Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Frionfore

Frionfore

Dołączył 5 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11670
  • Znaleziska 2
  • Mikroblog 11668
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 37
  • Dodane (7)
  • Komentowane (1)
  • Plusowane (11660)
damch
damch
damch
14 godz. i 14 min temu
  • 194
#ukraina #rosja #wojna
Kacap grozi wojną nuklearną, cisza jak makiem zasiał.
Ukr coś tam nazwie imieniem bandery, tagi w--------a w kosmos.
Nie, no tu wcale nie ma propagandy a tych ruskich nie ma z nami w pokoju. (-‸ლ)
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WarszawskiSloik
WarszawskiSloik
14 godz. i 11 min temu via Android
  • 13
@damch: może i nie ma z nami ruskich, ale za to ile banderowców
  • Odpowiedz
zaslav
zaslav
zaslav
13 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 65
@damch: Kacap grozi wojną chyba co 2 miesiące. Wszystkim się znudziło i nikt tego nie bierze poważnie.
  • Odpowiedz
techno_mojsze
techno_mojsze
16 godz. i 9 min temu
  • 224
Przypomniałem sobie że miałem kupionego lata temu jakiegoś śmieciucha. Obrót na nim jest już praktycznie zerowy więc jak nagle wyprzedałem kilkaset akcji to spowodowałem spadek o 1,2%, niczym prawdziwy grubas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daray89
daray89
16 godz. i 4 min temu via iOS
  • 45
@Griev: a po kim Ty taki chytry na śmieciuchy?
  • Odpowiedz
Griev
Griev
15 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 4
a po kim Ty taki chytry na


@daray89: zawsze śmieszy ;P

@techno_mojsze: sorki za czepianie się ale tu tyle farmazonów, że po prostu sprawdzam kto
  • Odpowiedz
ossprime
ossprime
20 godz. i 3 min temu
  • 67
Zapowiada się dobry piątunio (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Sell in may coś tam coś tam

#gielda #portfelgrubasa <- triggeruje? daj na czarno
ossprime - Zapowiada się dobry piątunio (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Sell in may coś tam coś tam

#g...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-29 o 09.28.47

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czavel
Czavel
19 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 105
@ossprime: ale Ty jesteś gruby człowiekuuu
gratulacje i dalszych wzrostów życzę
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
19 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 104
@ossprime: złodziej
  • Odpowiedz
Serrrek
Serrrek
17 godz. i 4 min temu
  • 483
Rosja przegrała tą wojnę.

Na polu walki, jeśli agresor prowadzący inwazję nie wygrał, znaczy że przegrał.

Politycznie przegrali wszystko- pozycję na świecie, gospodarkę, rynek ropy, sankcje, rozszerzenie NATO pod granicami.

Przy
Serrrek - Rosja przegrała tą wojnę. 

Na polu walki, jeśli agresor prowadzący inwazję...

źródło: IMG_9846

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ejsap_kupno
ejsap_kupno
16 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 205
@Serrrek: co więcej przez ten konflikt świetnie widać jak zmienia się trend prowadzenia walk co pozwoli nam też odpowiednio modernizować armię
  • Odpowiedz
RedTiger
RedTiger
15 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 92
@Serrrek: Myślę że gdybyśmy zabezpieczyli zachód Ukrainy i pozwolili uwolnić te 400 000 wojsk ukraińskich to w kilka tygodni było by po ruskach.
  • Odpowiedz
APOLL0
APOLL0
15 godz. i 43 min temu
  • 568
To jest chyba peak kobiecych zainteresowań.
99% z nich lubi to samo i nic więcej

#tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow #randkujzwykopem #podrozujzwykopem
APOLL0 - To jest chyba peak kobiecych zainteresowań.
99% z nich lubi to samo i nic wi...

źródło: HJd94sOWkAEY_Av

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jfrost
jfrost
15 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 415
@APOLL0: ambitniejsze mają jeszcze „netflix i chill"
  • Odpowiedz
kjubikul
kjubikul
14 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 795
@APOLL0: bo większość ludzi jest przeciętna, social media wam zryły łeb
  • Odpowiedz
PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum
23 godz. i 28 min temu
  • 351
Ja p------e xD
PremeditatioMalorum - Ja p------e xD
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

damch
damch
damch
22 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 411
@PremeditatioMalorum: Brakuje tylko dzieciaka na wózku inwalidzkim wygrywającego wrotki.
  • Odpowiedz
Serghio
Serghio
21 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 253
@PremeditatioMalorum: ale takie były realia, pamiętam jak pierwszy raz za dzieciaka zagraliśmy w piłkę na równej murawie to skakaliśmy ze szczęścia, które było nie do opisania
  • Odpowiedz
bar125
bar125
19 godz. i 26 min temu
  • 753
#gielda
bar125 - #gielda

źródło: at04oo

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Konigstiger44
Konigstiger44
19 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 543
@bar125: to jest w ogóle legalne co oni robią? Kręcą takie wały na oczach całego świata na insidetradingu że XD
  • Odpowiedz
MYexodus
MYexodus
MYexodus
19 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 748
@Konigstiger44: wszyscy wiedzą że kręcą wały i nikt im nie może nic zrobić. Rozmontowali sobie narzędzia kontroli w państwie i obsadzili swoimi ludźmi
  • Odpowiedz
Zulf
Zulf
Zulf
18 godz. i 42 min temu
  • 330
#gielda #meczennicyxtb #xtb
Zulf - #gielda #meczennicyxtb #xtb

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-29 o 10.50.05

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kyrtkele
Kyrtkele
18 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 87
@Zulf: 1000lat temu napisal o XTB j--------i jest długo wieczny xD
  • Odpowiedz
Zulf
Zulf
Zulf
Autor
18 godz. i 21 min temu via iOS
  • 77
@Zulf:

Od razu pompa
Zulf - @Zulf: 

Od razu pompa

źródło: IMG_7008

Pobierz
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
18 godz. i 25 min temu
  • 42
Microsoft is a great company. Beautiful company. And Bill? He is a great man. Lovely guy.

Pomarańczowy musisz, czekamy na to od miesięcy…

#gielda
breakdown1 - Microsoft is a great company. Beautiful company. And Bill? He is a great...

źródło: image_picker_4972DE00-D8B7-4E28-A77E-9D7019140028-21192-00002EBD914B6F9B

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin
18 godz. i 25 min temu via iOS
  • 28
@breakdown1: president of Poland karol now rocky plays Minecraft on windows 11 I love this guy
  • Odpowiedz
TajnyPortfelBuffeta
TajnyPortfelBuffeta
16 godz. i 43 min temu
  • 107
Mbank ostrzega przed wykopkami
#gielda
TajnyPortfelBuffeta - Mbank ostrzega przed wykopkami
#gielda

źródło: IMG_8034

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota
KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota
15 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 4
@TajnyPortfelBuffeta: przed szczurem
  • Odpowiedz
nO-C34
nO-C34
przedwczoraj, 10:41:36
  • 369
Jeszcze z 20-30 lat i będę miał niezależniść finansową dzięki giełdzie
#gielda
nO-C34 - Jeszcze z 20-30 lat i będę miał niezależniść finansową dzięki giełdzie 
#gie...

źródło: 1000006600

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin
przedwczoraj, 10:42:39 via Wykop
  • 527
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Manden
Manden
przedwczoraj, 10:43:03 via Wykop
  • 794
@nO-C34: wifi xD
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
przedwczoraj, 04:44:59
  • 503
Udało się dojść , zrobiłem dziś 55,56 km. Jestem w makdolca przy autostradzie , jest 21:43 i nie wiem gdzie będę spać . Chyba w jakie krzaki pójdę bo gdzie indziej . Już zimno się zrobiło no i teraz czuję te km w ciele .

To moje zamówienie , wziąłem deala z
- mc double
- 4 nugetsy
- małe frytki
ChlopoRobotnik2137 - Udało się dojść , zrobiłem dziś 55,56 km. Jestem w makdolca przy...

źródło: image_picker_B2EFBFC7-244C-43F1-83D2-9C1E71D46DF6-41203-000004A148A90AD4

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
Autor
przedwczoraj, 04:45:35 via Wypiek
  • 170
ChlopoRobotnik2137

źródło: image_picker_857B2136-A521-437A-ADFA-D9A04B7E9205-41203-000004A356B9B914

Pobierz
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
Autor
przedwczoraj, 04:52:45 via Wypiek
  • 140
@matixrr panie , brzuch mi zara pęknie , ale jeszcze wezmę se tą kole z frytkami , bo pić mi się chce a wody nie chce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Już naładowałem prawie wszystkie baterie a pożarłem jak króle za pół darmo. Dobrze że nie czekałem do jutra bo śniadaniem to bym się tak nie najadł i nie dają żadnych praktycznie promek na ofertę śniadań . Jeszcze
  • Odpowiedz
jaskowe_dolary
jaskowe_dolary
przedwczoraj, 07:52:33
  • 11
Raz pod wozem raz pod wozem #gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
przedwczoraj, 07:56:10
  • 20
#gielda #cdprojektred w sumie i tak nie potrzebowałem tych pieniędzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie_umiem_inwestowac
nie_umiem_inwestowac
przedwczoraj, 08:16:00 via Wykop
  • 4
@ProfesorP1ZDAN: człowiek spadek rzędu 10% to nie jest spadek xd
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
przedwczoraj, 08:46:05
  • 10
Już tylko 9% na minusie
#meczennicycdr #gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan
przedwczoraj, 08:50:08 via Wykop
  • 3
@vladi_putin: stara Cię zabije jak to zobaczy
  • Odpowiedz
PozdroMleczny
PozdroMleczny
przedwczoraj, 08:52:03 via Android
  • 1
@vladi_putin: uff i jakoś milej na tym gwp kiedy widzisz takie posty
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
przedwczoraj, 08:54:35
  • 5
tzw efekt scully ehhhh

#gielda
vladi_putin - tzw efekt scully ehhhh

#gielda

źródło: 7c2bf21153f517ad

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PozdroMleczny
PozdroMleczny
przedwczoraj, 08:58:18 via Android
  • 7
@vladi_putin: xtb powinno zaproponować cheetosowi założenie u nich konta maklerskiego i handel instrumentami cfd kakao/ropa. 51 b to by zrobił za dzień
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
Autor
przedwczoraj, 08:59:26 via Wykop
  • 0
@PozdroMleczny: Dlaczego ten czitos jest głupi i nie inwestuje cfd??
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan
przedwczoraj, 08:59:34
  • 28
Już na zielono. I co tam hejterzy piecze dupka?

#gielda
RunningMan - Już na zielono. I co tam hejterzy piecze dupka? 

#gielda

źródło: IMG_2194

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nybbax
Nybbax
przedwczoraj, 09:11:35 via Wykop
  • 2
@mimik739: to wtedy uznałbym btc za bardziej stabilne aktywo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bzyku95
bzyku95
przedwczoraj, 10:46:22 via Wykop
  • 0
@RunningMan: tak nam dopomóż Bóg
  • Odpowiedz
Sklep_z_zywnoscia_uzywana
Sklep_z_zywnoscia_uzywana
27.05.2026, 17:08:17
  • 368
#sebcel https://streamable.com/bchhvu ( ͡º ͜ʖ͡º)
Sklepzzywnoscia_uzywana - #sebcel  https://streamable.com/bchhvu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BulgarskiTaboret
BulgarskiTaboret
27.05.2026, 18:18:23 via Wykop
  • 71
@Sklep_z_zywnoscia_uzywana: XD Dobre.

  • Odpowiedz
Zerp
Zerp
27.05.2026, 20:56:05 via Wykop
  • 12
@Sklep_z_zywnoscia_uzywana: zawsze smieszy
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 584
  • Strona 1 z 584
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 24.11.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking