Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki i Mirabelki,

Rok temu wrzuciłem post o tym, że ruszam z własną firmą #wypolerowany, która jest realizacją moich marzeń... No niestety jak to zwykle bywa, dobrym ludziom zwykle ktoś rzuca kłody pod nogi. Ostatnie półtorej miesiąca rozwiązywałem "problem"(którego nigdy nie było) zgłoszony przez sąsiadów, którzy wynajmą drugą część hali. Oczywiście były to tematy dla właściciela hali, ale on cóż nie wykazywał inicjatyw. Dzisiaj wiem czemu - mianowicie najpewniej z końcem stycznia lub lutego stracę moje skromne studio detailingowe, a moją część hali przejmie druga firma. Także no, smutna historia.

Oczywiście szukam już nowego miejsca. Z tym, że znalezienie aktualnego miejsca zajęło mi blisko rok, wiec no...

Dobra koniec tych smutnych historii. Czas na konkretne #blackfriday #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ponieważ wszyscy oszukujo na tych wyprzedażach postanowiłem coś z tym zrobić. Mianowicie - Mireczki i Mirabelki z #wroclaw i okolice oto moja propozycja dla was:

1. Umyję Wasz samochód
2. Wypoleruję Wasz samochód
3. Nawoskuję Wasz samochód
4. Z grubsza posprzątam wnętrze

Takie szybkie odświeżenie i -10 lat dla waszych samochodów. Myślę, że nikt zawiedziony nie będzie.

Ile to kosztuje zapytacie. I tu wchodzi całe na czarno #rozdajo - płacie ile chcecie za tę usługę. Możecie zapłacić pełną cenę, połowę ceny, 10zł czy nawet marudzić, że Wy zrobilibyście to szybciej i lepiej i ładniej pod blokiem w deszczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)-.
Jedyny warunek to, że wam nie dopłacam za własną prace jbc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Skąd ten pomysł - lubię to robię, przez ostanie półtorej miesiąca odwoływałem klientów lub odsyłałem ich do innych studiów we Wrocławiu, ponieważ był "problem", który miałem rozwiązać. Oczywiście problemu nie było, a wszystko sprowadzało się do tego, żeby mnie wydymać. Więc czas teraz zakasać rękawy zużyć zapasy chemii i wypolerować wasze auta :). No i przy okazji utrzeć nosa sąsiadom z hali.

Także zapraszam do kontaktu wszystkich chętnych. Myślę, że to uczciwa promocja :)

Przy okazji szukam lokalu (mała hala, duży garaż) +/- 70mkw we Wrocławiu i okolicach pod działalnością autodetailingową - ktoś, coś?

P.S Rozdajo jest dla wszystkich, nie będzie losowania. Trochę kto pierwszy ten lepszy, aż zapełnimy kalendarz.

#wroclaw #blackfriday #rozdajo #detailing #autodetailing #cardetailing #motoryzacja #carboners #wypolerowany #samochody
Foxio - Cześć Mireczki i Mirabelki,

Rok temu wrzuciłem post o tym, że ruszam z wła...

źródło: comment_1637952341VTuWeH26tTI4olXoFjAggZ.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@husqvarna: dzięki Mireczku, żal, zrezygnowanie i wqrwienie miesza mi się w takich proporcjach, że ehhh. Ale no wypoleruję kilka aut i mi trochę przejdzie :)
  • Odpowiedz
@KSU666: Kurde opie jakby go wypolerować nawoskować to na Solnym wszystkie Mercedesy zwolniłby miejsca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogółem auta z lat 90 po wypolerowaniu robią taką robotę, że głowa mała... To jest taki szok dla oczu, że każdy się obróci
  • Odpowiedz