Do lipca wcinałem welbox (bupropion), po diagnozie na adhd przerzuciłem się na atenzę (obecnie 36 mg metylo). Ogólnie sam lek wycisza radio w bani i daje energię, której zawsze mi brakowało, ale po 2 tyg. zauważyłem mocne dołki emocjonalne. Trwają do teraz i cały czas się nasilają. Mam wizytę u psychiatry za tydzień, ale w tak zwanym międzyczasie trudno go złapać, stąd pytanie. Czy to możliwe, że bupropion normował nastrój i z
@Akira: plus za perplexity, ja sobie tam zrobiłem customowy space medyczny z master promptem zmieniającym go w profesora psychiatrii dalej zajebiste informacje z akademickimi źródłami
Po obejrzeniu the wire trudno mi się wgryźć w inne seriale, szczególnie kryminalne. Wszystko wydaje mi się naiwne albo na siłę przejaskrawione. Proszę o polecajki seriali, które są możliwie realistyczne i zbliżone do tego poziomu.
Czy jest ktoś, kto nie grał w oryginalnego THPS4 i może podzielić się wrażeniami po remake'u? Przeszedłem odświeżoną trójkę, którą pamiętam z dzieciństwa i jak na razie grało się w to przyjemnie. W weekend siądę do czwórki i wiem, że bardzo dużo usunęli z oryginału, ale sam nie mam wobec niej żadnych oczekiwań. Czy jako oddzielna produkcja to się ratuje?
@Caleb88: Ta odświeżona czwórka to po prostu dodatkowe mapy i tyle. Rozgrywka jak w odświeżonej trójce. Mi siadło, fajne, w oryginały grałem do trójki.
@sajmonm: wbiłem karierę prawie na 100% i rzeczywiście, traktując to jako nową grę, jest bardzo przyjemne. Jednocześnie rozumiem powody narzekania, kiedy sprawdziłem, ile zostało wycięte. Mam nadzieję, że jeśli przerobią kiedyś undergroundy, to jednak w oryginalnej formie, bo thug2 to dla mnie thps niemal idealny.
@nadbagietek chodzę tam do innego specjalisty i wrażenia mam dobre. Czy tam zawsze płaci się jak w cenniku, czyli dwa koła za całość, czy na jakimś etapie mogę np. pójść z wynikami do swojego psychiatry? Jeszcze słabo ogarniam, jak to wygląda z technicznego punktu widzenia.
#baldursgate3 #baldursgate #bg3 Przeszedłem próby Shar i jestem przed sferą cieni. Do jakiego stopnia samo wejście tam zmienia świat gry i questy? Dodam, że nie wchodziłem jeszcze do wież i zazwyczaj prowadzę postacie jako dobre. Możliwie bez spoilerów poproszę.
Widzę, że już pojawiają się głosy, że to stary build, nie ma co oceniać po kawałku gry, a w ogóle to jeszcze dużo doszlifują. Problem jest następujący: na badanie terenu już był czas przy pierwszym demie. Tutaj dostajemy wycinek produktu, który można już kupić i to za niemałe pieniądze. Kampania marketingowa nabiera jakiegoś tam tempa, są nawet jakieś gadżety i duperele. Tymczasem na razie dostaliśmy grę, w której samo poruszanie się boli,
W porywach 4/10. Całkiem dobrze oddana atmosfera i niezła polonizacja, ale mechanicznie to padaka. Na początku szczególnie irytowała mnie strasznie czuła kamera, tak samo przy myszce czy padzie. Poza tym walka i eksploracja zwyczajnie nie sprawiają przyjemności. Ogólnie ma to bardziej vibe alfy niż dema czegoś, co hajpuje się od kilku lat. Obym się mylił. #gothic
Od początku listopada po 50 mg zotralu i 75 mg trittico, od grudnia podwójna dawka. Pierwszy raz biorę śmieszne tabletki i przez miesiąc było ok, ale zwiększonej dawki nie poczułem, a trittico w ogóle przestało mnie usypiać. Przez ostatni tydzień mocny spadek nastroju i duże problemy ze snem. Krótko mówiąc, czuję się jakby IQ mi spadło o połowę, więc trudno tak funkcjonować. Po nowym roku idę na kontrolę, ale zastanawiam się, czy
Czy jeśli złożyłem wniosek o wyrobienie dowodu on-line wraz ze zdjęciem, to czy przy weryfikacji w urzędzie muszę mieć je fizycznie? Czy to tylko podpis/odciski palców?
Z tego co powiedział właśnie Kamiński u Mazurka, wychodzi na to, że 10.01 będzie chciał wejść na obrady, nawet jeśli na drodze stanie mu straż marszałkowska. Chyba można już szykować popcorn na środę ( ͡°͜ʖ͡°). #rmffm #rmf #polityka
@Caleb88: Pewnie go wpuszczą i będzie sobie pierdział w fotel, bo karta anulowana. @Saper86 Afaik nie wydano jeszcze nakazu stawienia się do ZK. Dopiero, gdy się nie stawi, to można go siłą doprowadzać.
#lublin