Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko114
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
EvilRogue

EvilRogue

Dołączył 7 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4668
  • Znaleziska 2164
  • Mikroblog 2504
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 51
mleko3-2procent
mleko3-2procent
18.03.2026, 17:55:29
  • 660
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EvilRogue
EvilRogue 18.03.2026, 20:59:34 via Android
  • 1
@mleko3-2procent: patrzac co oni tam w bialym domu o----------a, zeby nie okazalo sie, ze to bedzie pocalunek smierci
  • Odpowiedz

48

Czarnek chce wrócić do węgla. Tylko, że te kwoty szokują, nas na to po prostu

Czarnek chce wrócić do węgla. Tylko, że te kwoty szokują, nas na to po prostu

Żadnych OZE-sroze" to słowa, które najłatwiej było zapamiętać z prezentacji Przemysława Czarnka jako kandydata Prawa i Sprawiedliwości na premiera. Tylko co właściwie odwrót do węgla przyniósłby Polakom? Odpowiedź jest prosta: same straty.

Stopa_Szopa
z
bezprawnik.pl
dodany: 18.03.2026, 14:20:48
  • 15
  • #
    elektrownie
  • #
    gornictwo
  • #
    import
  • #
    oze
  • #
    pis
  • #
    polityka
EvilRogue
EvilRogue 18.03.2026, 16:43:51 via Android
  • 9
On wbrew pozorom glupi nie jest, gra na debili, tych tzw mariuszy z brighton.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

gutowszczyzna
gutowszczyzna
gutowszczyzna
16.03.2026, 18:46:18
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EvilRogue
EvilRogue 16.03.2026, 20:17:39 via Android
  • 2
@guwno79281:Kijow mordo w 3 dni, i to przy zrzucie jednostek z bialorusi. Teraz usa rozbija sobie glupi ryj o iran, to nie takir proste. Moze chiny podumaja z tym tajwanem.
  • Odpowiedz
Umciaumciapeklagumcia
Umciaumciapeklagumcia
16.03.2026, 15:03:56
  • 2862
Pulsuje ten, kto ani razu nie był w automacie z butelkami żeby oddać puste butelki.

Ja nie kupuję niczego co jest zwrotne.

#segregacjaodpadow
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EvilRogue
EvilRogue 16.03.2026, 18:19:49 via Android
  • 11
@ggs-hg: realnie gdybym oddawal to mialbym 1/3 odpadow mniej do wywiezienia z kontenera za ktory place dokladnie tyle samo co przed butelkomatami, z mojego punktu widzenia zbieranie i wozenie tego jest nieoplacalne - cenie swoj czas wyzej niz to co dostane za butelki.
  • Odpowiedz
teh_m
teh_m
15.03.2026, 10:38:20
  • 119
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EvilRogue
EvilRogue 15.03.2026, 12:36:35 via Android
  • 0
@tulipana: wina tuska ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
15.03.2026, 09:07:16
  • 105
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EvilRogue
EvilRogue 15.03.2026, 10:24:10 via Android
  • 59
@donatien-de-sade: korona wpadnie pod prog na przededniu wyborow, wystarczy, ze przedstawia oficjalny plan - nierealny i prorosyjski, Daun zacznie sie wypowiadac czesciej - teraz widac taktycznie w media tylko mocno konserwatywnych.
  • Odpowiedz
schizoid500
schizoid500
15.03.2026, 08:29:09
  • 70
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EvilRogue
EvilRogue 15.03.2026, 09:56:02 via Android
  • 6
@schizoid500: przeciez to gosc co piłke przerzucal przez siatke wiekszosc zycia, czego oczekujesz?
  • Odpowiedz
Lukardio
Lukardio
15.03.2026, 06:30:16
  • 123
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EvilRogue
EvilRogue 15.03.2026, 09:53:32 via Android
  • 0
@Lukardio: bez ai miala by uja do powiedzenia.
  • Odpowiedz
emyot2
emyot2
15.03.2026, 06:08:12
  • 16
No to komu byście ustąpili?

#zagadka #wykopowezabawy #humorobrazkowy
emyot2 - No to komu byście ustąpili?

#zagadka #wykopowezabawy #humorobrazkowy

źródło: 1000011717

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EvilRogue
EvilRogue 15.03.2026, 09:47:53 via Android
  • 2
@emyot2: nikomu, polska polityka nauczyla mnie patrzenia tylko na siebie, korzystania z okazji, a jak zlapia to to nie moja reka.
  • Odpowiedz

33

PiS nie będzie wspierać inwestycji w OZE. Stawia na atom i węgiel

PiS nie będzie wspierać inwestycji w OZE. Stawia na atom i węgiel

Państwo nie powinno finansować nowych inwestycji w odnawialne źródła energii - zapowiedział poseł PiS Jacek Sasin. Polityk wskazał, że priorytetem mają być energetyka jądrowa oraz utrzymanie mocy węglowych, które jego zdaniem są kluczowe dla bezpieczeństwa energetycznego Polski.

rybak_fischermann
z
money.pl
dodany: 14.03.2026, 15:36:40
  • 26
  • #
    oze
  • #
    energetyka
  • #
    energia
  • #
    polska
  • #
    polityka
EvilRogue
EvilRogue 15.03.2026, 09:42:58 via Android
  • 0
Atomu nie ma i nie bedzie, a to przez zewnetrzne naciaki, nie da sie inaczej tego wytlumaczyc.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

670

Szwajcaria zamknęła swoją przestrzeń powietrzną dla ... amerykańskich samolotów

Pokaż treści 18+

Szwajcaria zamknęła swoją przestrzeń powietrzną dla ... amerykańskich samolotów

wojskowych zaangażowanych w wojnę z Iranem!

ericflat
z
swissinfo.ch
dodany: 14.03.2026, 22:21:04
  • 86
  • #
    szwajcaria
  • #
    usa
  • #
    wojna
  • #
    iran
  • #
    trump
  • #
    ciekawostki
EvilRogue
EvilRogue 15.03.2026, 09:38:13 via Android
  • 0
Maja takie polozenie i wielkosc pow., ze wiele to nie zmienia.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

21

Polak zapłaci SAFE zachód bierze odsetki

Polak zapłaci SAFE zachód bierze odsetki

Kto zgarnie odsetki SAFE które równoważą lub przewyższają kwotę kredytu, otóż nie Polska. http://youtube.com/post/UgkxVTM49G5UkMGkObpRC3EqV8wNGelfN55H

madero
z
youtube.com
dodany: 14.03.2026, 13:18:29
  • 7
  • #
    safe
  • #
    polityka
  • #
    unia
  • #
    konfederacja
EvilRogue
EvilRogue 14.03.2026, 16:50:18 via Android
  • 0
@dune: daj cos z lat 90

232

Hegseth zakazuje brania jeńców podczas wojny z Iranem

Pokaż treści 18+

Hegseth zakazuje brania jeńców podczas wojny z Iranem

Zabijanie zolnierzy niezdolnych do walki, lub poddających się jest uznawane za zbrodnie wojenną. "Będziemy naciskać, będziemy przeć do przodu. Bez jeńców, bez litości dla naszych wrogów" - powiedzial Hegseth.

a2t1
z
tvn24.pl
dodany: 14.03.2026, 09:36:31
  • 65
  • #
    polityka
  • #
    usa
  • #
    wojna
  • #
    bekaztrumpa
  • #
    iran
EvilRogue
EvilRogue 14.03.2026, 16:44:27 via Android
  • 1
To tylko potwierdza w jakiek piždzie sa.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

fan_poteznego_dunczyka
fan_poteznego_dunczyka
14.03.2026, 07:18:00
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EvilRogue
EvilRogue 14.03.2026, 08:30:40 via Android
  • 0
@darek-jg: tak sobie wmawiac kazdy moze.
  • Odpowiedz
teperkov
teperkov
14.03.2026, 06:22:53
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EvilRogue
EvilRogue 14.03.2026, 08:27:27 via Android
  • 1
@teperkov: udowodnia, ze lecisz w uja.
  • Odpowiedz

173

Rada Ministrów przyjęła uchwałę w sprawie SAFE. Polskie wojsko uratowane

Pokaż treści 18+

Rada Ministrów przyjęła uchwałę w sprawie SAFE. Polskie wojsko uratowane

Rada Ministrów przyjęła uchwałę dotyczącą realizacji Programu Polska Zbrojna. Nieudacznikom z PiS nie udało się sabotować zbrojeń.

SzlachcicPolny
z
defence24.pl
dodany: 13.03.2026, 12:47:55
  • 274
  • #
    wojsko
  • #
    polska
  • #
    wojskopolskie
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    europa
  • #
    polityka
EvilRogue
EvilRogue 13.03.2026, 19:29:19 via Android
  • 0
Ale wyebalo pisowcow ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

80

Lobbing wjechał na pełnej - Nawrocki wetuje SAFE

Lobbing wjechał na pełnej - Nawrocki wetuje SAFE

Ja to tu tylko zostawie, bierzcie i jedzcie z tego wszyscy ( ʖ )

03m85
z
wykop.pl
dodany: 13.03.2026, 07:51:07
  • 19
  • #
    weto
  • #
    prezydent
  • #
    wetoprezydenta
  • #
    nawrocki
  • #
    polityka
EvilRogue
EvilRogue 13.03.2026, 10:09:58 via Android
  • 1
@xan69: ale wiesz ,ze pieniadze byly na rozbudowe fabryk i/lub zmodernizowane istniejacych, aby polepszyc produktywnosc i zwiekszyc produkcje? Co z tego ze wydajemy, skoro fabryki rozpisza realizacje na za 15 lat.

1053

Wawer (konfa) rozjechany przez Gozdyre ws SAFE.

Pokaż treści 18+

Myślał że 50 raz powtórzy to samo kłamstwo i manipulacje.

TenXen47
z
streamable.com
dodany: 13.03.2026, 08:40:55
  • 255
  • #
    bekazprawakow
  • #
    polityka
  • #
    wojsko
  • #
    bekazkonfederacji
  • #
    polska
  • #
    safe
EvilRogue
EvilRogue 13.03.2026, 10:01:08 via Android
  • -25
Konfa to lamusy i kuce z deinformacja, nowe znalem.
Powiniem tam byc jeszcze mocniej wytarty.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bristolska_skala_uformowania_stolca
bristolska_skala_uformowania_stolca
10.03.2026, 14:10:58
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EvilRogue
EvilRogue 10.03.2026, 19:05:21 via Android
  • 0
@bristolska_skala_uformowania_stolca: nie, dzieki.
EvilRogue - @bristolskaskalauformowania_stolca: nie, dzieki.

źródło: 1000025460

Pobierz
  • Odpowiedz

1

Ponadprzecietna aktywnosc prawicy w social media

Zauwazyliscie zarzut informacji w social media od prawicy? Normalnie na FB malo politycznych tematow mi sie pojawialo, dzisiaj widze juz wysyp od konfy i pisu, ilosc zatrwazajaca, nie da sie przegladac.

EvilRogue
z
wykop.pl
dodany: 10.03.2026, 12:00:19
  • 2
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 19
  • Strona 6 z 19
  • >
  • NIE.
  • Wrocław

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 15.11.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 09.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 26.09.2021

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia