cicho. Taki charakternik, a w praktyce to ratlerek z podkulonym ogonem.
Wilczynski - #primemma Jóźwiak d--a cicho. Taki charakternik, a w praktyce to ratlere...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rsksjs
rsksjs 14.06.2026, 19:42:39 via Wykop
  • 15
@eldo1234: ja j---e pomysl ze musisz sie uzerac z takimi ludzmi za normalną pensje
  • Odpowiedz
manieksdl
manieksdl
manieksdl
14.06.2026, 13:35:23
  • 1
Powiedzcie Myrcy jaka jest geneza tego kozolubcy. Imie i nazwisko ma zmienione ale skąd on wogóle jest i kto to jest tak naprawdę??? Weźcie mi chronologicznie to rozpiszcie.

#primemma
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rsksjs
rsksjs 14.06.2026, 13:47:46 via Wykop
  • 19
@manieksdl: przydupił do araba, chodzil z nim po programach, zachowywal sie agresywnie by zostac zauwazonym, zostal szybko zmemowany ze to 'brat araba' - jakis przychlast, dalej dymil i kozaczyl, dostal walke na młócce (chyba?) najpierw, generalnie strugał zawodnika a ledwo ubiłby muche, jak dostal od farleya to wyszlo ze mitomanil o doswiadczeniu w walkach i ze on to tylko igle walil i podnosil zelazo

robi z siebie muslima a ma
  • Odpowiedz
rsksjs
rsksjs 14.06.2026, 19:39:21 via Wykop
  • 0
@manieksdl: bez przesady skąd ja mam k---a wiedziec, wiem ze jest łbem po tym co widzialem we frikach, dalej moja wiedza nie sięga
  • Odpowiedz
ysyststs-ududusus
ysyststs-ududusus
ysyststs-ududusus
14.06.2026, 11:49:41
  • 45
#primemma Hahaha klasyk przez jakiś czas nie gadał o Muranie, ale jak Murań zaczął atakować PDF MMA to już gruby wysłał swojego psa, żeby go atakował mam nadzieję, że Jaca nie odpuści i dojedzie boxspela
ysyststs-ududusus - #primemma Hahaha klasyk przez jakiś czas nie gadał o Muranie, ale...

źródło: IMG_3408

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rsksjs
rsksjs 14.06.2026, 13:54:48 via Wykop
  • 1
@ysyststs-ududusus: cwekiert
rsksjs - @ysyststs-ududusus: cwekiert

źródło: popychadło

Pobierz
  • Odpowiedz
edenmar
edenmar
edenmar
14.06.2026, 12:16:04
  • 0
W jakiej formule chcielibyście oglądać walki Murana?

#primemma

Które zasady najlepsze?

  • dirty street boxing 13.2% (24)
  • hooligan style 19.2% (35)
  • Vive la mort (jeszcze nieodblokowana) 44.5% (81)
  • klatka rzymska (romanian cage) 16.5% (30)
  • zasady pride, ciosy głową, łokcie 6.6% (12)

Oddanych głosów: 182

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rsksjs
rsksjs 14.06.2026, 13:53:40 via Wykop
  • 0
@edenmar: Siege-of-Vienna-style jesli walczy z jakimis muslimami
  • Odpowiedz
Asmobot
Asmobot
Asmobot
14.06.2026, 13:09:38
  • 102
#primemma

Następna gala Muran vs Arab - mma na zasadach Vive la mort (łokcie, główki, soccer kicki, dobijanie w parterze, palce w oczy, kopy w jaja, wykręcanie sutków, podwójny palec w dupę, przy trzecim nokaucie można skręcić kark przeciwnikowi. Arab ręce zabetonowane w podłodze. Może używać główki i nóg, które zamiast butów mają balony. Muran w kolczudze + kastety.
Asmobot - #primemma 

Następna gala Muran vs Arab - mma na zasadach Vive la mort (łok...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rsksjs
rsksjs 14.06.2026, 13:51:35 via Wykop
  • 8
@Asmobot: Siege-of-Vienna-style baby, muran na koniu a kozolubca połowę technik ma haram i będzie git
  • Odpowiedz
marek-uram
marek-uram
13.06.2026, 22:51:24
  • 1
#primemma to teraz raszyd z Korczarowskim,mejza do Murana, juzwiak do porzucek.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rsksjs
rsksjs 13.06.2026, 22:58:01 via Wykop
  • 1
@marek-uram: w sumie ułan moglby zrobic ladny dym do kozolubcy
  • Odpowiedz
MarianPazdzioch69
MarianPazdzioch69
13.06.2026, 22:41:42
  • 3
juz sie zaczyna odklejka hahaha
#primemma
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rsksjs
rsksjs 13.06.2026, 22:42:30 via Wykop
  • 1
@MarianPazdzioch69: k------a dajcie kolejnego
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 22.11.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 06.02.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking