Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
FueGo

FueGo

Dołączył 11 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4707
  • Znaleziska 467
  • Mikroblog 4240
  • Obserwujący 11
  • Obserwowane 9
Yeraz
Yeraz
19.05.2026, 15:31:09
  • 0
#gielda jak traktujecie IKE i IKZE? Ładujcie ETF po same kullen i zapominacie, czy tradujecie bo nie ma belki?
Edit: z brakiem belki chodziło mi o samo IKE
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 19.05.2026, 16:43:53 via Android
  • 2
@Yeraz handluje tym co zrobi 2%, trzymam to co ma minus 20% i takim oto sposobem nic nie robie tylko trzymam smieciuchy
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo 19.05.2026, 16:57:41 via Android
  • 0
@Yeraz tam sie zle rozpisałem. Nie to ze trzymam... usredniam 😆
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo 19.05.2026, 09:52:00
  • 3
#gielda BYD ty dałnie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wincyjpracydoobra
Wincyjpracydoobra
18.05.2026, 19:00:12
  • 8
#gielda serio po co sprzedawac microna w panice. Mają wyprzedane i opłacone zamówienia na cały rok przy ogromnej marży, nowy produkt niedawno w dystrybucji i forward P/E jak budka z kebabem
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 18.05.2026, 19:48:13 via Android
  • 0
@TheDarkSideOfTheMoon 0.04$ drozej niz ja. Szacuneczek
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo 18.05.2026, 20:09:41 via Android
  • 1
@TheDarkSideOfTheMoon fiu, fiu, rekin biznesu. Trzeba by usiąść razem i omówić ruchy na giełdzie xD
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo 18.05.2026, 19:42:03
  • 4
#gielda No podjadlem tego mikrona za 2k, no bo co mialem zrobic? Wyrzucić...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo
Autor
18.05.2026, 19:50:37 via Android
  • 0
@adamsowaanon mam ponad 1k zysku na nim. Przenosiłem akcje do ike i jest czerwono. Ale dlaczego by nie dokupić prawilnego smieciucha
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo 18.05.2026, 19:34:14
  • 4
#gielda ze tu sa jeszcze dawcy kapitału szczura w cfd xD Wy to chyba lubicie 😆
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo
Autor
18.05.2026, 19:40:18 via Android
  • 7
@ercee ciesz sie ze jeden dzien Cie wyszkolił, mnie 3 tygodnie strat prawie 100k szkoliła xD
Wyskakales sie, zapraszamy w etf
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo
Autor
18.05.2026, 19:40:36 via Android
  • 0
@betonoweczolo wolniej sie siwieje
  • Odpowiedz
cymeczek
cymeczek
cymeczek
18.05.2026, 19:14:07
  • 9
#gielda miej mnie w opiece
cymeczek - #gielda  miej mnie w opiece

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-18 o 21.13.52

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 18.05.2026, 19:36:10 via Android
  • 1
@cymeczek Ileee?
  • Odpowiedz
Kashankovsky
Kashankovsky
18.05.2026, 18:53:31
  • 12
Ktoś chętny na uśrednianie Microna? Szukam kolegi, ja uległy.
#gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 18.05.2026, 18:55:54 via Android
  • 0
@Kashankovsky ja uległy, zdrowy, prawie pełne uzębienie, szukam kogos do usredniania za jego pieniadze
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo 18.05.2026, 18:55:05
  • 6
#gielda micron k---a nie w te stronę...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 18.05.2026, 18:30:18
  • 12
#gielda ale zem c---a ustrzelił xD
Order proszę
FueGo - #gielda ale zem c---a ustrzelił xD
Order proszę

źródło: temp_file8838470473986798479

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo
Autor
18.05.2026, 18:31:52 via Android
  • 1
@MisPluszowyZWadaWymowy pod spodem kryje sie juz 3 cyfrowa kwota 😆
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo 18.05.2026, 18:23:29
  • 3
#gielda mikroniku co Ty mi za szkody czynisz... A taki byłeś smaczny...
#meczennicymikron
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo
Autor
18.05.2026, 18:28:11 via Android
  • 0
@ProfesorP1ZDAN limit na ike skończony... ;(
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo 17.05.2026, 16:37:49
  • 8
Ktoś zrobil taką okolicznościową pocztówkę. Można np. wydrukować i wysłać do kolegów-verstapeniarzy. #f1
FueGo - Ktoś zrobil taką okolicznościową pocztówkę. Można np. wydrukować i wysłać do ...

źródło: temp_file234170310715943658

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najtwardszy_Verstappeniarz
Najtwardszy_Verstappeniarz
17.05.2026, 16:46:46 via Wykop
  • 2
@FueGo: (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo 17.05.2026, 12:01:55
  • 13
#f1 Ten caly Max to niech sobie jeździ w tej niszowej kategori jak F1. Bo to wstyd zeby Dacia Logan go odjechała. Papierowy mistrz swiata...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sztu3ka
Sztu3ka
Sztu3ka
17.05.2026, 12:09:24 via Wykop
  • 5
@FueGo: jeszcze 47 lapów i Dacia wygra z Maxem
  • Odpowiedz
Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa
17.05.2026, 13:00:21 via Wykop
  • 1
@FueGo: z Dacia to nie wstyd
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo 17.05.2026, 11:57:35
  • 17
#f1 Dacia wróciła <3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 17.05.2026, 09:50:55
  • 14
#f1 Toto dal auto demo. Max zobaczyl ze da sie byc pierwszym, jak przejdzie do Mercedesa to dostanie auto na caly wyscig xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 17.05.2026, 09:49:06
  • 11
#f1 Jeszcze długa droga przed debiutantem. Znam pewnego kierowcę ktory mial podobne przygody, chyba powinien z nim porozmawiqc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 16.05.2026, 14:13:13
  • 0
Leci gdzies z polskim komentarzem?
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

talmudyczny_triumfalizm
talmudyczny_triumfalizm
15.05.2026, 19:04:54
  • 1
Ej ziomeczki co to za formacja? Sprzedać czy trzymać? #gielda
talmudyczny_triumfalizm - Ej ziomeczki co to za formacja? Sprzedać czy trzymać? #giel...

źródło: temp_file4628326927129771218

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 15.05.2026, 19:06:03 via Android
  • 0
@talmudyczny_triumfalizm trzymaj, odbije
  • Odpowiedz
ww00
ww00
15.05.2026, 18:34:11
  • 2
Spółka, która zrobi w tydzień najwięcej %
postujcie, kto trafi, przesyłam 100 blika.
ustawię przypomnienie równo za godzinę.
#gielda
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 15.05.2026, 18:38:24 via Android
  • 0
@ww00 Palantir lub BYD
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo 15.05.2026, 19:03:22 via Android
  • 0
@ww00 dobra, biorę Palantira
  • Odpowiedz
NuovoGioco
NuovoGioco
NuovoGioco
15.05.2026, 16:23:00
  • 65
Jakby ktoś się zastanawiał - wyjaśniam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
https://www.youtube.com/watch?v=61Q6wWu5ziY
NuovoGioco - Jakby ktoś się zastanawiał - wyjaśniam ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#gielda
https://www....

źródło: IMG_3316

Pobierz
NuovoGioco - Jakby ktoś się zastanawiał - wyjaśniam ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#gielda
https://www....
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 15.05.2026, 18:48:55 via Android
  • 2
@NuovoGioco przebijam
FueGo - @NuovoGioco przebijam

źródło: temp_file7705642612944288529

Pobierz
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo 15.05.2026, 19:02:09 via Android
  • 2
@NuovoGioco mow mi snajper xD

A tak na poważnie to przenosiłem akcje na ike i tak wyszlo, tam jest z 900+ wiec luzik xD no w sumie mogłem sie wstrzymać, ale no... kto wiedzial
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 24
  • Strona 3 z 24
  • >
  • Hej FueGo, może napiszesz coś o sobie i uzupełnisz dane w profilu? Nie!

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.06.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 18.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 17.11.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.11.2022

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking