@comfortably_numb: Ja się bardzo dużo nauczyłem przez te 3,5 roku i polecam, ale skoro masz te 10 lat doświadczenia to o ile nie zamykałaś się w bańce tego co robisz to większość rzeczy chociaż liznęłaś.
Czy mi się wydaje, czy Polska to kraj, w którym nie chciałam się urodzić, ale Bóg/natura/cokolwiek mnie tam umieściło z jakiegoś ich widzimisie... Gdybym się na zachodzie urodziła, miałabym większe możliwości np. co do rozwoju muzycznego, bo przyznam, komponowanie to moja pasja, czy uczestnictwa na koncertach moich ulubionych zespołów, które oczywiście do polski nie zawitały. A tak, to muszę po prostu gnić... #zalesie #gorzkiezale #oswiadczenie #
Osoby które nie radziły sobie na studiach a później były kiepski programistami, zostają scrum masterami lub testerami . Change my mind ( ͡°͜ʖ͡°) #programowanie #testowanieoprogramowania #scrum #agile
Mecz napawa optymizmem, czas budować nową Barcelonę. Plan na ten sezon? Wygrać ligę i puchar. Za rok z nowymi nabytkami można myśleć o czymś więcej Na ten moment kadra jest po prostu za słaba, PSG, City, Bayern kompletnie poza zasięgiem Nie da się wygrać mając w obronie Lengleta i Mingueze, a na boku obrony młodziutkiego Desta. Na dzień dzisiejszy wypada podziękować piłkarzom za walkę, a w lato wymienić połowę kadry. Vamos Barca!
@Bounty Podsumujmy: -) Odpadnięcie w 1/8 finału lm pierwszy raz od ponad 10 lat ✓ -) Dodatkowo w------l w pierwszym meczu tej 1/8 ✓ -) Prawdopodobnie brak wygranej najsłabszej ligi hiszpańskiej od lat ✓ -) Brak wygranej z jakimkolwiek poważnym rywalem ✓ -) Drugie miejsce w grupie lm za bardzo słabym w tym sezonie Juventusie
Mam dosyć home office. Jak dotąd szło dobrze, to ostatnio z dnia na dzień coś pękło. Odnoszę wrażenie że nic innego nie robię oprócz pracy. Samotność wjeżdża mi na głowę - to raz - znajomi odwiedzani w weekendy to za mało. Pojawiła się mgła umysłowa, kurczące się social skille, spadająca decyzyjność, coraz gorzej mi się myśli, jestem non stop zmęczony. Jak tak dalej pójdzie to nie będę w stanie pracować. Zgłosiłem już
@comanchee Nie każdy jest stworzony do takiej pracy. Ja np jak muszę pojechać do biura to jest dla mnie tragedia, humor już dzień przed popsuty ¯_(ツ)_/¯
Czy jestem wyjątkowo oporna, czy każdy tak ma? Nie jestem w stanie w pełni zrozumieć jeśli mam wykład i tylko jeden przykład na ćwiczeniach. Każde użycie czegoś dopiero rozumiem po 2-6 zadaniach/przykładach w szerszym kontekście.
@zimnomi205 Nie przejmuj się tym UML, tak jak koledzy wyżej wspomnieli, tu chodzi o to żeby dogadać się w zespole co i jak. Ja niby na uczelni robiłem zadania z tego bezbłędnie, ale już pracując musiałem zmienić podejście i dopasować się do zespołu. Notacja ma nam pomagać w zrozumieniu i ułatwiać sprawę a nie utrudniać ( ͡°͜ʖ͡°)
ale mi zle, zrobilam sobie tortille z lososiem wedzonym na goraco, feta i rukola z pomidorem i byla niedobra ( ͡°ʖ̯͡°) 600 kcal wyrzucone w bloto ( ͡°ʖ̯͡°)
Chciałbym w wolnej chwili dokształcić się i nauczyć podstaw programowania (ewentualnie później się doskonalić). Jaki język najlepiej wybrać? Który jest najbardziej pożądany na rynku? Kiedyś słyszałem, że python jest dobrą opcją, ale chętnie posłucham waszych opinii :) Jeśli możecie polecić jakieś kursy internetowe, dobre książki itd. to również przyjmę radę. #informatyka #programowanie #pytanie
@gorzki99 @Pippo @Konrados Liczę że nie będzie aż tak źle jak mówicie ( ͡°ʖ̯͡°) @DJtomex Ja miałem takie odczucia, ale to dopiero pierwsza jego książka, którą przeczytałem ¯_(ツ)_/¯
#mecz