Jeżeli 3 osobowa rodzina kupi sobie nad morzem 3 gofry po 20zł to wydadzą 60zł.
5kg mieszanki na gofry na allegro kosztuje 50zł. Do tej mieszanki wlewa się 5L wody i 1,5L oleju co daje łącznie ~12kg. Jeżeli jeden suchy goferek waży 50g to mogliby sobie napiec 240 sztuk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wakacje #turystyka #heheszki #ekonomia #jedzenie
5kg mieszanki na gofry na allegro kosztuje 50zł. Do tej mieszanki wlewa się 5L wody i 1,5L oleju co daje łącznie ~12kg. Jeżeli jeden suchy goferek waży 50g to mogliby sobie napiec 240 sztuk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wakacje #turystyka #heheszki #ekonomia #jedzenie









A wy pamiętacie? Jakieś wspomnienia z tamtego okresu? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zapraszam do dyskusji
#winsxswspomina
źródło: comment_1658795285e7BSpxrLPQcGycmG83BV9W.jpg
Pobierz