O chui.. typiary normalnie im ciągnęły fujary na scenie pod tymi ręcznikami i flagami.
I to ma być dzień kobiet, że gościu dał lasce kutangę do pociągnięcia i ją zeszmacił na oczach całego klubu.
No to jest dżołk xD
@andbatros: Dobra. A myślisz, że jakie pewna część nawet rzekłbym dość sporo część przedstawicielek płci pięknej ma fantazje okraszone jako ten słynny damski humor i skąd wzięło się pełno pewnych filmów
Tak jest od zawsze, i tak też wyglądają wieczory panieńskie ( ͡°͜ʖ͡°) Niektórzy będą w szoku, ale ten słynny "striptizer" to nie jest sam "taniec" - tam praktycznie zawsze jest robione śmigło przy mordzie w ręczniku.
@123_: Najlepsze jest to, że te laski nawet nie protestują xD Oczywiście ktoś później przyjdzie i napisze, że żadna nie robi laski for funny
Ursula von der Leyen nazwała strategicznym błędem jej lobbowanie za zamknięciem elektrowni jądrowych w czasie gdy była Ministrem Pracy w Niemczech. Za ile lat przyzna, że ETS2 jest strategicznym błędem? I za ile lat przyznają, że system kaucyjny w Polsce jest absurdem?
@othe2137: Nie, Polska jako kraj rozwija się dzięki UE i bez UE tak szybki wzrost przez ostatnie około 20 lat na praktycznie każdej płaszczyźnie byłby niemożliwy zwyczajnie.
Odejście od taniej energii z węgla też jest ideologicznym błędem.
@CzteryTrzeciePiRdoTrzeciej: Tylko, że energia z węgla wcale nie jest tania. Co doskonale widać chociażby w Polsce gdzie przez całe lata negowało się i dalej neguje wszystkie inne rozwiązania.
Czy wgl USA robią jakieś strategiczne reformy wewnętrzne? Infrastuktura, energetyka, społeczeństwo itp? Staram się nawet czytać ichniejszą prasę, żeby wiedzieć jak rozkładają się akcenty, ale mam poczucie, że zamiast "AMERICA FIRST" to pomarańczowy cesarz zajmuje się jedynie światem. #usa #trump
@SkrajnieZdegustowany: Twoje pytanie jest bardzo trudne i bardzo łatwe w udzieleniu rzetelnej odpowiedzi na takowe jednocześnie, odpowiedz też będzie się różniła w zależności od tego kogo się oto zapytasz co nie. Niby tak, ale moim zdaniem nie albo inaczej robią to na tyle powoli, że ich nie widać za bardzo takim ślimaczym tempem. Tam nie ma żadnego ''america frist'' jest co najwyżej ''frist Trump''.
@SkrajnieZdegustowany: Jeśli chodzi o infrastrukturę to zaczynają się przyznawać, że takie budownictwo jak tam góruje obecnie było błędem i ten model zaczyna się zmieniać w takich bardziej Europejski/model który masz na przykład gdzieś tam bodajże w Philadelphii, że nie domy jednorodzinne tylko w górę budujemy. Poza tym jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda w USA infrastruktura to wystarczy sobie nawet jakiś film z Los Angeles odpalić czyli
@SkrajnieZdegustowany: Społeczeństwo w Stanach Zjednoczonych to generalnie jest bardzo ciekawy temat ponieważ przede wszystkim jako ten mix kulturowy ludzi z całego świata tak naprawdę jest ono bardzo zróżnicowane do tego obecnie Azja oraz Europa ma tam bardzo duży wpływ taki jak na Azję i Europę kiedyś miało USA. Kiedyś w telewizji na całym świecie miałeś na przykład teledyski Madonny, Michela Jacksona. Eminema a teraz na amerykańskich stajach k-pop
Czy wgl USA robią jakieś strategiczne reformy wewnętrzne?
@SkrajnieZdegustowany: Na przykład mieli wymieniać uzbrojenie w wojsku od broni żołnierzy po helikoptery, samoloty itp na nowsze generacje, ale coś za bardzo im to nie idzie. Ciężko jest robić wewnętrzne reformy jak masz rząd jaki masz a świat płonie.
Staram ocenić na ile ten realizują program wyborczy, na rynku wewnętrznym. To że media polskie to nie obchodzi to jasna sprawa, ale wydaje się, że oni serio mają jakiś clusterfuck decyzyjny w wtej polityce wewnętrznej.
@SkrajnieZdegustowany: Jeśli chodzi o politykę wewnętrzną to wydaje mi się, że Trump/jego administracja przede wszystkim jest zajęta toczeniem swoich wojenek z tymi których nie lubią czyli np: politycy z Kaliforni, burmistrzem Nowego Jorku nowym itp
Pomyśleć, że kiedyś nie zaakceptowałem jakiegoś głupiego regulaminu ok 2018r i cała historia rozmów z czasów nastoletnich poszła w.... Ehhh jakbym wówczas był użytkownikiem wykopu pewnie wiedziałbym o tym z głównej. Tyle wspomnień, przecież gg w latach '00 było podstawowym medium komunikacji przez telefon bo rozmowy, smsy były wówczas droższe od danych pakietowych potrzebnych do używania GG w javie na telefonie. To byli czasy. ;).
@cotozazycie: Tak i nie, były czasy i nie było czasów jednocześnie. Z jednej strony bardzo miło się to wspomina i czasami ogólnie bardzo mocno #nostalgia ale z drugiej strony gdybyś miał dziś żyć tak jak wtedy to za bardzo byś nie chciał.
*telefonów dla ludu. Słowa smartfon wówczas nie znano.
@cotozazycie: Jak ktoś wchodził do t-mobile i widział Iphona to tak za bardzo nie wiedział co to jest. Mi się zawsze podobały te nokie xpressmusic one się bodajże nazywały. Czy brylujesz Iphonem? Zależy kogo zapytasz. Jak jesteś ajoniarzem to może tak albo jakimś dzieciakiem, ale jak jesteś normalnym dorosłym człowiekiem to dziś zbliżone parametry do iphona ma byle jaka motorola nawet tyle,
@Neto: Tak totalnie szczerze to nie rozumiem dlaczego kogokolwiek z nas jako Polaków miałby popierać kogokolwiek w tej wojnie. Tym bardziej, że to nawet nie jest nasza wojna albo naszej cywilizacji przeciwko czemuś złemu to jest po prostu wojna o ropę, wpływy inspirowana przez ludzi którzy z jednej strony traktują nas jak instrument bardzo często mam tu na myśli USA zaś z drugiej strony bardzo często są nam nieprzychylni i
15-20 stopni i pełne słoneczko to jest absolutna nadpogoda i nikt mi nie wmówi, że jest inaczej.
Ludzki organizm sam się nagrzewa przy byle aktywności, więc jak połączysz te 15-20 stopni z ciepłem, które sam generujesz, to masz termiczny ideał. Możesz iść na rower, skopać ogródek, cokolwiek porobić i nawet kropli potu nie uronisz. Po prostu żyć nie umierać.
A jak jest 25-30 stopni? Przecież to jest pogoda wyłącznie do leżenia plackiem. Nic dziwnego,
15-20 stopni i pełne słoneczko to jest absolutna nadpogoda i nikt mi nie wmówi, że jest inaczej.
@f9JXBEArQ2H4TKl: Każda pora roku jest piękna na swój sposób. Szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę, że mieszkamy w kraju gdzie te pory faktycznie się zmieniają w ciągu roku i są różnorodne, natomiast zawsze znajdziesz ludzi którym nie będzie pasowała nawet najlepsza pogoda na świecie.
Mrozy się skończyły, powietrze trochę mniej zanieczyszczone, da radę oddychać bo w zimie to mi nos zatyka od PM2,5 i PM10.
Więc marzec. Człowiek naiwnie myśli „o, wiosna, ptaszki, słoneczko, spacerek”, a tu zaś nos swędzi jak po wciągnięciu pół paczki pieprzu. Idę rano po bułki i czuję nos, gardło, oczy.
Najlepsze jest to, że to dopiero rozgrzewka. Marzec to dla mnie takie intro, unitarka, level 1: „pylą jakieś drzewa, trochę pokręci”. Spoko, jeszcze
@puexam: Nie sposób zaprzeczyć, ale nic dziwnego jeśli niektóre domy dosłownie w sezonie grzewczym zmieniają kolor od tego czym palą w nich ich właściciele xD
@erni13: Czemu cudaka? Tak szczerze to samo auto wygląda normalnie, nawet w porządku. Raczej kwestia tego, że obecnie większość aut mijanych na ulicach jest szara bura i ponura.
@piratestorm: Zasobów może nikt nie będzie tracił, ale jeśli Polska została uznana za sojusznika USA to ryzyko zamachu terrorystycznego na przykład znacząco wzrasta.
z ciekawostek to Polska dysponuje największą ilością statków do rozminowania na świecie. Stany mają tylko 4 my mamy takich Łodzi ponad 30 (na podstawie randomowej grafiki z neta)
@niktopan: Jeśli jest to prawda (nie wiem, nie sprawdzałem ufam ci na słowo) to paradoksalnie wcale nie mamy się z czego cieszyć bo jeśli USA a raczej Izrael będą takowych potrzebować to zwrócą się z ''prośbą'' o takowe do Polski a wiadomo
W Mąkolinie pod Płockiem 18-latek kierując BMW stracił panowanie nad pojazdem, co doprowadziło do dachowania auta. W wyniku wypadku zginęła 14-letnia pasażerka, a cztery kolejne osoby zostały ranne, z czego dwie najciężej przetransportowano śmigłowcami do szpitala.
BMW z RWD to nie jest zabawka dla dzieci, trzeba mieć siano w głowie, by 18-latkowi kupić lub pozwolić prowadzić tego typu auto. Zamiast zaostrzać przepisy dla wszystkich, należałoby gówniarzom ograniczyć dostęp do aut o określonym rodzaju napędu i zbyt mocnych silnikach. Z motocyklami dało się to zrobić wprowadzając kategorię A2 i skończyło się kupowanie sportowych sześćsetek lub wręcz litrów przez 18-letnie bachory.
@Eponhall: Ma rację. @ZaskroniecPapierzasty Oczywiście, że byli, co więcej. Takich ludzi jest tutaj nawet zresztą nie tylko tutaj ogólnie bardzo często pełno a ich argumentem jest na przykład to, że nie ma torów i gdzieś przecież muszą się uczyć jeździć.
Jaki rozum ma rodzić udostępniający BMW dzieciakowi 18 lat?
@ktos_tam1993: Idź pod jakąkolwiek szkołę średnią i zobacz po parkingach z czego dzieciaki obecnie wysiadają, zresztą zawsze tak było odkąd pamiętam. Tylko się modele zmieniają na coraz nowsze i coraz droższe z każdą następną nową generacją uczniów.
gruz, opony pewnie 20 letnie. Zresztą, jak już auto się rozpędzi to ilość koni nie ma wpływu na bezwładność.
@emjot86: Nawet nie. @Lukaszpl18 Ogólnie problem jest taki, że zazwyczaj te łby dostają prawo jazdy bmw/audi/mercedesa i są przekonani o swoich umiejętnościach niesamowitych, nieomylności i tym, że akurat im się nic nie stanie. Sam znam taką jedną co dostała bmw e60 od ojca i jej zabrali prawo jazdy jakiś miesiąc
wydaje mi się, że kategoria B powinna zostać rozdzielona jak kategoria A - na moce i pojemności. Przecież każdy w wieku dwudziestu lat był "nieśmiertelny"
@Kolega_Muminka: Tylko, że to absolutnie nic nie zmieni dopóki nie zmieni się mental ludzi.
ja nigdzie nie ide. Nic nie zmieni mojego zdania...rodzice którzy udostępniają18 latkowi BMW nie mają wyobraźni.
@ktos_tam1993: Dobra to inaczej, co drugie auto którym dzieciaki przyjeżdżają do szkoły które widzę to jest bmw dosłownie starsze, nowsze nie ważne bmw
@Lukaszpl18: Zabić się nie zabila, ale to jak jeździ to tragedia + stan techniczny auta też pozostawia wiele do życzenia z tego co wiem, bo wiadomo ponad pakę w zabudowanych to się jeździ, ale hamulce zrobić to po co.
a miałem w wieku 20 lat e36 328i i to z niedziałającym ESP xD Nie miałem nią żadnego wypadku, wystarczy mieć siano we łbie, niestety wielu nie ma.
@PodniebnyMurzyn: Tylko, że większość z tych ludzi ma niestety siano we łbie i takie totalne. Sam pamiętam jak to wyglądało te kilka lat temu kiedy miałem 18-20 lat, jak zachowywali się niektórzy moi znajomi którzy tracili rozum bo oni sobie kupili bmw
@Hi_Lo_Hi: Jedyne co się zmienia to modele bmw na coraz nowsze generacje i coraz droższe pod szkołami. Jak kiedyś to były w większości gruzy typu e36 i e46 tak teraz to są całkiem wypasione auta często po 40-70 tysięcy nawet.
