Treść została ukryta...
- 8
Treść została ukryta...
- 1
- 1
- 2
Stramekz via Wykop
- 1
@Vhredny: Tak, byłeś pierwszy!
Stramekz via Wykop
- 0
Aktualna lista:
2. [Flakon] Oceania Roja Dove (szacuję ~45 ml) (10 zł / ml) -> 450 zł
3. [Flakon] Elysium Pour Homme Eau Intense Roja Dove (szacuję ~40 ml) (6,4 zł / ml) -> 256 zł
5. [Flakon] Roja Enigma pour Homme (Parfum) (szacuję ~25 ml) (19 / ml) -> 475 zł
6. [Sample] Enigma Pour Homme Parfum Cologne Roja Dove (~7.5 ml, 7 zł / ml) -> 52,5 zł
2. [Flakon] Oceania Roja Dove (szacuję ~45 ml) (10 zł / ml) -> 450 zł
3. [Flakon] Elysium Pour Homme Eau Intense Roja Dove (szacuję ~40 ml) (6,4 zł / ml) -> 256 zł
5. [Flakon] Roja Enigma pour Homme (Parfum) (szacuję ~25 ml) (19 / ml) -> 475 zł
6. [Sample] Enigma Pour Homme Parfum Cologne Roja Dove (~7.5 ml, 7 zł / ml) -> 52,5 zł
Stramekz via Wykop
- 0
Aktualna lista:
3. [Flakon] Elysium Pour Homme Eau Intense Roja Dove (szacuję ~40 ml) (6,4 zł / ml) -> 256 zł
6. [Sample] Enigma Pour Homme Parfum Cologne Roja Dove (~7.5 ml, 7 zł / ml) -> 52,5 zł
3. [Flakon] Elysium Pour Homme Eau Intense Roja Dove (szacuję ~40 ml) (6,4 zł / ml) -> 256 zł
6. [Sample] Enigma Pour Homme Parfum Cologne Roja Dove (~7.5 ml, 7 zł / ml) -> 52,5 zł
- 83
Mirki mam około 50kg papryczek Jalapeno, gdyby ktoś potrzebował to zapraszam
https://allegro.pl/oferta/jalapeno-ostra-papryka-chilli-swieza-1kg-chili-z-wlasnej-uprawy-16078451424
#jalapenofarm #gotujzwykopem #chilihead #ostrezarcie #gotowanie
https://allegro.pl/oferta/jalapeno-ostra-papryka-chilli-swieza-1kg-chili-z-wlasnej-uprawy-16078451424
#jalapenofarm #gotujzwykopem #chilihead #ostrezarcie #gotowanie
źródło: temp_file7502766733272339794
Pobierz- 4
Treść została ukryta...
źródło: rozbiorka_w
Pobierz
Stramekz via Wykop
- 2
@pedro_migo: Wezmę B) Amouage Reflection Man EDP
Stramekz via Wykop
- 0
@Presidente: Mam Elysium, tutaj aktualna lista za wyjątkiem Orage: https://wykop.pl/wpis/71451329/hej-podbijam-temat-i-dodaje-nieco-wiecej-pozycji-m#252775095
Treść została ukryta...
- 1
- 1
Treść została ukryta...
Stramekz via iOS
- 0
@bigasslover Przygarnę Orage
- 4
czy ktoś wziął #wakacjekredytowe w #mbank przy stałym oprocentowaniu? Po wzięciu, w harmonogramie wywaliło mi stałe ( ͡° ʖ̯ ͡°) pokazuje dużo wyższe raty niż mają być. Czekam na ich ruch i rozwiązanie sytuacji, ale jestem ciekawa, czy to tylko u nas błąd, czy jakiś ogólny dla takich przypadków.
zawołam też @mBank
zawołam też @mBank
- 0
@uniQuee: U mnie tak samo coś dziwnego się zadziało XD
źródło: comment_1659085896rMabO2lAC8YRN25ltFFEco.jpg
Pobierz- 0
@Copperhead: Oj, usunęła mi się wiadomość - wstawiam jeszcze raz
Niby jest informacja, że harmonogram będzie jeszcze aktualizowany
Niby jest informacja, że harmonogram będzie jeszcze aktualizowany
źródło: comment_1659086081AyRbQMfLGqp9N7o941IAfT.jpg
Pobierz- 0
- 3
@uniQuee: Ja dostałem przed chwilą info, że "po 22" będzie aktualizowany harmonogram.
źródło: comment_1659342858eeL6fYPPhDAPpxAZrZwCBl.jpg
Pobierz- 0
@Copperhead: @uniQuee: Przyszedł oficjalny komunikat, "po godzinie 22" zamieniło się na "do 2 tygodni" XD
źródło: comment_1659367017SNbGVP2fu1cM7AM23Z2Ezd.jpg
Pobierz
Stramekz via Zakop
- 1
@przypadkiem-: Wziąłbym 20 ml
Treść została ukryta...
Stramekz via Zakop
- 0
@CheapiesLover: Bardzo dziękuję za wylosowanie, ale ze smutkiem będę musiał zrezygnować, gdyż dokładnie 2 dni temu COVID mi wyłączył węch (╯︵╰,)
#perfumy kupie pione 40 knots
Stramekz via Zakop
- 0
@pionas1337: Mam gotowy dekant ~4,5 ml. Za godzinę obadam i podeśle zdjęcie
- 2
Treść została ukryta...
źródło: comment_1635491113yCr2seOQah1KLQDZZ7CgAF.jpg
Pobierz- 0
@Stramekz:
1. Roja Enigma pour Homme (Parfum) -> zostało 15 ml
2. Roja Enigma pour Homme (Parfum Cologne) -> zostało 40 ml
3. Roja Elysium (Parfum Cologne) -> zostało 40 ml
4. Parfums de Marly Layton -> zostało 50 ml
1. Roja Enigma pour Homme (Parfum) -> zostało 15 ml
2. Roja Enigma pour Homme (Parfum Cologne) -> zostało 40 ml
3. Roja Elysium (Parfum Cologne) -> zostało 40 ml
4. Parfums de Marly Layton -> zostało 50 ml
- 0
Treść została ukryta...
- 0
Update:
1. Roja Enigma pour Homme (Parfum) -> zostało 15 ml
2. Roja Enigma pour Homme (Parfum Cologne) -> zostało 40 ml
3. Roja Elysium (Parfum Cologne) -> zostało 40 ml
1. Roja Enigma pour Homme (Parfum) -> zostało 15 ml
2. Roja Enigma pour Homme (Parfum Cologne) -> zostało 40 ml
3. Roja Elysium (Parfum Cologne) -> zostało 40 ml
Stramekz via Zakop
- 0
@con987: Robię wyłącznie odlewki
- 0
Update:
1. Roja Enigma pour Homme (Parfum) -> zostało 15 ml
2. Roja Enigma pour Homme (Parfum Cologne) -> zostało 35 ml
3. Roja Elysium (Parfum Cologne) -> zostało 35 ml
1. Roja Enigma pour Homme (Parfum) -> zostało 15 ml
2. Roja Enigma pour Homme (Parfum Cologne) -> zostało 35 ml
3. Roja Elysium (Parfum Cologne) -> zostało 35 ml
- 0
Update:
1. Roja Enigma pour Homme (Parfum) -> zostało 10 ml
2. Roja Enigma pour Homme (Parfum Cologne) -> zostało 30 ml
3. Roja Elysium (Parfum Cologne) -> zostało 30 ml
1. Roja Enigma pour Homme (Parfum) -> zostało 10 ml
2. Roja Enigma pour Homme (Parfum Cologne) -> zostało 30 ml
3. Roja Elysium (Parfum Cologne) -> zostało 30 ml
- 0
Update:
1. Roja Enigma pour Homme (Parfum) -> zostało 5 ml
2. Roja Enigma pour Homme (Parfum Cologne) -> zostało 30 ml
3. Roja Elysium (Parfum Cologne) -> zostało 25 ml
1. Roja Enigma pour Homme (Parfum) -> zostało 5 ml
2. Roja Enigma pour Homme (Parfum Cologne) -> zostało 30 ml
3. Roja Elysium (Parfum Cologne) -> zostało 25 ml
- 0
Update:
2. Roja Enigma pour Homme (Parfum Cologne) -> zostało 25 ml
3. Roja Elysium (Parfum Cologne) -> zostało 25 ml
2. Roja Enigma pour Homme (Parfum Cologne) -> zostało 25 ml
3. Roja Elysium (Parfum Cologne) -> zostało 25 ml
- 0
Update:
2. Roja Enigma pour Homme (Parfum Cologne) -> zostało 20 ml
3. Roja Elysium (Parfum Cologne) -> zostało 20 ml
2. Roja Enigma pour Homme (Parfum Cologne) -> zostało 20 ml
3. Roja Elysium (Parfum Cologne) -> zostało 20 ml
Stramekz via Zakop
- 0
Wysłałem wszystkie opłacone przesyłki (ʘ‿ʘ)
- 0
Update:
2. Roja Enigma pour Homme (Parfum Cologne) -> zostało 15 ml
3. Roja Elysium (Parfum Cologne) -> zostało 20 ml
2. Roja Enigma pour Homme (Parfum Cologne) -> zostało 15 ml
3. Roja Elysium (Parfum Cologne) -> zostało 20 ml
- 0
Update:
2. Roja Enigma pour Homme (Parfum Cologne) -> zostało 10 ml
3. Roja Elysium (Parfum Cologne) -> zostało 15 ml
2. Roja Enigma pour Homme (Parfum Cologne) -> zostało 10 ml
3. Roja Elysium (Parfum Cologne) -> zostało 15 ml
- 1
@jakub-markowski: Hej niestety enigma już się skończyła (╯︵╰,)
Update:
3. Roja Elysium (Parfum Cologne) -> zostało 15 ml
Update:
3. Roja Elysium (Parfum Cologne) -> zostało 15 ml
- 0
Update:
3. Roja Elysium (Parfum Cologne) -> zostało 10 ml
3. Roja Elysium (Parfum Cologne) -> zostało 10 ml
Stramekz via Zakop
- 0
@Stramekz: Update: koniec
- 3
Treść została ukryta...
źródło: comment_1635885800JRe4jLDuoYpF1Tf0Igautx.jpg
Pobierz
Stramekz via Zakop
- 0
@Kaczuszkaa: ostatnie 10 ml Elysium zostało
Osiągnięcia
Rocznica
od 21.05.2026Rocznica Gadżeciarz
od 17.04.2014Gadżeciarz








Treść została ukryta...
źródło: Zrzut ekranu 2026-09-8 o 19.50.16
Pobierz