Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Circleleton
Circleleton

Circleleton

Dołączył 3 lata i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1334
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 1334
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 2
  • Dodane (23)
  • Komentowane (62)
  • Plusowane (1249)
megamaciek1990
megamaciek1990
megamaciek1990
27.05.2026, 10:20:38
  • 691
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
megamaciek1990 - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: ca76ba24-f9f7-428f-a416-ff34e7257d77

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanley-fieldmaster
stanley-fieldmaster
27.05.2026, 10:21:55 via Android
  • 320
@megamaciek1990: tate wpadłem w bozony higgsa
  • Odpowiedz
Koleszkaleszka
Koleszkaleszka
27.05.2026, 11:09:05 via Wykop
  • 300
@megamaciek1990: TARS Wykorzystajmy asyste grawitacyjną czarnej dziury żeby wjechać pjoterowi w dupsko
  • Odpowiedz
ukojenie
ukojenie
20.05.2026, 17:36:15
  • 949
#heheszki #kryptowaluty #nft #cryptonews
ukojenie - #heheszki #kryptowaluty #nft #cryptonews

źródło: 1

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fizzly
fizzly
20.05.2026, 17:39:19 via Wykop
  • 253
@ukojenie: xDDDD
  • Odpowiedz
KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota
KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota
20.05.2026, 18:35:47 via Wykop
  • 431
@ukojenie: dzisiaj juz bylo ale smieszy tak samo xD
  • Odpowiedz
aBuu
aBuu
aBuu
20.05.2026, 06:48:41
  • 6566
pierwszy wpis po 11 latach od założenia konta. Po porostu jestem małomówny.
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
20.05.2026, 06:49:57 via Wypiek
  • 787
@aBuu Leć w gorące xd
  • Odpowiedz
Tagliacozzo
Tagliacozzo
Tagliacozzo
20.05.2026, 06:50:24 via Wykop
  • 1194
@aBuu: Ty k---a rzeczywiście. Ja już trzy konta zdążyłem zajechać a chłop dopiero pierwszy wpis robi. Smiechu warte
  • Odpowiedz
futanari
futanari
20.05.2026, 02:49:51
  • 214
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #heheszki #humorobrazkowy
futanari - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #heheszki #humorobrazkowy

źródło: 4P9pvqtlpuOEP6AN

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
JatuArmy
JatuArmy
20.05.2026, 02:56:24 via Wykop
  • 192
@futanari: Ale żeś nawijke stary dziadu zapodał. Nic nie zrozumiałem.
JatuArmy - @futanari: Ale żeś nawijke stary dziadu zapodał. Nic nie zrozumiałem.

źródło: 1000003230

Pobierz
  • Odpowiedz
zdjecie_z_wenszem
zdjecie_z_wenszem
20.05.2026, 05:04:07 via Wykop
  • 49
@futanari: stary sie napil i znowu bredzi
  • Odpowiedz
M4YU
M4YU
13.05.2026, 16:02:07
  • 92
Napisałem sobie skrypt do przeglądarki, który podmienia losowe wyrazy na słowo "ciemiężenie" i w 90% przypadków działa to średnio, czyli słabo, ale zdarza się prima sort
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
M4YU - Napisałem sobie skrypt do przeglądarki, który podmienia losowe wyrazy na słowo...

źródło: ehhh przestancie mnie ciemiezyc

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ashurbanipal
Ashurbanipal
13.05.2026, 16:04:08 via Wykop
  • 30
@M4YU: kto to widzioł ciemiężyć bakterie
  • Odpowiedz
Pangia
Pangia
13.05.2026, 16:08:30 via Wykop
  • 55
@M4YU: kiedyś był k---------t i też potrafił dawać sporo uciechy
  • Odpowiedz
panDario
panDario
12.05.2026, 14:59:42
  • 728
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
panDario - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: image

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nikczemny_Pomidor
Nikczemny_Pomidor
12.05.2026, 15:01:51 via Wykop
  • 261
@panDario: to jest świeże
  • Odpowiedz
Marc0
Marc0
12.05.2026, 15:09:10 via Wykop
  • 340
@panDario: opus Renault Magnum
  • Odpowiedz
gerwazy-oko
gerwazy-oko
02.04.2026, 10:37:46
  • 3341
Prezydent Francji Macron powiedział, że jakakolwiek operacja wojskowa mająca na celu uwolnienie Cieśniny Ormuz byłaby nierealna.
Oskarżył prezydenta Stanów Zjednoczonych, Trumpa, o podważanie NATO poprzez wyrażanie wątpliwości co do zobowiązań USA.
Macron dodał, że wojna nie może zapewnić trwałego rozwiązania problemu nuklearnego Iranu i że decyzja o wypowiedzeniu wojny Iranowi została podjęta wyłącznie przez Amerykanów i Izraelczyków, a nie przez Europejczyków.
#usa #izrael #iran #irak
gerwazy-oko - Prezydent Francji Macron powiedział, że jakakolwiek operacja wojskowa m...

