#praca #pracbaza Siema za miesiąc zaczynam płatny staż w dużym #korpo Jestem student, może jakieś porady dla świeżaka który nie ma doswiadczenia w korpo i wlasciwie to będzie pierwszy raz w poważnej robocie? XD #korposwiat

44poll



Mikroblogger
od 22.09.2025
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking