Wpis z mikrobloga

Czy mi się wydaje, czy Polska to kraj, w którym nie chciałam się urodzić, ale Bóg/natura/cokolwiek mnie tam umieściło z jakiegoś ich widzimisie...
Gdybym się na zachodzie urodziła, miałabym większe możliwości np. co do rozwoju muzycznego, bo przyznam, komponowanie to moja pasja, czy uczestnictwa na koncertach moich ulubionych zespołów, które oczywiście do polski nie zawitały.
A tak, to muszę po prostu gnić...
#zalesie #gorzkiezale #oswiadczenie #chcepogadac #depresja #lockdown #feels #smutnazaba #polska i trochę #rock
b.....o - Czy mi się wydaje, czy Polska to kraj, w którym nie chciałam się urodzić, a...

źródło: comment_16171071584RSEJJUIAcMjbh85rPE8Yy.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@blablaelotrzydwazero: pozwól sobie na ten strach, zaakceptuj go. Pogódź się zawczasu z porażka. A potem beznamiętnie zmierzaj po swoje. Tylko tak osiągniesz swój cel: nie napinaj się, pozwól, by okoliczności same sprawiły, że osiągniesz cel. Tak mówi transerfing rzeczywistości.
  • Odpowiedz
co do rozwoju muzycznego, bo przyznam, komponowanie to moja pasja


@blablaelotrzydwazero: Tworzysz sobie jakieś sztuczne bariery. Dzięki komputerom i platformom typu soundcloud masz dużo większe możliwości jeżeli chodzi o tworzenie i wybicie się niż jakiekolwiek inne wcześniejsze pokolenie nawet z USA, pod warunkiem że robisz coś ciekawego i masz jakiś talent ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@proszebardzo2: Ale nie mam dobrych warunków. mieszkanie na 50 m2 z klaustrofobicznymi pokojami oraz sąsiedzi. A na studio nagrań nie chce mi się tak daleko jechać. Mieszkam w starych gliwicach.
Poza tym, bądźmy szczerzy, i tak mnie by jakieś prawa autorskie zjadły.
  • Odpowiedz