Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
FueGo

FueGo

Dołączył 11 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4707
  • Znaleziska 467
  • Mikroblog 4240
  • Obserwujący 11
  • Obserwowane 9
RaciczkaEntertainment
RaciczkaEntertainment
23.05.2026, 11:35:58
  • 5
Wchodzę na mirko i widzę, że jakaś aferka znowu się kręci. Nie wiem o co chodzi, nie wiem o kogo chodzi. Podejrzewam jedynie, że jakiś podrzędny chłystek z przerośniętym ego, wycierając sobie mordę charytatywnością przytulił fajny pieniążek. Czy się mylę?
#latwogang
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 23.05.2026, 11:50:17 via Android
  • 0
@RaciczkaEntertainment sie mylisz
  • Odpowiedz
JankoBzykant89
JankoBzykant89
23.05.2026, 10:41:36
  • 0
#latwogang robi siku czy kupe, bo to nie jest jasne
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 23.05.2026, 10:43:29 via Android
  • 0
@JankoBzykant89 pozniej sie dowiemy na licytacji
  • Odpowiedz
FairPlay
FairPlay
22.05.2026, 20:14:42
  • 16
Z dedykacją dla @FueGo #latwogang
FairPlay - Z dedykacją dla @FueGo #latwogang

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 22.05.2026, 20:20:44 via Android
  • 0
@FairPlay dokladnie
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo 22.05.2026, 20:07:06
  • 1
#latwogang niech ktos zrobi mema tego brania z rowerem zamiast mózgu i mówi <pozdrowisz imie kaszojada>
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 22.05.2026, 20:00:31
  • 3
Jakieś to wszystko nijakie... czy warto... odpowiedzcie sobie sami
#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najtwardszy_Verstappeniarz
Najtwardszy_Verstappeniarz
22.05.2026, 20:01:12 via Wykop
  • 6
@FueGo: nie warto.
  • Odpowiedz
noffi
noffi
22.05.2026, 19:46:39
  • 0
#latwogang

Czy chciałbyś mieć fotkę z jakikolwiek swoim idolem?

  • Tak 24.5% (13)
  • Nie 75.5% (40)

Oddanych głosów: 53

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 22.05.2026, 19:58:52 via Android
  • 0
@noffi pytasz mnie o Roberta Kubice... Tak, ale tylko wtedy gdy by mial czas i by mógł, inaczej zdjecia z przyczajki, nie pytaj o to co bym dalej z nimi robil... ale bym jie meczyl buły jak dzieciaki latwo
  • Odpowiedz
ww00
ww00
22.05.2026, 19:39:17
  • 18
https://wykop.pl/wpis/86120745/spolka-ktora-zrobi-w-tydzien-najwiecej-postujcie-k

Tak więc się dokonało, zaszczytne 1 miejsce zdobywa @Glupiii z jego typem na SIVE (rzekłbym rzutem na taśmę XD). Napisz na priv byczq i Ci bliknę co należne. Gratulacje!

Podium prezentuje się następująco:
1: @Glupiii
@ww00 +2
Spółka, która zrobi w tydzień najwięcej %
postujcie, kto trafi, przesyłam 100 blika.
ustawię przypomnienie równo za godzinę.
#gielda
więcej
ww00 - https://wykop.pl/wpis/86120745/spolka-ktora-zrobi-w-tydzien-najwiecej-postujci...

źródło: Code_Generated_Image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 22.05.2026, 19:41:42 via Android
  • 0
@ww00 ostatnie miejsce na zielonym, mialem nosa 😆
  • Odpowiedz
noffi
noffi
22.05.2026, 19:13:59
  • 0
#latwogang #rower

Jak się zakończy trasa Łatwoganga?

  • Dojedzie do Gdańska zgodnie z planem ;) 9.4% (9)
  • Dojedzie do Gdańska, ale ze sporym opóźnieniem 18.8% (18)
  • Nie da rady dojechać bez przerw/snu/podwózki autem 71.9% (69)

Oddanych głosów: 96

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 22.05.2026, 19:34:20 via Android
  • 0
@noffi kimnie sie i pojedzie dalej
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo 22.05.2026, 18:18:17
  • 13
#latwogang Całe wsie wychodzą, helikopter lata, orkiestra gra, bo chlop rowerem jedzie i udowadnia ze polski rzad jest uposledzony, dzien jak codzień w Polsce
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Leniek
Leniek
22.05.2026, 19:36:58 via Wykop
  • 7
udowadnia ze polski rzad jest uposledzony


@FueGo: chyba musisz nam tutaj zebranym wyjaśnić swoj tok myślenia
  • Odpowiedz
krzysssss
krzysssss
22.05.2026, 16:37:43
  • 0
#latwogang on to na strzała chce zrobić bez snu itp?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 22.05.2026, 18:09:53 via Android
  • 0
@krzysssss taki ma plan, ale mówił ze jak nie da rady to pójdzie w kimke
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo 22.05.2026, 14:58:07
  • 0
#gielda czyli co? GTA 6 juz odwołali? Robią gta7? Czy o co tu Kaman...
Eh... mogłem sprzedać 😆
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo
Autor
22.05.2026, 15:04:42 via Android
  • 0
@m0rdeczka wczoraj ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo
Autor
22.05.2026, 15:14:44 via Android
  • 0
@m0rdeczka limit ike wykorzystany ;< nie dokupię juz smieciucha
  • Odpowiedz
mor3nko
mor3nko
22.05.2026, 15:02:19
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 22.05.2026, 15:04:13 via Android
  • 4
@mor3nko Lub płaczesz jak spada xD
  • Odpowiedz
WykopekNaPolEtatu
WykopekNaPolEtatu
22.05.2026, 15:00:46
  • 554
#gielda

Cały czas kisnę ze słowa AKCJOMARIUSZ

Przepiękne arcydzieło
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 22.05.2026, 15:02:02 via Android
  • 42
@WykopekNaPolEtatu WYLESZCZENI WYSTOMP!

  • Odpowiedz
wirujemy
wirujemy
wirujemy
22.05.2026, 08:22:01
  • 3
Witajcie dzieci hossy #gielda wieki temu usunąłem konto bo tak nakazywało sumienie. Ostatnio zobaczyłem, że tu się coś dzieje dla odmiany, więc odkopałem maila z dzieciństwa żeby wygodniej przeglądać (w końcu powiadomienia i tagi już dobrze działają, co nie?) i polurkować grubasów dla czystej rozrywki. Tym samym chyba można ogłosić, że wbiliśmy ostatnie ATH i czekam na wasze #lossporn. A tak na serio to trzymam kciuki za
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 22.05.2026, 08:33:41 via Android
  • 1
@wirujemy Tomek, nie swiruj
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo 20.05.2026, 20:08:36
  • 1
#gielda a jakos tak dzisiaj mi to koło c---a lata
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

golomb13
golomb13
20.05.2026, 20:18:49 via Wypiek
  • 0
@FueGo ja mam sasy wiec i tak wiem ze bedzie kibel
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo 20.05.2026, 07:32:56
  • 1
#gielda BYD ty dałnie podwójny...
Zostałem meczennikiem
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo
Autor
20.05.2026, 07:37:49 via Android
  • 0
@kone mozna by spytać dlaczego z Wami tu siedzę i odpowiedz bedzie ta sama
@MatyasHunyadi bo jest potencjał w tej firmie, budują fabryki, coraz wiecej aut widuje na drogach, sa plany do wejścia w f1
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo
Autor
20.05.2026, 12:50:44 via Android
  • 0
@ethize ja juz je mam od dawna, nie naciagneli mnie na wykopie xD sam sie naciagnelem
  • Odpowiedz
ossprime
ossprime
19.05.2026, 20:14:39
  • 30
Dziś z dedykacją dla @FueGo https://wykop.pl/wpis/86179379/gielda-ossprime-pokazuj-dzisiaj-balans-bo-mnie-az-

#gielda #portfelgrubasa <- triggeruje? daj na czarno
@FueGo +4
#gielda @ossprime pokazuj dzisiaj balans bo mnie, az trzęsie zeby zerknac
więcej
ossprime - Dziś z dedykacją dla @FueGo https://wykop.pl/wpis/86179379/gielda-ossprime...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-19 o 22.13.43

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 19.05.2026, 21:36:58 via Android
  • 1
@ossprime i jakos to bedzie, trzymamy sie. Jutro tez czekam na wpis
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo 19.05.2026, 18:19:16
  • 4
#gielda @ossprime pokazuj dzisiaj balans bo mnie, az trzęsie zeby zerknac
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MisPluszowyZWadaWymowy
MisPluszowyZWadaWymowy
19.05.2026, 17:23:20
  • 7
Święty Micronie przepraszam że zwątpiłem #gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 19.05.2026, 18:07:15 via Android
  • 1
@MisPluszowyZWadaWymowy i z takimi ja tu siedzę...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 24
  • Strona 2 z 24
  • >
  • Hej FueGo, może napiszesz coś o sobie i uzupełnisz dane w profilu? Nie!

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.06.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 18.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 17.11.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.11.2022

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia