Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko104
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Fevx

Fevx

Dołączył 10 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 33528
  • Znaleziska 1124
  • Mikroblog 32404
  • Obserwujący 90
  • Obserwowane 275

502

Kefir powrócił do łask. "Sprzedaż stale się rozwija"

Kefir powrócił do łask. "Sprzedaż stale się rozwija"

Konsumenci coraz częściej poszukują produktów naturalnych, fermentowanych i wspierających zdrowy styl życia. Dzięki temu rozwija się kategoria kefiru.

PortalSpozywczy
z
portalspozywczy.pl
dodany: przedwczoraj, 13:40:15
  • 204
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
Fevx
Fevx 21 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 5
U mojej teściowej na Podlasiu jest takie danie które sie nazywa... kwasek. Kefir trzeba trochę rozwodnić, mniej lub bardziej wedle uznania i dodać tam pokrojone drobno ogórki oraz szczypiorek. Do tego ciepła bulba na drugim talerzu, znaczy ziemniaki i opcjonalnie skwarka z boczku posolona. Wchodzi jak złoto, nie ma lepszego obiadu w ciepłe dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Fevx
Fevx 17 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 1
@Saly: trochę tak jest, teściowa z mniejszości litewskiej się wywodzi
metalnewspl
metalnewspl
07.06.2026, 13:29:39
  • 15
22 lata temu (7 czerwca 2004) Nightwish wydał przecudowny album zatytułowany "Once". 📀

Był to ostatni studyjny album nagrany z udziałem Tarja Turunen. Po zakończeniu dwuletniej trasy koncertowej wokalistka otrzymała od członków zespołu list informujący o zakończeniu współpracy. Treść pisma została następnie opublikowana na oficjalnej stronie internetowej grupy.

Okładka chyba idealnie oddaje reakcje fanów, którzy po odejściu Tarji nie zaakceptowali kolejnych frontmanek. 😞

#metalnews #nightwish #metal
metalnewspl - 22 lata temu (7 czerwca 2004) Nightwish wydał przecudowny album zatytuł...

źródło: Once

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fevx
Fevx 07.06.2026, 16:29:02 via Wykop
  • 0
@metalnewspl: no i jestem z tych którzy nie zaakceptowali Nightwish dalej. Bez Tarji to nie to samo.
  • Odpowiedz

667

Koniec ''reklamozy'' pod Tatrami - Zakopane przyjęło uchwałę krajobrazową

Koniec ''reklamozy'' pod Tatrami - Zakopane przyjęło uchwałę krajobrazową

Uchwała w sprawie ustalenia zasad i warunków sytuowania obiektów małej architektury, tablic reklamowych i urządzeń reklamowych oraz ogrodzeń, na terenie Gminy Miasto Zakopane, tj. tzw. uchwała krajobrazowa lub uchwała reklamowa, została podjęta przez Radę Miasta Zakopane w dniu 28 maja 2026 r.

Xeer77
z
bip.zakopane.eu
dodany: 01.06.2026, 13:02:16
  • 113
  • #
    polska
  • #
    zakopane
  • #
    gory
  • #
    tatry
  • #
    turystyka
  • #
    podroze
Fevx
Fevx 02.06.2026, 05:04:22 via Wykop
  • 26
@Cichoboprzydziezdzicho: no właśnie chciałem o tym napisać ale mnie ubiegłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) pojechałem niedawno do Starej Lubowni przez Nowy Targ, Niedzice i Czerwony Klasztor, reklamoza totalna po polskiej stronie. Po słowackiej jadąc do Lubowni bylo tak pięknie że aż trudno skomentować. Sama natura, zielone łąki, lasy, widoczne góry i niesamowicie sielski krajobraz. A po stronie polskiej same reklamy.
Distracted93
Distracted93
25.05.2026, 08:23:48
  • 3
mało co wywołuje u mnie taki ból d--y, jak świadomość, że dałem się naciągnąć na scam-med jak stara baba na garnki, albo republikę. Apka ssie koniuszego, mam wrażenie, że z marszu dostałem shadowbana bo zapisać się na cokolwiek poza internistą graniczy z cudem. Na infolinii odsyłają do apki. A umowa na rok ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#luxmed #zalesie
Distracted93 - mało co wywołuje u mnie taki ból d--y, jak świadomość, że dałem się na...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fevx
Fevx 25.05.2026, 08:33:36 via Wykop
  • 1
@Distracted93: patrz terminy o dziwnych godzinach, np środek nocy (chyba ze to konkretny lekarz) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Piastan
Piastan
12.05.2026, 16:14:12
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fevx
Fevx 12.05.2026, 19:47:32 via Wykop
  • 1
@xyz_xyz: fikus sprężysty, fajna roślina, teściowa ma takie do sufitu i są spoko
@Piastan chyba tak, czytałem tylko ze jak sie zrobi odwrotnie to rośnie na boki, wiec powinno działać ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Krachu
Krachu
12.05.2026, 08:59:44
  • 1
Moja różowa bedzie moim kierownikiem xD. Nie wiem czy fajnie, czy raczej niefajnie.
#pracbaza #rozowykorposwiat
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fevx
Fevx 12.05.2026, 09:01:34 via Wykop
  • 4
@Krachu: a moze tak byc? Pracuje z żoną w jednym zespole i wytyczne na team lidera sa takie ze nie moglibyśmy nawzajem byc sobie team liderem
  • Odpowiedz
Adom007
Adom007
11.05.2026, 11:01:16
  • 0
Co kupić na roczek dla chrześnicy?( ͡° ͜ʖ ͡°)
#chrzest #chrzciny #pomyslnaprezent #pytaniedoeksperta #prezent
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fevx
Fevx 11.05.2026, 11:06:44 via Wykop
  • 1
@Adom007: jakaś drobna zabawkę dostosowana do 1 latki a rodzicom dac bon do Smyka lub Pepco, tata 3 latki here i takie cos sie zawsze sprawdzało
  • Odpowiedz
Kieranz
Kieranz
30.04.2026, 15:38:22
  • 3
Nawracajcie Polaków na ryt koptyjski bo fajny bonus jest
#ck3 #crusaderkings3 #gry #paradox
Kieranz - Nawracajcie Polaków na ryt koptyjski bo fajny bonus jest
#ck3 #crusaderking...

źródło: obraz

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fevx
Fevx 01.05.2026, 04:04:10 via Wykop
  • 0
@murmandamus: @Kieranz zrobiłem tak kiedyś i rzeczywiście byly krucjaty i nie bylo latwo; fajnie tez zrobic ortodoksyjna Polskę.
  • Odpowiedz

0

Dungeon and dragons

Mam pytanie jak działa DND 3.5 bo mam podręcznik ale tyle tam tego że lepiej i ktoś mi to wytłumaczy a nie zacznę robić głupie błędy 

wiktor-wanat
z
wykop.pl
dodany: 20.04.2026, 07:27:57
  • 5
  • #
    dungeonsanddragons
  • #
    rpg
  • #
    fantastyka
  • #
    gryfabularne
  • #
    dnd
  • #
    grybezpradu
Fevx
Fevx 20.04.2026, 20:16:10 via Wykop
  • 0
No właśnie tego jest tez tyle ze trudno wytłumaczyć. Co chcesz dokładnie wiedzieć?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jmuhha
jmuhha
06.04.2026, 05:09:12
  • 1
Wytłumaczcie mi tak po ludzku kogo stać na auta z ratą 6000 zł miesięcznie? ( ಠ_ಠ)
jmuhha - Wytłumaczcie mi tak po ludzku kogo stać na auta z ratą 6000 zł miesięcznie? ...

źródło: 1000026358

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fevx
Fevx 06.04.2026, 05:24:17 via Wykop
  • 0
@jmuhha: ja sobie to odpowiadam tak: łącznie z żoną zarabiamy ponad 15k co nie jest dużo ale tez nie malo. Na jedzenie i rachunki wydajemy pewnie kolo 5k max miesięcznie. Zostaje 10k. Gdyby nie kredyt to by nas bylo stać spokojnie na taką rata ale byśmy odkładali mało. Mój brat i jego partnerka maja pewnie ze 3x tyle zarobków co my miesięcznie. Im to juz w ogóle nie problem taka
  • Odpowiedz
Fevx
Fevx 06.04.2026, 08:49:51 via Wykop
  • 0
@ThinkBackwards: pewnie tak, raczej sie nie przekonam osobiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
HoroLive
HoroLive
19.03.2026, 09:38:19
  • 4
Ehh gdzie te czasy, kiedy były takie mmorpg. Tutaj na zdjęciu talisman online. Czy naprwadę na rynku z takich gier został tylko wow :(? #przegryw #gry #pcmasterrace #kiciochpyta
HoroLive - Ehh gdzie te czasy, kiedy były takie mmorpg. Tutaj na zdjęciu talisman onl...

źródło: TinyTake19-03-2026-10-37-32

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fevx
Fevx 19.03.2026, 09:39:09 via Wykop
  • 1
@HoroLive: The Old Republic ma sie dobrze. Grałem tez niedawno znowu w LOTRO i bylo super.
  • Odpowiedz
cult_of_luna
cult_of_luna
16.03.2026, 18:52:35
  • 8
#gry #staregry #eu3 #eu4 #eu5

Gram se w gre.

cultofluna - #gry #staregry #eu3 #eu4 #eu5

Gram se w gre.

SPOILER

źródło: Bez nazwy

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fevx
Fevx 17.03.2026, 05:03:05 via Wykop
  • 0
@cult_of_luna: czemu shit? Tez mam go i dobrze sie gra i dobrze pracuje na nim
  • Odpowiedz
Patryk_z_lasu
Patryk_z_lasu
09.03.2026, 23:26:40
  • 0
Hej, ktoś tutaj studiował archeologię we Wrocławiu? Jakieś wrażenia, polecajki, niepolecajki? Myślę czy z ciekawości nie iść po skończeniu moich aktualnych studiów

#archeologia #uwr #wroclaw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fevx
Fevx 10.03.2026, 21:01:42 via Wykop
  • 2
@Patryk_z_lasu: ja w Gdańsku i chociaż duzo mi dały te studia pod względem rozwoju mentalnego o tyle drugo raz bym nie poszedł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Fevx
Fevx 10.03.2026, 14:22:21
  • 1
Szukam specjalisty ( ͡° ͜ʖ ͡°) czy to Syngonium Confetti czy inne tylko ze zmianami na liściach (grzyb czy inna nekroza). Zdechlaczek z Leroy Merlin. Wypuścił juz nowe liście i każdy ma takie plany. ChatGPT sie upiera że to stres rosliny i znikną ale mi to przypomina Confetti za bardzo jak przeglądam zdjęcia na internecie. #rosliny
Fevx - Szukam specjalisty ( ͡° ͜ʖ ͡°) czy to Syngonium Confetti czy inne tylko ze zmi...

źródło: 1000018682

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fevx
Fevx
Autor
10.03.2026, 20:59:50 via Wykop
  • 0
@mkorsov: chyba by szybciej zdechło a ładnie rośnie
@Sedum i tego będę sie trzymał
  • Odpowiedz
Chrystus
Chrystus
10.03.2026, 17:47:22
  • 163
#heheszki #metal #pawlowiczcontent
Chrystus - #heheszki #metal #pawlowiczcontent

źródło: 626180219_10162279895246714_136295973175848431_n

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fevx
Fevx 10.03.2026, 17:54:17 via Wykop
  • 84
@Chrystus:
Fevx - @Chrystus:
  • Odpowiedz
Turkotka
Turkotka
07.03.2026, 10:03:52
  • 0
Zrobiłbym sobie tripa do okolic #elblag. Same miasto średnio mnie interesuje a raczej punkty widokowe, widzę jest jakiś rezerwat przyrody, lasy. Polecicie jakąś objazdową trasę samochodem?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fevx
Fevx 07.03.2026, 21:17:33 via Wykop
  • 1
W takim razie Wysoczyzna Elbląska. Jadąc od strony Elblaga ale ulicy Fromborskiej: Łęcze -> Suchacz -> Kadyny ->Tolkmicko -> Frombork. Punkty widokowe masz tam co krok, przede wszystkim trasa z Łęcza w dół w kierunku Bogdaniec/Suchacz + w samym Suchaczu jest takowy dosyć nowy.
W Kadynach masz wieże widokową na górze: idziesz (albo jedziesz) na klasztor i za nim w lesie jest owa wieża.
Za Tolkmickiem masz Chojnowo i tam też Punkty
  • Odpowiedz
Fevx
Fevx 07.03.2026, 21:19:04 via Wykop
  • 1
@Turkotka: no i koniecznie same Kadyny z zabytkową zabudową, stadniną koni i plażą nad Zalewem.
  • Odpowiedz
came_a_lot
came_a_lot
19.02.2026, 20:40:18
  • 0
Wykopowi botanicy, pomóżcie.
U podstaw łodyg draceny pojawiają się regularnie takie zdrewniałe, małe, puste w środku kulki, dosłownie coś jak miniaturowe kokosy - to naturalne, czy coś ją dopadło? (gdzieś słyszałem, że to mogą być kokony jakiegoś gatunku pająka, ale nie mam inwazji owadów w domu, więc chyba mało prawdopodobne)
#rosliny
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fevx
Fevx 19.02.2026, 20:54:58 via Wykop
  • 0
@came_a_lot: a pokaz zdjęcie tego
  • Odpowiedz
Fevx
Fevx 18.02.2026, 23:28:42
  • 4
Jakoś tak się zebrałem w sobie i pierwszy raz w życiu po wielu próbach i wielu "a rzucam to w cholerne na długi okres czasu" udało sie wbić legendę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hearthstone
Fevx - Jakoś tak się zebrałem w sobie i pierwszy raz w życiu po wielu próbach i wielu...

źródło: 1000018450

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KomendaGlownaPolicji
KomendaGlownaPolicji
18.02.2026, 23:41:37 via Wykop
  • 2
@Fevx: ludzie w to jeszcze graja a tak serio to gratki
  • Odpowiedz
Sonny86
Sonny86
16.02.2026, 05:11:25
  • 958
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fevx
Fevx 16.02.2026, 21:36:08 via Wykop
  • 1
@Lolenson1888: @yahoomlody @dzaro-dzaroslawski a ja mam żonę z pracy, ten sam zespół i nie wyobrażam sobie mieć partnera spoza pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°) pracujemy 24/7 na 3 zmiany i życie jest dużo łatwiej ogarnąć w ten sposób. Z resztą koledzy i koleżanki tak samo pracujący mieli problem znaleźć kogoś kto pracuje jak zwykły biały człowiek od poniedziałku do piątku bo tacy nie rozumieli
  • Odpowiedz
Fevx
Fevx 13.02.2026, 08:19:20
  • 6
Kupione wczoraj w Leroy Merlin na promocji, niby "produkt niepelnowartosciowy" ale alokazja bardzo duża z 160 zl na 20zl to dobra promocja, da sie odratować i nie wygląda brzydko. Wzielismy dwie. Maly fikus tez ładny z 25zl na 10 zł i tak samo epipremnum które nie wiedzieć czemu na promocji bo bardzo ładne, tez 25->10. #rosliny #chwalesie
Fevx - Kupione wczoraj w Leroy Merlin na promocji, niby "produkt niepelnowartosciowy"...

źródło: 1000018387

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fevx
Fevx
Autor
13.02.2026, 10:23:42 via Wykop
  • 1
@Szym3kSzym3k: Rumia
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >
  • Jak na gorze tak i na dole
  • Rumia

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.01.2019

    Komentator
  • VIP
    od 10.01.2018

    VIP
  • Rocznica
    od 24.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 29.11.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 15.05.2017

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 29.11.2016

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking