Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Caleb88

Caleb88

Dołączył 14 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5910
  • Znaleziska 680
  • Mikroblog 5230
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 30
wezsepigulke
wezsepigulke
27.08.2025, 04:40:04
  • 125
Jakoś dziwnie mnie to bawi xD

#psy #lgbt #heheszki
wezsepigulke - Jakoś dziwnie mnie to bawi xD

#psy #lgbt #heheszki
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caleb88
Caleb88 27.08.2025, 07:27:35 via Wykop
  • 1
i takie cos leci w telewizji xd psi shower dla psynka, mocny material od samego rana w tym tvn serwuja


@anro_: w tv śniadaniowej codziennie muszą mieć przyciągający uwagę temat, więc wszelkie p---------a to tam nic nowego.
  • Odpowiedz
Caleb88
Caleb88 20.08.2025, 10:37:55
  • 1
Do lipca wcinałem welbox (bupropion), po diagnozie na adhd przerzuciłem się na atenzę (obecnie 36 mg metylo). Ogólnie sam lek wycisza radio w bani i daje energię, której zawsze mi brakowało, ale po 2 tyg. zauważyłem mocne dołki emocjonalne. Trwają do teraz i cały czas się nasilają. Mam wizytę u psychiatry za tydzień, ale w tak zwanym międzyczasie trudno go złapać, stąd pytanie. Czy to możliwe, że bupropion normował nastrój i z
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daunowix
daunowix
daunowix
20.08.2025, 10:56:33 via Wykop
  • 2
@Akira: plus za perplexity, ja sobie tam zrobiłem customowy space medyczny z master promptem zmieniającym go w profesora psychiatrii dalej zajebiste informacje z akademickimi źródłami
  • Odpowiedz
Gozdziu
Gozdziu
20.08.2025, 14:39:00 via Wykop
  • 1
@Caleb88: mixuj oba leki panie
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
18.08.2025, 01:50:53
  • 666
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caleb88
Caleb88 18.08.2025, 11:20:01 via Android
  • 1
@wfyokyga kierowca też n------y, więc poszli podali sobie ręce i poszli na rozchodniaka.
  • Odpowiedz
sajmonm
sajmonm
13.08.2025, 10:37:31
  • 0
Męczyłem się z ostatnim gapem na mapie Alcatraz, mianowicie "Switchback 2 Sewer Pipe" gap. Ogladałem filmiki jak to zrobić, z godzina poświęcona na to jedno wyzwanie. Oczywiście robiłem boneless, nawet delikatnie za wybiciem rampy i nic.
I chyba popsułem grę albo zamysł twórców ( ͡° ͜ʖ ͡°) Spadłem z rampy na to pośrednie piętro pochylni (gdzie zakręcony chodnik schodzi z wejścia do więzienia na sam dół), totalnym fartem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caleb88
Caleb88 14.08.2025, 16:42:49 via Wykop
  • 1
@sajmonm: też to miałem, ale u mnie raczej bug, bo byłem wysoko nad pojazdem.
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
13.08.2025, 05:19:21
  • 158
Mirki, co się dzieje w takiej sytuacji podczas egzaminu na prawo jazdy? Ocena negatywna i wypad z samochodu? ( ͡º ͜ʖ͡º)
#polska #prawojazdy #polskiedrogi
Lolenson1888 - Mirki, co się dzieje w takiej sytuacji podczas egzaminu na prawo jazdy...

źródło: temp_file8548764798481934860

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caleb88
Caleb88 13.08.2025, 11:07:57 via Wykop
  • 0
@Lolenson1888: trzeba wysiąść i zrobić odcinek samochodozy, jak egzamitor polajkuje, to zdane.
  • Odpowiedz
ordynarny_cham
ordynarny_cham
12.08.2025, 21:21:33
  • 493
#heheszki #kiedystobylo xD
ordynarny_cham - #heheszki #kiedystobylo xD

źródło: image

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caleb88
Caleb88 13.08.2025, 06:04:27 via Wykop
  • 2
@ordynarny_cham: A24.
  • Odpowiedz
LordDarthVader
LordDarthVader
12.08.2025, 06:47:45
  • 453
#lata90 #drony #kiedystobylo #nostalgia #nes #staregry

Dawne drony bezzałogowe i bezbateryjne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
LordDarthVader - #lata90 #drony #kiedystobylo #nostalgia #nes #staregry

Dawne drony ...

źródło: sky destroyer

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caleb88
Caleb88 12.08.2025, 10:07:49 via Wykop
  • 4
@LordDarthVader: aleś mi uaktywnił neuron.
  • Odpowiedz
bo-banley
bo-banley
12.08.2025, 01:59:27
  • 476
bo-banley

źródło: zztujjy5ehgae

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caleb88
Caleb88 12.08.2025, 05:44:36 via Wykop
  • 1
@bo-banley: najlepsza komedia.
  • Odpowiedz
Wojciech_Skupien
Wojciech_Skupien
07.08.2025, 09:48:22
  • 6
Żyjemy w czasach, w których nie można już być po prostu roztargnionym, przemęczonym, znudzonym albo po prostu być człowiekiem.
Nie, nie. Dziś to wszystko ma etykietę- bratku, przykro mi, masz ADHD.

Nie może być inaczej jeśli zapominasz po co wszedłeś do kuchni, zostawiłeś klucze w spodniach które schowałeś do szafy albo podrygujesz nogą przy biurku. Wow stary! Wczoraj byłeś pełen werwy i rozgadany a dzisiaj nie masz na nic ochoty i najchętniej nie wychodziłbyś
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caleb88
Caleb88 08.08.2025, 08:45:59 via Wykop
  • 1
@Wojciech_Skupien: dlatego staram się nie wchodzić za dużo na otwarte grupki dla neuroróżnorodnych albo ograniczać, bo można dostać raka z przerzutami. Ostatnio rozmawiałem o tym ze swoim terapeutą i psychiatrą, w sumie potwierdzili, że jest na to moda, tak jak kiedyś na autyzm. Pytanie, co wylosuje się następne.
  • Odpowiedz
Hambercios
Hambercios
07.08.2025, 15:05:00
  • 0
Ten drugi odcinek jakiś taki... średni.
#southpark
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caleb88
Caleb88 08.08.2025, 08:37:50 via Wykop
  • 0
@lvbie_placki: ja miałem wrażenie, że coś wycięli, kończy się właściwie w pół sceny.
  • Odpowiedz
Caleb88
Caleb88 21.07.2025, 10:46:46
  • 0
Czy jest ktoś, kto nie grał w oryginalnego THPS4 i może podzielić się wrażeniami po remake'u? Przeszedłem odświeżoną trójkę, którą pamiętam z dzieciństwa i jak na razie grało się w to przyjemnie. W weekend siądę do czwórki i wiem, że bardzo dużo usunęli z oryginału, ale sam nie mam wobec niej żadnych oczekiwań. Czy jako oddzielna produkcja to się ratuje?

#thps
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caleb88
Caleb88
Autor
21.07.2025, 12:17:17 via Wykop
  • 0
@Altar: w którą część się lepiej nie grało?
  • Odpowiedz
Caleb88
Caleb88
Autor
04.08.2025, 08:56:48 via Wykop
  • 1
@sajmonm: wbiłem karierę prawie na 100% i rzeczywiście, traktując to jako nową grę, jest bardzo przyjemne. Jednocześnie rozumiem powody narzekania, kiedy sprawdziłem, ile zostało wycięte. Mam nadzieję, że jeśli przerobią kiedyś undergroundy, to jednak w oryginalnej formie, bo thug2 to dla mnie thps niemal idealny.
  • Odpowiedz
DrFaithless
DrFaithless
22.07.2025, 20:01:40
  • 118
#muzyka #rock #spotify #koncert #niewiemjaktootagowac

Ale s------l to idealnie zaplanował, koncert na pożegnanie w jego rodzinnym mieście, wszyscy się zjechali od metaliki, przez slipknotów, po gunsow. Typ ze slipknotow się oświadczył jego córce, Ozzy zebrał z koncertu 200 mln dolców na cele charytatywne i dead xd Chyba ciężko o coś bardziej epickiego xd
DrFaithless - #muzyka #rock #spotify #koncert #niewiemjaktootagowac 

Ale s------l to...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caleb88
Caleb88 23.07.2025, 07:48:57 via Wykop
  • 0
@DrFaithless: wbił wszystkie achievmenty, to co miał robić.
  • Odpowiedz
damianooo8
damianooo8
22.07.2025, 21:18:35
  • 106
#nostalgia #muminki #bajki

Zacząłem oglądać i podoba mnie się. Wciągnąłem się i raczej obejrzę całość. Tym bardziej że wszystkie odcinki to ciągła fabuła, a nie jak 99% bajek każdy odcinek osobna historia. W dzieciństwie jakoś mnie ominęło.
damianooo8 - #nostalgia #muminki #bajki

Zacząłem oglądać i podoba mnie się. Wciągnął...

źródło: muminkiii

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caleb88
Caleb88 23.07.2025, 07:45:15 via Wykop
  • 0
@evolved:
Caleb88 - @evolved:

źródło: Bez nazwy

Pobierz
  • Odpowiedz
Caleb88
Caleb88 22.07.2025, 09:01:00
  • 62
Po obejrzeniu the wire trudno mi się wgryźć w inne seriale, szczególnie kryminalne. Wszystko wydaje mi się naiwne albo na siłę przejaskrawione. Proszę o polecajki seriali, które są możliwie realistyczne i zbliżone do tego poziomu.

#seriale #thewire
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

scriptkitty
scriptkitty
22.07.2025, 09:04:30 via Wykop
  • 28
@Caleb88: Do tego poziomu realizmu nic się nie zbliża.
  • Odpowiedz
BoleKk87
BoleKk87
22.07.2025, 09:06:35 via Wykop
  • 24
@Caleb88: The Shield
  • Odpowiedz
Gawith_Apricot
Gawith_Apricot
18.07.2025, 01:24:50
  • 438
Return to Castle Wolfenstein 2001

#retrogaming #gimbynieznajo
Gawith_Apricot - Return to Castle Wolfenstein 2001

#retrogaming #gimbynieznajo

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caleb88
Caleb88 18.07.2025, 08:06:55 via Wykop
  • 4
@Gawith_Apricot genialna gra, 10/10. Za dzieciaka przechodzilem po kilkadziesiąt razy. Multi razem z ET jeszcze lepsze. Piekne czasy, odpalasz gierke i grasz. Bez launcherow, dlc, mikroplatnosci.


@zackson: tak było na początku ET, piękne czasy, ale potem n------o na każdym serwerze tysiącami modów.
  • Odpowiedz
Caleb88
Caleb88 18.07.2025, 13:57:44 via Android
  • 1
@Pshybysz bardziej mi chodziło o pierdyliard kolorowych czcionek, dźwięków i niepotrzebnych pierdół. Dla mnie najlepsza była vanilla + xpsave, a z czasem trudno było o sensowne serwery.
  • Odpowiedz
lysyzlombardu
lysyzlombardu
18.07.2025, 07:52:19
  • 103
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
lysyzlombardu - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: 111

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caleb88
Caleb88 18.07.2025, 10:41:02 via Wykop
  • 15
@lysyzlombardu: po kim ty taki chytry na punkty.
  • Odpowiedz
Gawith_Apricot
Gawith_Apricot
18.07.2025, 00:18:36
  • 256
Max Payne 1 2001

Chyba pierwsza gra w której był tzw. bullet time

#retrogaming #gimbynieznajo
Gawith_Apricot - Max Payne 1 2001

Chyba pierwsza gra w której był tzw. bullet time

...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caleb88
Caleb88 18.07.2025, 06:09:40 via Wykop
  • 6
@kamil-tumuletz: te komiksy były zajebiste.
Caleb88 - @kamil-tumuletz: te komiksy były zajebiste.

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • Odpowiedz
K.....y
K.....y
konto usunięte 10.07.2025, 19:43:27
  • 1178
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caleb88
Caleb88 11.07.2025, 07:19:08 via Wykop
  • 2
nie drażni cię że w ich logo kropka nie jest równo nad "i"? Bo nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@jaroty:
Caleb88 - >nie drażni cię że w ich logo kropka nie jest równo nad "i"? Bo nie jest ( ...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 29
  • Strona 2 z 29
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 06.12.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 02.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 23.09.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 06.11.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking