Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: Jeżeli to był centralny to mógł iść do złotych tarasów srać za darmo ale wtedy też pewnie by coś ukradł
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2212
@#!$%@?: @yupitr: tematu kradzieży nie porusze, bo nie ma o czym pisać (kradzież = kara). Ale konieczność placenia za kible na dworcach to patola.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1493
@modzelem: rząd tyle #!$%@? w podatkach, że czyste bezpłatne kible na dworcach to powinien być standard(nie tylko to oczywiście)
  • Odpowiedz
@modzelem: w galerii nie płacisz a co chwila jakaś pani sprząta. Poza tym te w galeriach są nowocześniejsze niż te płatne na dworcach. Chyba, że to galeria na rondzie Wiatraczna. Tam kibel i zapach jak za PRLu. Pomimo, że to jedna z najnowszych warszawskich galerii
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 153
@#!$%@?: Jak już kosztują 3 zł to dobrze by było żeby dało się tam zapłacić jakoś, a nie że z banknotu 100 zł to o jejku nie mam Panu wydać, kartą też nie, i rozmienić nie ma gdzie. I to nie w Pcimiu na starym pkp tylko na Międzynarodowym dworcu autobusowym w Krakowie xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@yupitr: Ale już na wschodnim to nie ma się gdzie wysrać, na zachodnim nie wiem
przypomniało mi się że w Poznaniu nawet w galerii przy dworcu był płatny xDDD
  • Odpowiedz
@msichal: na wschodnim od strony Kijowskiej jest toaleta ale płatna. Nie pamiętam ile się płaci ale chyba 3 albo 5 zł. Na zachodnim teraz przebudowa to nie wiem jak sprawa wygląda ale kiedyś toaleta była
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@#!$%@?: płacenie za kibel to patola w dodatku ludzie często nie mają przy sobie gotówki a bab ja klozetowa karty ci nie przyjmie xd
  • Odpowiedz