Wpis z mikrobloga

@jatylkozapytac: niepotrzebny słodki stół z milionem słodyczy których nikt nie je (sama czekoladowa fontanna wystarczy jeśli coś musi być <3 ) barman też zbędny, mało kto korzystał, a przed ich wyjściem panna młoda naganiała żeby brać po 5 drinków bo zapłacone
fajna była fotobudka ale nie wiem ile to kosztuje i imo więcej niż 600 zł bym nie dał ale ogólnie to propsik bo zawsze to coś ciekawszego.
zapraszanie dzieci na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 96
@krabczy:

barman też zbędny, mało kto korzystał

Bo takie atrakcje są dla konkretnego typu ludzi. Wujek "chluśniem bo uśniem" nie będzie pił negroni czy martini, bo preferuje inny sposób zabawy. Ja zawsze żałowałem że nie było barmanów, i koktajle musiałem sobie sam ogarniać, co jest problematyczne bo wszyscy na mnie krzywo patrzyli. Ale jakby barman był ciacho, to znając życie ciocie po kielichu chętnie by korzystały ( ͡° ͜ʖ
@jatylkozapytac: spoko :) Jeszcze 2 rzeczy mi się przypomniały.
1) całkowicie oddzielna sala taneczna i jadalna, oddzielona długim korytarzem. To spowodowało, że sala taneczna była bardzo mało popularna i bywało, że wręcz świeciła pustkami.
2) młody wodzirej i dj w jednym. W ogóle nie umiał porwać ludzi do zabawy. Zero charyzmy, każdy miał na niego wylane, także program gier, zabaw był rozwalony kompletnie. Nawet na krojenie torta ciężko było mu zebrać
@jatylkozapytac:
@krabczy:
Szczerze mówiąc, to barman to była najlepsza decyzja na moim weselu - ludzi było ~90, był sierpień, gorąco w ciul i to i laska zrobiła ponad 350 drinków, a ludzie nie byli nawaleni i bawili się długo - Modżajto lało się strumieniami, ale nikt nie żygał, nikt się nie bił. Zdecydowanie to lepsze, niż postawienie stolika z "lepszymi" trunkami do samodzielnego nalewania
@Trauma_Teddy: większość po prostu na weselu pije czystą, było dwóch barmanów, obiektywnie przystojnych i kolejki były przed ich wyjściem, głównym ich zajęciem było robienie koktajli dla dzieci przez cały wieczór, więc nie wiem czy to dobry deal żeby ich zamawiać tylko po to żeby 2% gości zrobić dobrze xD

pewnie, wszystko zależy od ludzi i charakteru wesela ale imo barman na weselu się nie sprawdza, za duży ruch i za mało
@sikalafou: cenne uwagi! na szczęście dj'a mamy best of the best razem z wodzirejem z jednej ekipy, oni na 1000% zrobią takie szoł... jedni z najlepszych w PL jak nie najlepsi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

całkowicie oddzielna sala taneczna

właśnie mamy razem i wolałam osobno, ale już nie było takiej sali gdzie by były osobno i mamy razem. czyli wada wyszła na zaletę.

@Admiral16: nie mamy
@jatylkozapytac:
1) Jak chodzi o fakapy to zdecydowanie oddzielcie taneczną od biesiadnej, bo #!$%@?ące się ciągłe przekrzykiwanie orkiestry/DJa.
2) Pamiętajcie o koszyczkach/przybornikach w toaletach (podpaski/rajstopy/coś na ból głowy/gumki/antyperspirant/guma do żucia/nici itd itp)
3) Ostatnio fajny patent znajomi ogarnęli - nie było na starcie życzeń do pary młodej, posadzili ludzi, zaczął się obiad i po 1 daniu para młoda stanęła w miejscu do zdjęć, DJ zapraszał "na życzenia" kolejne stoliki - przychodziło