źródło: photo_2026-04-02_12-32-21

Pobierz
  • 119
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KsiegowyWampira
KsiegowyWampira
02.04.2026, 10:39:45 via Wykop
  • 2445
@gerwazy-oko: To jest niezwykle ciekawe zjawisko, bo zawsze wydawało mi się, że Macron i Francja to raczej odklejeni są, a od czasu wojny z Ukrainą okazuje się, że Macron jest sprawnym politykiem z dobrymi pomysłami. Plus jego wypowiedzi i stanowiska wskazują, że Francja chciałaby się stać numerem 1 w Europie.
  • Odpowiedz
gerwazy-oko
gerwazy-oko
Autor
02.04.2026, 10:42:07 via Wykop
  • 1245
@KsiegowyWampira: tez przyznam ze macronek i francja mi imponuje pod wieloma wzgledami
  • Odpowiedz
Cerb3rusPL
Cerb3rusPL
18.03.2026, 15:03:20
  • 76
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
#kolekcjaklasyki
Cerb3rusPL - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem 
#kolekcjaklasyki

źródło: 188583

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pawello321
pawello321
18.03.2026, 21:09:56 via Wykop
  • 23
@Cerb3rusPL: 5 minut puźnij
pawello321 - @Cerb3rusPL: 5 minut puźnij

źródło: 1000017679

Pobierz
  • Odpowiedz
Cerb3rusPL
Cerb3rusPL
Autor
19.03.2026, 01:21:34 via Wykop
  • 4
@redorbiter: A najlepiej będzie, gdy ojcu d--y dasz, a co do duszy, to ją przegrałem w zakładzie w 71 roku.

Tak było.
  • Odpowiedz
chwed
chwed
18.03.2026, 09:58:36
  • 264
Popatrzmy sobie na cywilizację francuską i na cywilizację polskich parków przemysłowych.

We Francji np. podwyższenie wieku emerytalnego o dwa lata to nie jest zwykła decyzja administracyjna. To casus belli. Na ulice wylewają się tłumy. Palą się barykady, płoną opony, dym zasnuwa Pola Elizejskie, a związki zawodowe mają w pogotowiu całe arsenały… no, powiedzmy, bagietek, ale takich czerstwych, którymi można zrobić krzywdę. Francuski pracownik traktuje każdą niekorzystną zmianę jak osobistą zniewagę. Dla niego praca
chwed - Popatrzmy sobie na cywilizację francuską i na cywilizację polskich parków prz...

źródło: image

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

totem_lesnych_ludzi
totem_lesnych_ludzi
18.03.2026, 10:11:27 via Wykop
  • 124
@chwed: brakło taga #antykapitalizm. Protesty, związki zawodowe i dbanie o swój interes jako pracownika jest fundamentalnie lewicowe.
  • Odpowiedz
ZdzislawMarchwicki
ZdzislawMarchwicki
18.03.2026, 11:22:07 via Wykop
  • 169

Komentarz usunięty przez moderatora

SkaczoncyPonikKolny
SkaczoncyPonikKolny
17.03.2026, 20:04:12
  • 614
był żem w odmętach wirów fajnych, czytałem Antygonę, nocował żęm z fajnymi grażynkami, ale nic nie sprawia większej radości niż to:

#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #wygryw #chadowezycie #czujedobrzeczlowiek
SkaczoncyPonikKolny - był żem w odmętach wirów fajnych, czytałem Antygonę, nocował żę...

źródło: sprawiedliwość

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pendzoncy_jez
pendzoncy_jez
17.03.2026, 21:20:32 via Wykop
  • 382
dlaczego on ruha swego syna?


@pawello321: a cos ty taki łasy na wiedzę?
  • Odpowiedz
Serzie100
Serzie100
17.03.2026, 21:28:23 via Wykop
  • 214
@pawello321: po kim ty taki chytry
  • Odpowiedz
suzaku0
suzaku0
17.03.2026, 01:32:12
  • 93
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
suzaku0 - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: tyt

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Y3ll0w69
Y3ll0w69
17.03.2026, 06:20:31 via Wykop
  • 11
@suzaku0: זה הוגן!
  • Odpowiedz
Azorek77
Azorek77
17.03.2026, 14:18:12 via Wykop
  • 19
@suzaku0: o k---a nie powiem jest wysoko XD dawno takiego gówna tu nie było - oczywiście plus
  • Odpowiedz
Umciaumciapeklagumcia
Umciaumciapeklagumcia
16.03.2026, 15:03:56
  • 2861
Pulsuje ten, kto ani razu nie był w automacie z butelkami żeby oddać puste butelki.

Ja nie kupuję niczego co jest zwrotne.

#segregacjaodpadow
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ggs-hg
ggs-hg
16.03.2026, 16:22:27 via Wykop
  • 300
@Umciaumciapeklagumcia: Ja oddałem wczoraj i zwróciło 29 zł, minusy tutaj.
  • Odpowiedz
jegertilbake
jegertilbake
16.03.2026, 16:35:50 via Wykop
  • 1252
@Umciaumciapeklagumcia: Ja kupuje i po prostu wyrzucam do śmieci jak zawsze. Nadal jest ultra tanio a zadna osoba ceniąca swoj czas i godnosc nie bedzie grac w symulator żula dla 5zl
  • Odpowiedz
Altru
Altru
13.03.2026, 11:50:44
  • 50
#heheszki #2137
Altru - #heheszki #2137

źródło: 1000056116

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yakuza123
Yakuza123
13.03.2026, 12:06:36 via Wykop
  • 19
@Altru: Zbrodniarz wojenny na trudne czasy
  • Odpowiedz
ChochlikLucek
ChochlikLucek
13.03.2026, 13:43:04 via Wykop
  • 5
@Altru: Pewnie się taki ładunek zrzuca z helikoptera jak Mr X w Resident Evil 2 (✌ ゚ ∀ ゚)☞
ChochlikLucek - @Altru: Pewnie się taki ładunek zrzuca z helikoptera jak Mr X w Resid...
  • Odpowiedz
czerwonykomuch
czerwonykomuch
13.03.2026, 10:15:39
  • 115
Wróciłem właśnie z Wilna. Widziałem tam co najmniej kilku Polaków, którzy panoszyli się na ulicach i rozmawiali po polsku. Co z bezczelność, niewdzięczność i nieznajomość historii!

Ja przepraszałem na kolanach każdego napotkanego Litwina i błagałem o wybaczenie za polską agresję w latach 1919–1920 i okupację Wilna. Jeden Litwin nawet odpowiedział mi coś typu „jestas p-------s” i uciekł.

Pamiętajcie: odpowiedzialną politykę prowadzi się na podstawie historycznych bólów fantomowych, a nie bieżącego i przyszłego
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

funkmess
funkmess
13.03.2026, 12:29:11 via Wykop
  • 25
@czerwonykomuch: Ja słyszałem, że oni nie mają nic do Polaków, tylko nienawidzą Piłsudczyków i przeszkadzam im że naplywowi Polacy się nie asymilują(np rozmawiają po polsku, słuchają disco-polo, kradną, pobierają świadczenia na Litwie, jeżdżą po pijaku itp)
A prawda jest taka że Polska mimo 30 lat niepodległości nie chce uznać Piłsudskiego za zbrodniarza ani przeprosić za Litwę Środkową.
Do tej pory stawiają mu w Polsce pomniki, nazywają ulice, kibice robią oprawy
  • Odpowiedz
czerwonykomuch
czerwonykomuch
Autor
13.03.2026, 14:47:46 via Wykop
  • 27
@drywall33: mocne słowa jak na obywatela kraju, który nieustannie domaga się przeprosin, wdzięczności i zadośćuczynienia, a jednocześnie sam jest trwale niezdolny do przyznania się, że jego postępowanie w historii nie zawsze było godne mesjasza narodów.
  • Odpowiedz
atencjon
atencjon
13.03.2026, 09:25:55
  • 220
Uroczyście ogłaszam wyniki #rozdajo sprzed 10 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gratulację @Cronox Jednocześnie ogłaszam nowe #rozdajo gry na Steam do 200zł. Na plusy czekam 10 dni od dzisiaj. Szczególne podziękowanie dla @Darknov za przypominanie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Jako że mikrorandom nie działa do starszych wpisów to skorzystałem ze strony randompicker.com. Plusujących było 930 użytkowników ale sporej
atencjon - Uroczyście ogłaszam wyniki #rozdajo sprzed 10 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gratulację @...

źródło: a78dc471-06b9-4987-a348-b26c9c801d59

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grysik
Grysik
13.03.2026, 10:13:19 via Wypiek
  • 31
@atencjon 10 lat szybko minie. Tylko weź zawołaj, nawet jak nie wygram. Ok? ;)
  • Odpowiedz
ukruszony__kubek
ukruszony__kubek
13.03.2026, 12:23:03 via Wykop
  • 83
@Cronox: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ukruszony__kubek - @Cronox: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: IMG_0082

Pobierz
  • Odpowiedz
derivatives
derivatives
09.03.2026, 16:54:03
  • 150
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
derivatives - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: comment_1661492338qvDAEu90PC2f19OXlf0LNX

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WladcaSlimakow
WladcaSlimakow
09.03.2026, 20:47:42 via Wypiek
  • 9
@derivatives gzib z fugi mmmm
ale podjem
  • Odpowiedz
BajaScorpions
BajaScorpions
10.03.2026, 10:22:07 via Wykop
  • 1
@derivatives: Kondomki na świąteczny łobiod
  • Odpowiedz
yet_another_user
yet_another_user
05.03.2026, 13:44:23
  • 56
Powódź zaleje mi nieubezpieczony dom - dej
Zgubię się w Tatrach - przyleć
Wziąłem za duży kredyt i stopy wzrosły - dej
Kopalnia nierentowna - dej
Dopłaty do mieszkań - dej
Nic dziwnego, że potem jest oczekiwanie, że w kolejnej podobnej sytuacji państwo ma brać odpowiedzialność za niektórych nieodpowiedzialnych obywateli i lecieć po nich na wakajki. Homo sovieticus silny w narodzie.
#iran
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL
05.03.2026, 13:53:19 via Wykop
  • 36
@yet_another_user: żaden homosovieticus, tylko kapitalistyczny indywidualzim i konsumpcjonizm. Ja jestem kimś i jestem najważniejszy i wszyscy mają latać dookoła mnie, bo liczę sie tylko ja.
  • Odpowiedz
tellet
tellet
05.03.2026, 14:33:52 via Wykop
  • 12
@yet_another_user: Kurna weź tu na wykopie napisz, żeby którykolwiek robak odpowiadał za swoje czyny xDDDD
NIE ZNASZ NIE OCENIAJ, ONI CHOCIAŻ COŚ ROBILI A TY CO PIWNICZAKU
  • Odpowiedz
Azorek77
Azorek77
05.03.2026, 15:20:04
  • 108
Już za 10 lat:
- Tato mieliśmy iść do kina obiecałeś!
- Nic nie obiecywałem, mówiłem że może pójdziemy i że sobota będzie ciekawa. Nie wierzysz mi? Tutaj mam wszystko nagrane. Mam też nagrane jak nie chcesz jeść obiadu i obiecałeś, że będziesz miał same piątki. Ładnie to tak kłamać? Idź do mamy tata jest zajęty oglądaniem nowego projektu wujka Wojtka.
#primemma
Azorek77 - Już za 10 lat: 
- Tato mieliśmy iść do kina obiecałeś!
- Nic nie obiecywał...

źródło: wardętka

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

free_ride
free_ride
05.03.2026, 15:57:29 via Wykop
  • 29
@essos: raczej jak baba ma juz 34 lata i pierwsza ciaza to sie nie chwalisz pierwsze miesiace bo duzo jeszcze moze pojsc nie tak.
  • Odpowiedz
Anoniemamowy
Anoniemamowy
05.03.2026, 16:03:13 via Wykop
  • 5
@Azorek77: ktoś przerobił jej twarz na tym zdjęciu?
  • Odpowiedz
JPRW
JPRW
02.03.2026, 20:48:39
  • 426
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Balija
Balija
02.03.2026, 20:52:26 via Wykop
  • 182
@JPRW: Haha! Zloto! XD
  • Odpowiedz
markus666
markus666
02.03.2026, 22:13:29 via Wykop
  • 224
@ForestDruid: bo udało się przekonać debili tak jak w PL, że najważniejsze to mówić że geje są źli. Stąd Nawrocki czy tam Batyr na stanowisku rezydenta
  • Odpowiedz
Defined
Defined
02.03.2026, 12:01:47
  • 819
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GalNonimus
GalNonimus
02.03.2026, 12:02:42 via Wykop
  • 466
@Defined: a mi ze sranskiem
  • Odpowiedz
Defined
Defined
Autor
02.03.2026, 12:03:47 via Wykop
  • 180
@GalNonimus: a to nieprzerwanie od 2015 roku jakoś
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 63
  • Strona 1 z 63
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 24.10.2022

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 30.09.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking