@Smakosz_Tomek podstawił mi wczoraj swoją Xantię, dzisiaj odebrał ładnie wypolerowaną.
Trochę pracy było, jak to zwykle przy starszych samochodach. Lakier mocno zmęczony i zajechany życiem. Finalnie wyszyły dwa etapy polerowania. Idealnie nie jest, ale patrząc na stan wyjściowy to

















https://youtu.be/DgM9BE_BCNY