kochani dziękuję wszystkim za ten spędzony czas na tagu, za dyskusje na poziomie w porównaniu do czatu na yt, dobrej nocy wszystkim i pamiętajcie " piotrek mogę zdjęcie ? " #latwogang
#latwogang Jeśli ktoś jeszcze wierzy, że ten chłopczyk jest spontanicznym tworem z internetu, to ja nie wiem - przecież stoi za tym cała machina i media. Być może uznali, że przy Owsiaku nie da się już nic ugrać, a i on sam to słaby temat zastępczy, by zadowolić Polaka. W historii mieliśmy już Bolka, mieliśmy JP2 i inne medialne twory, a teraz mamy naczelnego żebraka. Niedługo zobaczymy go w telewizji,
W końcu... kupujesz sprzęt i nie mozesz używać innego slicera. A jak chcesz uzywac innego to juz nie mozesz zaktualizowac oprogramowania. Tak jak by drukarka za ktora zapłaciłeś musi tylko dzialac z jednym oprogramowaniem... Drukarki i moze robią dobre, ale politykę firmy juz nie... J---c takie firmy i ich monopol
@abhagebhar ale jestes irytujący. P--------z jak ten stare leśne dziadki. W orca masz kalibracje wydrukow z menu, flow, wieże, temperature. Bez pobierania jakis modeli, czy ręcznego ustawiania Masz farmę drukarek, bambusy, endery, Prusy czy inne. Wszystko obsługujesz, nie dedykowany programem Ustawienia druku modelu, sa opcje ktorych w bambu nie ma, albo sa głęboko ukryte
#latwogang Wygląda apetycznie - nic tylko skosztować mięska. Ludzie to k---a nie myślą - weźmie do pyska kawał mięsa przyniesiony przez nieznajomego k---a w łapie
Wchodzę na mirko i widzę, że jakaś aferka znowu się kręci. Nie wiem o co chodzi, nie wiem o kogo chodzi. Podejrzewam jedynie, że jakiś podrzędny chłystek z przerośniętym ego, wycierając sobie mordę charytatywnością przytulił fajny pieniążek. Czy się mylę? #latwogang
#lemans