Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Contrarian

Contrarian

Dołączył 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 667
  • Znaleziska 126
  • Mikroblog 541
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 6
KIaudik
KIaudik
20.06.2026, 01:16:38
  • 17
A na dobranoc chcialbym napisac ze:
- 58% Ukraincow widzialoby swoj kraj aktywnie pomagajacy Polsce w wojnie
- tylko 44% wielkich potomkow husarzy chcialoby bronic swojego kraju przed rosja

Kraj mem ¯\(ツ)/¯
Wielka husaria niesmiertelna s-------i zagranice, a polski beda bronic zli wolynscy banderowcy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Contrarian
Contrarian 20.06.2026, 07:22:17 via Wykop
  • 0
@KIaudik: od dzieciństwa kojarzę podejście do obrony kraju przez zwykłych obywateli u nas było bardzo słabe bo ten kraj był tragiczny do życia dla większości, dopiero od paru lat powoli zaczyna być tu lepiej ale nadal sporo minie zanim patriotyzm i szacunek do ojczyzny będzie dla większości standardowym podejściem . (taki prawdziwy patriotyzm a nie darcie ryja czy palenie Empiku)
  • Odpowiedz
new-object
new-object
19.06.2026, 11:50:49
  • 467
Nie zrobiłem kompletnie nic, by mieć tak magiczną tapetę :D #wojna #rosja #ukraina
new-object - Nie zrobiłem kompletnie nic, by mieć tak magiczną tapetę :D #wojna #rosj...

źródło: image

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Contrarian
Contrarian 19.06.2026, 17:04:15 via Wykop
  • 4
@new-object: a mnie bawi
  • Odpowiedz

1886

Cały zarząd warszawskiego Szpitala Południowego został odwołany.

Cały zarząd warszawskiego Szpitala Południowego został odwołany.

Cały zarząd warszawskiego Szpitala Południowego został odwołany - przekazał w czwartek prezydent stolicy Rafał Trzaskowski. Decyzja zapadła na wniosek włodarza miasta.

ocynkowanyodpornynahejt
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 18.06.2026, 14:38:42
  • 269
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    lekarz
  • #
    szpital
Contrarian
Contrarian 19.06.2026, 07:57:04 via Wykop
  • -8
Przynajmniej coś robią z tą sytuacją a nie zamiatanie pod dywan.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kempes
Kempes
18.06.2026, 14:39:09
  • 14
#ukraina #rosja #wojna
Kempes - #ukraina #rosja #wojna

źródło: 1000079740

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Contrarian
Contrarian 18.06.2026, 15:38:56 via Wykop
  • 1
@Kempes: serio ktoś z tak istotnej rodziny był zwykłym saperem? Lol
  • Odpowiedz
mdz95
mdz95
mdz95
05.06.2026, 19:59:10
  • 1
Czy ktoś orientuje się jaka jest strona do weryfikacji cen transakcyjnych gruntów oprocz geoportalu? #nieruchomosci
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Contrarian
Contrarian 05.06.2026, 21:10:14 via Wykop
  • 3
@mdz95: Jest coś takiego coś tam widać. https://deweloperuch.pl/
  • Odpowiedz
SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
29.05.2026, 07:37:39
  • 71
Garść przemyśleń człowieka przed 30stką (mnie):

-służba zdrowia nie działa jeszcze bardziej niż kilka lat temu
-prywatne ubezpieczenia zdrowotne typu medicover i luxmed nie działają tak samo jak państwówka
-jeżeli chcesz cokolwiek medycznego to musisz płacić z własnej kieszeni
-policjant nigdy nie jest po twojej stronie, zatrudniają tam najgorszych desperatów więc nie oczekuj rozsądku od niego
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Contrarian
Contrarian 29.05.2026, 19:23:45 via Wykop
  • 0
@SzubiDubiDu: Ale bzdury p--------z chłopie, weź sobie usiądź i pomyśl na spokojnie bo tutaj Ci weszła niezła odklejka.
  • Odpowiedz
Wookash071
Wookash071
28.05.2026, 23:28:49
  • 394
Złożyłem wypowiedzenie w kolchozie. Nie sądziłem, że to wygeneruje takie poruszenie xD
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Contrarian
Contrarian 29.05.2026, 08:04:52 via Wykop
  • 0
@Wookash071: I jakie plany na te pracę za granicą masz?
  • Odpowiedz
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela
27.05.2026, 05:43:55
  • 289
Eksperci:poród drogami natury jest lepszy
Badania:poród drogami natury niesie mniejsze ryzyko i powikłan niz cesarskie cięcie
Konsensus:cięcie cesarskie jest zabiegiem ratunkowym

Tymczasem polki: zesransko
Ja wiem lepiej,cesarka na zyczenie, a bo koleżance matki siostry wypadł płuco przez odbyt.
DoktorMorela - Eksperci:poród drogami natury jest lepszy
Badania:poród drogami natury...

