Napisałem sobie skrypt do przeglądarki, który podmienia losowe wyrazy na słowo "ciemiężenie" i w 90% przypadków działa to średnio, czyli słabo, ale zdarza się prima sort #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
Prezydent Francji Macron powiedział, że jakakolwiek operacja wojskowa mająca na celu uwolnienie Cieśniny Ormuz byłaby nierealna. Oskarżył prezydenta Stanów Zjednoczonych, Trumpa, o podważanie NATO poprzez wyrażanie wątpliwości co do zobowiązań USA. Macron dodał, że wojna nie może zapewnić trwałego rozwiązania problemu nuklearnego Iranu i że decyzja o wypowiedzeniu wojny Iranowi została podjęta wyłącznie przez Amerykanów i Izraelczyków, a nie przez Europejczyków. #usa #izrael #iran #irak
@gerwazy-oko: To jest niezwykle ciekawe zjawisko, bo zawsze wydawało mi się, że Macron i Francja to raczej odklejeni są, a od czasu wojny z Ukrainą okazuje się, że Macron jest sprawnym politykiem z dobrymi pomysłami. Plus jego wypowiedzi i stanowiska wskazują, że Francja chciałaby się stać numerem 1 w Europie.
Popatrzmy sobie na cywilizację francuską i na cywilizację polskich parków przemysłowych.
We Francji np. podwyższenie wieku emerytalnego o dwa lata to nie jest zwykła decyzja administracyjna. To casus belli. Na ulice wylewają się tłumy. Palą się barykady, płoną opony, dym zasnuwa Pola Elizejskie, a związki zawodowe mają w pogotowiu całe arsenały… no, powiedzmy, bagietek, ale takich czerstwych, którymi można zrobić krzywdę. Francuski pracownik traktuje każdą niekorzystną zmianę jak osobistą zniewagę. Dla niego praca
@Umciaumciapeklagumcia: Ja kupuje i po prostu wyrzucam do śmieci jak zawsze. Nadal jest ultra tanio a zadna osoba ceniąca swoj czas i godnosc nie bedzie grac w symulator żula dla 5zl
Wróciłem właśnie z Wilna. Widziałem tam co najmniej kilku Polaków, którzy panoszyli się na ulicach i rozmawiali po polsku. Co z bezczelność, niewdzięczność i nieznajomość historii!
Ja przepraszałem na kolanach każdego napotkanego Litwina i błagałem o wybaczenie za polską agresję w latach 1919–1920 i okupację Wilna. Jeden Litwin nawet odpowiedział mi coś typu „jestas p-------s” i uciekł.
Pamiętajcie: odpowiedzialną politykę prowadzi się na podstawie historycznych bólów fantomowych, a nie bieżącego i przyszłego
@czerwonykomuch: Ja słyszałem, że oni nie mają nic do Polaków, tylko nienawidzą Piłsudczyków i przeszkadzam im że naplywowi Polacy się nie asymilują(np rozmawiają po polsku, słuchają disco-polo, kradną, pobierają świadczenia na Litwie, jeżdżą po pijaku itp) A prawda jest taka że Polska mimo 30 lat niepodległości nie chce uznać Piłsudskiego za zbrodniarza ani przeprosić za Litwę Środkową. Do tej pory stawiają mu w Polsce pomniki, nazywają ulice, kibice robią oprawy
@drywall33: mocne słowa jak na obywatela kraju, który nieustannie domaga się przeprosin, wdzięczności i zadośćuczynienia, a jednocześnie sam jest trwale niezdolny do przyznania się, że jego postępowanie w historii nie zawsze było godne mesjasza narodów.
Uroczyście ogłaszam wyniki #rozdajosprzed 10 lat ( ͡°͜ʖ͡°) Gratulację @Cronox Jednocześnie ogłaszam nowe #rozdajo gry na Steam do 200zł. Na plusy czekam 10 dni od dzisiaj. Szczególne podziękowanie dla @Darknov za przypominanie ( ͡~ ͜ʖ͡°) Jako że mikrorandom nie działa do starszych wpisów to skorzystałem ze strony randompicker.com. Plusujących było 930 użytkowników ale sporej
Powódź zaleje mi nieubezpieczony dom - dej Zgubię się w Tatrach - przyleć Wziąłem za duży kredyt i stopy wzrosły - dej Kopalnia nierentowna - dej Dopłaty do mieszkań - dej Nic dziwnego, że potem jest oczekiwanie, że w kolejnej podobnej sytuacji państwo ma brać odpowiedzialność za niektórych nieodpowiedzialnych obywateli i lecieć po nich na wakajki. Homo sovieticus silny w narodzie. #iran
@yet_another_user: żaden homosovieticus, tylko kapitalistyczny indywidualzim i konsumpcjonizm. Ja jestem kimś i jestem najważniejszy i wszyscy mają latać dookoła mnie, bo liczę sie tylko ja.
@yet_another_user: Kurna weź tu na wykopie napisz, żeby którykolwiek robak odpowiadał za swoje czyny xDDDD NIE ZNASZ NIE OCENIAJ, ONI CHOCIAŻ COŚ ROBILI A TY CO PIWNICZAKU
Już za 10 lat: - Tato mieliśmy iść do kina obiecałeś! - Nic nie obiecywałem, mówiłem że może pójdziemy i że sobota będzie ciekawa. Nie wierzysz mi? Tutaj mam wszystko nagrane. Mam też nagrane jak nie chcesz jeść obiadu i obiecałeś, że będziesz miał same piątki. Ładnie to tak kłamać? Idź do mamy tata jest zajęty oglądaniem nowego projektu wujka Wojtka. #primemma
@ForestDruid: bo udało się przekonać debili tak jak w PL, że najważniejsze to mówić że geje są źli. Stąd Nawrocki czy tam Batyr na stanowisku rezydenta
źródło: ca76ba24-f9f7-428f-a416-ff34e7257d77
Pobierz