@NaczelnyWoody: Najważniejsze, że powiedział o dwóch płciach. To, że obiecywał/miał polepszyć życie przeciętnych amerykanów a pogorszył nawet tych bardziej majętnych do czego też trzeba mieć naprawdę niesamowity talent oraz miał zakończyć wojnę w 24 godziny a zdestabilizował świat jest nieważne ( ͡°͜ʖ͡°) Swoją to też jest niesamowite, że po pierwszej kadencji w której nie pokazał totalnie nic, gdzie po przegranych wyborach jego fanatycy zaatakowali
nie pogorszył. Bogacze dalej płacą mniejsze podatki niż biedni
@haabero: Nie rozumiesz. Jeśli jesteś bogatym człowiekiem w Stanach Zjednoczonych i chcesz sobie na przykład kupić nowe auto tak dla przykładu, to kilka razy bardziej pomyślisz i znacznie mniej lekką ręką to zrobisz jeśli Trump wprowadza cła. Bo jedną rzeczą jest kupno ferrari a drugą rzeczą jest jeśli masz od tego ferrari zapłacić cło na przyklad dość spore.
myślę że jak stać cie na Ferrari to masz w dupie cła XD
@haabero: Jak jest 5% cła to tak, ale jak mówiło się o 25% cła czyli jednej czwartej cenie wartości + tam jeszcze masz tax i podatek od dóbr luksusowych to już jest trochę inne myślenie.
auta osobowe z tyl napedem oraz powyzej 130KM powinny byc od 21 r.ż . Oby jak najszybciej takie prawo wprowadzili. Z motorami sie udalo i kazdy zadowoolny sie cieszy to z autami tez sie uda #motoryzacja #auta #auto #samochody #samochod
auta osobowe z tyl napedem oraz powyzej 130KM powinny byc od 21 r.ż . Oby jak najszybciej takie prawo wprowadzili. Z motorami sie udalo i kazdy zadowoolny sie cieszy to z autami tez sie uda
@razooor: Z całym szacunkiem, ale jestem zdaniem, że to absolutnie nic by nie zmieniło bo problemem nie jest to, że ktoś przed 21 rokiem życia kupi sobie szybsze/lepsze auto zresztą już mamy chociażby ograniczenia dla
Hej, planuję zakup butów Nike Air Max 90, w kolorze białym. Rozważam między wersją full skórzaną a wersją z siatką na nosie.
Czy ktoś orientuje się jak wygląda różnica w wytrzymałości obu rodzajów tych butów? Boję się, że siatka będzie się szybko brudzić, zmieniać kolor względem skórzanych części i będzie trudna do wyczyszczenia. Z drugiej strony sprzedawca w sklepie mówił, że miał kiedyś te całkiem skórzane, skóra na nich pękła a Nike
ziom, to tylko jakies chodaki, kup te, które ci sie podobają
@hpiotrekh: Ma rację. @RudyLemur Pisanie o ''planowaniu'' w kontekście zakupu jakichś losowych sportowych butów to jedno wielkie XD Jak się boisz to znaczy, że cię po prostu na takie buty nie stać i tyle.
jak to dobrze miec rigcz i nie myśleć nad kupowaniem butów z cenami z p---y xD
@hpiotrekh: Nie wiem, im starszy jestem tym bardziej mam wywalone i po prostu kupuję obuwie/rzeczy ogólnie które mi się po prostu podobają a nie są modne. Przeżyłem ten cały hype na air max 90 nawet kilka razy i uważam, że ogólnie air maxy to nie są jakieś wybitne buty, zwłaszcza te poduszki odsłonięte które
mnie nigdy to snikersowanie nie kręciło. Też brałem co mi się po prostu podobało i nie kosztowało 600zł, bo to i tak nie ma nic wspólnego z jakością.
@hpiotrekh: Ja akurat sneakersy lubię i uważam, że czasami warto dać więcej za lepsze buty natomiast też uważam, że bardzo wiele osób po prostu przesadza. Jeśli na przykład była moda na dunki gdzie ludzie płacili 1000-1200 zł nawet za ten model butów
Cześć, Siemanko! To ja, mitoman i żul (。◕‿‿◕。) Z dedykacją dla @santie (✌ ゚ ∀ ゚)☞
1. https://streamable.com/dyhgwa
2. https://streamable.com/ywsjpl
#demongate
źródło: Dzień Kobiet w X-Demon Zielona Góra 2019
Pobierz@andbatros: Dobra. A myślisz, że jakie pewna część nawet rzekłbym dość sporo część przedstawicielek płci pięknej ma fantazje okraszone jako ten słynny damski humor i skąd wzięło się pełno pewnych filmów
@Mietowy_: Myślę, że nie tylko striptizerowi.
@123_: Najlepsze jest to, że te laski nawet nie protestują xD Oczywiście ktoś później przyjdzie i napisze, że żadna nie robi laski for funny