Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie to życie w Polsce bez żadnych perspektyw. Zarabiając 3,5k nie da się #!$%@? żyć a oszczędnościach nie ma co mówić bo Inflacja wszystko #!$%@?. Mam 20 lat i totalnie mam dość tego życia. Nie dziwie się , że młodzi popełniają samobójstwa.No bo po co żyć jak robal i zarabiać tylko na jedzenie i opłaty mieszkania.
#pracbaza #zycie #polska #januszex #feels #depresja #dosc
  • 114
  • Odpowiedz
  • 474
@Qwerti69 chłop ma 20 lat i #!$%@? się jakby całe życie zmarnował XD
Masz jeszcze od groma czasu, a oszczędności nie pojawiają się przez noc
  • Odpowiedz
Nie dziwie się , że młodzi popełniają samobójstwa.


@Qwerti69: Tak, żyjesz w świecie gdzie możesz pracować dla zagranicznej firmy ze wsi na Podlasiu, możesz wyjechać z kraju pracować do bardziej rozwiniętych gospodarek, granice są otwarte, jest o wiele łatwiej niż Twoim rodzicom czy dziadkom, ale tak MACIE TAK CIĘŻKO. Ej dzieciaczki urodzone w XXI wieku i ich brak sprawczości.
  • Odpowiedz
@Qwerti69: w 2000-2010 to w wieku 20 lat byłbyś zapewne bezrobotny, ale miałbyś jakąś robotę na czarno ze stawką typu 5 zł na rękę za godzinę xD, a o wakacjach zagranicznych, czy samochodzie to mógłbyś sobie pomarzyć, także nie #!$%@? dzieciak, bo jest naprawdę nieźle
  • Odpowiedz
@sikalafou: w 2010 w pierwszej pracy robiłem za 1600-2000plnow za kawalerkę w centrum mojego miasta powiatowego płaciłem 600 zeta z opłatami a za piwko i pizzke na mieście odpowiednio 4.5zl i 16zl xD o czy chcemy rozmawiać xD

Teraz za mój kurnik 60m place z opłatami prawie 3.5k a piwko i pizzka kosztują 11zl i 44zl ta sama restauracja xD
  • Odpowiedz
@ImYourPastClaire: do ciebie też się #!$%@?ę wy wszyscy chyba macie po 25 lat xD w 2010 roku z pracy za najniższa młoda osoba mogła wynająć kawalerkę i się jakoś biednie utrzymać w tej chwili na pokój ledwo starczy xD standard życia się obniżył w #!$%@? i nie ma o czym gadać mam 30 letnia szwagierka która nie ma chłopa zarabia 4k plnow i nie jest wstanie sama mieszkać jeżeli nie
  • Odpowiedz
@Qwerti69: masz stwierdzony debilizm czy jak? Piszesz o braku perspektyw więc co stoi na przeszkodzie aby się kształcić czy uczyć fachu? Myślisz ze w jakimkolwiek kraju ktoś kto #!$%@? umie będzie sukcesywnie zwiększać swoje zarobki? Zaskoczę cię ale bez samokształcenia w żadnym kraju nie będziesz miał perspektyw. Zaczniesz jako magazynier i jako magazynier skończysz
  • Odpowiedz
@Qwerti69: ale co byś chciał mieszkanie w wieku 20 lat swoje? #!$%@? w wieku 20 lat to jesteś rok po maturze i po pierwszym roku studiów. Jak masz kasę żeby zabrać dziewczynę na lody i do kina to się ciesz i nie przejmuj się pierdołami. Naoglądacie się milionerów w internecie i łykacie taką szkodliwą propagandę samemu sobie szkodząc.
  • Odpowiedz
  • 6
@Qwerti69 No hejka, co tam się z Tobą dzieje? Skąd to zwątpienie? Dlaczego chcesz teraz się poddać, tylko dlatego, że raz czy drugi Ci nie wyszło? To nie jest żaden powód. Musisz iść i walczyć. Osiągniesz cel. Prędzej czy później go osiągniesz, ale musisz iść do przodu, przeć, walczyć o swoje. Nie ważne, że wszystko dookoła jest przeciwko Tobie. Najważniejsze jest to, że masz tutaj wole zwycięstwa. To się liczy. Każdy
  • Odpowiedz
standard życia się obniżył w #!$%@? i nie ma o czym gadać mam 30 letnia szwagierka która nie ma chłopa zarabia 4k plnow i nie jest wstanie sama mieszkać jeżeli nie chce wegetować bo kawalerka w tym mieście to wydatek 2k plnow


@Sweet_acc_pr0sa: bredzisz opierając się na przypadkach anegdotycznych. Nie chce mi się odpowiadać w podobnym tonie bo się zacznie przerzucanie, a "a moja siostra...", "a moja ciotka tamto...". Ja
  • Odpowiedz