źródło: Screenshot_20260527_072033_Samsung Internet

Pobierz
  • 505
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Contrarian
Contrarian 27.05.2026, 08:09:24 via Wykop
  • 21
@DoktorMorela: najpierw to się z żoną wybierz na jakąkolwiek porodówkę a potem p-----l te kocopoły jak twoja krzycząca w bólach żonę piguła kwituje „chciała to masz” albo z korytarza że „szmata się drze” K---a jak ja nie znoszę ludzi na tym portalu, co drugi ekspert od wszystkiego a irl jeden z drugim to lamus dobijający 40 co o życiu wie tyle ile w necie wyczyta.
  • Odpowiedz
Contrarian
Contrarian 23.05.2026, 07:58:23
  • 0
#kronikimyrtany idzie zainstalować union na quick loota i przyspieszenie czasu?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Contrarian
Contrarian
Autor
25.05.2026, 08:51:17 via Wykop
  • 1
@_______________________ @Megawonsz_dziewienc Dziękuje Panowie, teraz już wiem że można, bez specjalistów to nie robota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

707

Decyzja Prezydenta - Nie odbierze odznaczenia Kornelii Wieczorek

Decyzja Prezydenta - Nie odbierze odznaczenia Kornelii Wieczorek

Temat zamknięty, zwykły hejt z każdej strony.

maakumba
z
kobieta.onet.pl
dodany: 21.05.2026, 09:05:00
  • 86
  • #
    prezydent
  • #
    korneliawieczorek
  • #
    nawrocki
  • #
    polityka
Contrarian
Contrarian 22.05.2026, 06:59:04 via Wykop
  • 1
Niczego innego się od tego człowieka i jego środowiska nie spodziewałem.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Contrarian
Contrarian 21.05.2026, 21:29:34
  • 1
Przeszedłem mod ale szczerze, Masa rzeczy mi nie pasowała w New Balance, tak jak ścieżka nekromanty była całkiem okay tak ilość bezsensownych rzeczy, nawalonych byle jak byleby było jest przytłaczająca, obóz bractwa jest po prostu bzdurny, magowie wody średnio dokończeni, podstawowe gildie rozmemłane niewiadomo po co i dlaczego, masa nieskończonych albo uciętych elementów.
Mimo wszystko, grało się okay ale bardzo irytujące koniec końców, najgorsza była pustynia, koszmar był jako taki ale dojście
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jasiutorpeda_tokozak
jasiutorpeda_tokozak
22.05.2026, 05:26:33 via Wykop
  • 2
@Contrarian: Bo w to sie gra na wyjebce, skipujesz dialogi itd. Odpalasz podcast / muze albo gadasz z kimś i czas mija

Tu sie nie min maxuje (no wiadomo, że można tylko po c--j jak jest tyle bonusów?) tylko testujesz różne ciekawe buildy które ruskie dodały.

Kiedyś nie wyobrażałem sobie, że w "Gothicu" można przejść grę grając pod granaty jak w Csie xD
  • Odpowiedz
przegro_pisarz
przegro_pisarz
22.05.2026, 13:49:55 via Wypiek
  • 1
@Contrarian pustynia w NB jest bardzo elegancka, w returningu dużo gorzej jeszcze tam w zaginionym bracie były zagadki

To nie jest gra fabularna.
  • Odpowiedz

341

Prezydent Nawrocki łamie konstytucję PROF. MATCZAK

Prezydent Nawrocki łamie konstytucję PROF. MATCZAK

Profesor Marcin Matczak krytycznie ocenia propozycję zmiany konstytucji, określając ją jako egoistyczne działanie polityczne mające na celu zwiększenie uprawnień głowy państwa.

N331
z
youtube.com
dodany: 11.05.2026, 12:25:41
  • 121
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    konstytucja
  • #
    nawrocki
  • #
    prawo
Contrarian
Contrarian 12.05.2026, 07:22:09 via Wykop
  • 2
Spokojnie jego ekscelencja RYKNIE i konstytucja sama się zmieni! poczekacie, zobaczycie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PistacjowyPonczek
PistacjowyPonczek
21.04.2026, 17:25:01
  • 3
Bawiąc się promptami do google nano banana starając się oddać grafikę jak jabliżej oryginału (guru ma niestety szatę ma wody) wklejając do gemini całe lore gothic 1 poprosiłem o wygenerowanie jak śniący się objawił yberionowi maskujac swoje prawdziwe oblicze. Wsyszło coś takiego.

#gothic #sztucznainteligencja #nanobanana
PistacjowyPonczek - Bawiąc się promptami do google nano banana starając się oddać gra...

źródło: śniący

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Contrarian
Contrarian 10.05.2026, 14:50:50 via Wykop
  • 0
@PistacjowyPonczek: Trochę mi przypomina Deceiver z wk40, może przez te macki
Contrarian - @PistacjowyPonczek: Trochę mi przypomina Deceiver z wk40, może przez te ...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
kierownik_niczego
kierownik_niczego
06.05.2026, 13:38:12
  • 0
Mireczki, jak można ogarnąć jakąś wersję dla córki, która byłaby (wersja, nie córka) darmową i miała najwięcej opcji? #minecraft
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Contrarian
Contrarian 06.05.2026, 13:40:22 via Wykop
  • 0
@kierownik_niczego: fit girl wydał swego czasu repack, ale w sumie wersja nefron to tam 10 zł kosztowała więc chyba lepiej kupić.
  • Odpowiedz
Contrarian
Contrarian 06.05.2026, 14:18:11 via Wykop
  • 0
@Contrarian: Bedrock nie nefron..
  • Odpowiedz

2977

Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat

Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat

Nasz wieszcz narodowy obchodzi dzisiaj 49 urodziny. Niech żyje ()

Chicoxxx66
z
pl.wikipedia.org
dodany: 06.05.2026, 06:56:22
  • 243
  • #
    kapitanbomba
  • #
    walaszek
  • #
    bartoszwalaszek
  • #
    blokekipa
  • #
    egzorcysta
Contrarian
Contrarian 06.05.2026, 14:08:14 via Wykop
  • 2
@SloncePeruu: tylko jeden sezon, już nie pamiętam który, dubbing był fajny ale ewidentnie się nie przyjął bo nie było dalszych sezonów po angielsku.
Contrarian
Contrarian 30.04.2026, 09:54:03
  • 1
#minecraft #mikrocraft polecacie może jakiś serwer w takim starszym stylu? Może być na starej wersji albo zagraniczny, poskakałem trochę po servach i szczerze wszystko przypomina bardziej kasyno z PVP nijezeli to w co grałem.
Freebuild juz chyba nie istnieje w żadnej formie? Tak samo zwykły survival?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Contrarian
Contrarian
Autor
03.05.2026, 21:08:42 via Wykop
  • 0
@lukija: byłem próbowałem nawet jakas „gildia „ tam się nam utworzyła, niestety za duże parcie na zmodowany launcher , wywalanie z serva co chwila i stres o bazę, ogólnie fajne doświadczenie ale akurat mnie wymęczyło, szukałem przez te parę dni serva i chyba nie mam co szukać, czasy się zmieniły i raczej takie coś jak kiedyś grałem już nigdy nie wróci.(Trochę nostalgicznie bredzę ale chodzi mi o całą rozgrywkę ,
  • Odpowiedz
solejukowski
solejukowski
03.05.2026, 07:05:21
  • 1998
Pokolenie trzydziestolatków nie jest słabe. Ono zostało wychowane w obietnicy, której świat nie dotrzymał.
Dzisiejsi trzydziesto- i trzydziestoparolatkowie są jednym z najbardziej psychologicznie przeciążonych pokoleń ostatnich dekad. Nie dlatego, że „nie chce im się pracować”. Nie dlatego, że są roszczeniowi. I nie dlatego, że „kiedyś ludzie mieli gorzej”.

Ich dramat polega na czymś innym: dorastali w epoce wielkiej obietnicy możliwości.

Słyszeli:
  • 261
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Contrarian
Contrarian 03.05.2026, 20:33:45 via Wykop
  • 0
@solejukowski: Aż sobie zapiszę..
  • Odpowiedz
grosicky
grosicky
02.05.2026, 08:29:37
  • 949
#heheszki lewy podbija reddita ( ͡° ͜ʖ ͡°)
grosicky - #heheszki lewy podbija reddita ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-02 102731

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Contrarian
Contrarian 02.05.2026, 20:08:32 via Wykop
  • 2
@grosicky: XD
Contrarian - @grosicky: XD

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz

1329

Wchodzi podatek od smartfonów

Wchodzi podatek od smartfonów

Marta Cienkowska minister potwierdza wprowadzenie tzw. opłata reprograficzna 1-3% na nowoczesne urządzenia i nośniki służące do kopiowania i odtwarzania treści, smartfony, tablety itd. Kasa trafi do "artystów". I cyk pora na majóweczkę.

fabek
z
businessinsider.com.pl
dodany: 01.05.2026, 19:42:25
  • 296
  • #
    polska
  • #
    podatki
  • #
    finanse
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
Contrarian
Contrarian 02.05.2026, 14:27:43 via Wykop
  • 0
@wloczykij83: nie próbuj tutaj walczyć to główna, walka z wiatrakami.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking