Wchodzę na mirko i widzę, że jakaś aferka znowu się kręci. Nie wiem o co chodzi, nie wiem o kogo chodzi. Podejrzewam jedynie, że jakiś podrzędny chłystek z przerośniętym ego, wycierając sobie mordę charytatywnością przytulił fajny pieniążek. Czy się mylę? #latwogang
@noffi pytasz mnie o Roberta Kubice... Tak, ale tylko wtedy gdy by mial czas i by mógł, inaczej zdjecia z przyczajki, nie pytaj o to co bym dalej z nimi robil... ale bym jie meczyl buły jak dzieciaki latwo
Tak więc się dokonało, zaszczytne 1 miejsce zdobywa @Glupiii z jego typem na SIVE (rzekłbym rzutem na taśmę XD). Napisz na priv byczq i Ci bliknę co należne. Gratulacje!
#latwogang Całe wsie wychodzą, helikopter lata, orkiestra gra, bo chlop rowerem jedzie i udowadnia ze polski rzad jest uposledzony, dzien jak codzień w Polsce
Witajcie dzieci hossy #gielda wieki temu usunąłem konto bo tak nakazywało sumienie. Ostatnio zobaczyłem, że tu się coś dzieje dla odmiany, więc odkopałem maila z dzieciństwa żeby wygodniej przeglądać (w końcu powiadomienia i tagi już dobrze działają, co nie?) i polurkować grubasów dla czystej rozrywki. Tym samym chyba można ogłosić, że wbiliśmy ostatnie ATH i czekam na wasze #lossporn. A tak na serio to trzymam kciuki za
@kone mozna by spytać dlaczego z Wami tu siedzę i odpowiedz bedzie ta sama @MatyasHunyadi bo jest potencjał w tej firmie, budują fabryki, coraz wiecej aut widuje na drogach, sa plany do wejścia w f1
#latwogang