#gielda BYD ty dałnie
#gielda serio po co sprzedawac microna w panice. Mają wyprzedane i opłacone zamówienia na cały rok przy ogromnej marży, nowy produkt niedawno w dystrybucji i forward P/E jak budka z kebabem
FueGo via Android
- 0
@TheDarkSideOfTheMoon 0.04$ drozej niz ja. Szacuneczek
FueGo via Android
- 1
@TheDarkSideOfTheMoon fiu, fiu, rekin biznesu. Trzeba by usiąść razem i omówić ruchy na giełdzie xD
- 4
#gielda No podjadlem tego mikrona za 2k, no bo co mialem zrobic? Wyrzucić...
FueGo via Android
- 0
@adamsowaanon mam ponad 1k zysku na nim. Przenosiłem akcje do ike i jest czerwono. Ale dlaczego by nie dokupić prawilnego smieciucha
- 4
#gielda ze tu sa jeszcze dawcy kapitału szczura w cfd xD Wy to chyba lubicie 😆
- 9
#gielda miej mnie w opiece
źródło: Zrzut ekranu 2026-05-18 o 21.13.52
Pobierz- 12
Ktoś chętny na uśrednianie Microna? Szukam kolegi, ja uległy.
#gielda
#gielda
FueGo via Android
- 0
@Kashankovsky ja uległy, zdrowy, prawie pełne uzębienie, szukam kogos do usredniania za jego pieniadze
- 6
#gielda micron k---a nie w te stronę...
- 12
#gielda ale zem c---a ustrzelił xD
Order proszę
Order proszę
źródło: temp_file8838470473986798479
Pobierz
FueGo via Android
- 1
@MisPluszowyZWadaWymowy pod spodem kryje sie juz 3 cyfrowa kwota 😆
- 3
FueGo via Android
- 0
@ProfesorP1ZDAN limit na ike skończony... ;(
- 8
Ktoś zrobil taką okolicznościową pocztówkę. Można np. wydrukować i wysłać do kolegów-verstapeniarzy. #f1
źródło: temp_file234170310715943658
Pobierz- 13
#f1 Ten caly Max to niech sobie jeździ w tej niszowej kategori jak F1. Bo to wstyd zeby Dacia Logan go odjechała. Papierowy mistrz swiata...
- 17
#f1 Dacia wróciła <3
- 14
#f1 Toto dal auto demo. Max zobaczyl ze da sie byc pierwszym, jak przejdzie do Mercedesa to dostanie auto na caly wyscig xD
- 11
#f1 Jeszcze długa droga przed debiutantem. Znam pewnego kierowcę ktory mial podobne przygody, chyba powinien z nim porozmawiqc
- 0
Leci gdzies z polskim komentarzem?
#f1
#f1
Ej ziomeczki co to za formacja? Sprzedać czy trzymać? #gielda
źródło: temp_file4628326927129771218
Pobierz
FueGo via Android
- 0
@talmudyczny_triumfalizm trzymaj, odbije
- 2
Spółka, która zrobi w tydzień najwięcej %
postujcie, kto trafi, przesyłam 100 blika.
ustawię przypomnienie równo za godzinę.
#gielda
postujcie, kto trafi, przesyłam 100 blika.
ustawię przypomnienie równo za godzinę.
#gielda
- 65
Jakby ktoś się zastanawiał - wyjaśniam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
https://www.youtube.com/watch?v=61Q6wWu5ziY
#gielda
https://www.youtube.com/watch?v=61Q6wWu5ziY
źródło: IMG_3316
Pobierz
FueGo via Android
- 2
@NuovoGioco przebijam
źródło: temp_file7705642612944288529
Pobierz
FueGo via Android
- 2
@NuovoGioco mow mi snajper xD
A tak na poważnie to przenosiłem akcje na ike i tak wyszlo, tam jest z 900+ wiec luzik xD no w sumie mogłem sie wstrzymać, ale no... kto wiedzial
A tak na poważnie to przenosiłem akcje na ike i tak wyszlo, tam jest z 900+ wiec luzik xD no w sumie mogłem sie wstrzymać, ale no... kto wiedzial
- Hej FueGo, może napiszesz coś o sobie i uzupełnisz dane w profilu? Nie!
Osiągnięcia
Komentator
od 11.06.2016Komentator Rocznica
od 18.11.2025Rocznica Gadżeciarz
od 17.11.2014Gadżeciarz Mikroblogger
od 09.11.2022Mikroblogger Król Wykopaliska
od 07.03.2023Król Wykopaliska






Edit: z brakiem belki chodziło mi o samo IKE