Wpis z mikrobloga

@Mega_Smieszek: raz #!$%@? miałem akcje że mnie wezwali na policje bo kupiłem przez allegro kartę pamięci do ps2 od gościa który zajmował się przerabianiem konsoli żeby działały piraty, pytali czy chce oddać konsole i kartę jako dowód to odmówiłem, potem się obsrałem i #!$%@?łem na śmietnik chyba z 500 płyt z grami i filmami zbieranymi przez lata a na komputerze postawiłem linuxa xD
  • Odpowiedz
Gdyby w 2002r policja miała sprawdzać legalność oprogramowania, to pierwsze mandaty byłyby już na komisariacie.


@znin: xD... Tak samo jak wykroczenia drogowe
  • Odpowiedz
w pobliskim mieście gdzieś w 2008r jakiś lokalny isp w swojej ulotce napisał, że będzie udostępniał w swojej sieci lokalnej filmy i muzykę. To policja robiła naloty na jego klientów.
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: u mnie w miescie jak sie plotka rozeszla ze policja chodzi po domach i sprawdza czy ma sie spiracone filmy albo inne windowsy to kilka kartonow z plytami zostalo skitrane na strychu XD
  • Odpowiedz
@xdTM: chyba chodziło o to, ze w tamtym czasie to urzędy stały na piratach, a nie ze jakiś antyperspirant prywatnie piracil xd Na pewno urzędy gminy i szkoły latały na pirackich windach i office’ach (od 95 przez 2000 server aż po XP), nie wiem jak komisariaty

Teraz już to jest niespotykane, wszędzie legitne licencje
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: Na PG ponoć kiedyś była taka akcja, że policja wbiła na akademiki przeszukiwać dyski
Studenci w ramach protestu zorganizowali tzw. Akcję H.U.J. polegającą na wyświetleniu napisu "#!$%@?" na ścianie największego akademika poprzez zapalenie/zgaszenie światła w odpowiednich pokojach.
Kiedyś to były happeningi
Emerkaes - @Mega_Smieszek: Na PG ponoć kiedyś była taka akcja, że policja wbiła na ak...
  • Odpowiedz
@biceps35: Ja akurat nie studiowałem w tamtych latach. Pamiętam jedynie, że kiedyś gdy składałem papiery na uczelnię, to byłem tak podjarany że szukałem wszystkiego na temat tej uczelni i wyszukałem ją na YT. Szukając znalazłem ten oto filmik o wspaniałej historii akcji "#!$%@?"
  • Odpowiedz
Gdyby w 2002r policja miała sprawdzać legalność oprogramowania, to pierwsze mandaty byłyby już na komisariacie.


@znin: Oczywiście, że to robiła. Były np. naloty na akademiki.
  • Odpowiedz
@doznanie bo chyba nie chcesz powiedzieć że dzięki platformom vod, abonamentom za kilka złotych miałoby zniknąć piractwo? Lol XD według mnie właśnie teraz wraca do łask, narobiło się wszędzie pełno abonamentów które są wręcz śmieszne i jeszcze oni raczą userowi narzucać na czym może on oglądać ich materiały xD
  • Odpowiedz