Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Bartek_tychy

Bartek_tychy

Dołączył 6 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 267
  • Znaleziska 34
  • Mikroblog 233
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
4 godz. i 49 min temu
  • 151
Napisz na grupie fb, że zrobiłeś kuchnię za 30k.
A) Kuchnia za 30k? To chyba z dykty i tektury!!1!! Ja dałem 60k w powiacie we wschodniej Polsce.
B) 60k?! To chyba u jakiegoś Janusza bez faktury. Ja dałem 80k, a mam kuchnię ledwie 8m2!
C) 80k?! To chyba za jedną szafę!!!! Ja dałem 100k, a mam kuchnię 5m2!!!

Kraj debili. A potem się dziwić, że przychodzi ci jakiś niepiśmienny głąb po kursie za 1000 zł
codziennaKasia - Napisz na grupie fb, że zrobiłeś kuchnię za 30k.
A) Kuchnia za 30k? ...

źródło: image

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bartek_tychy
Bartek_tychy 27 min temu via Wykop
  • 0
@codziennaKasia: w 2025 meblowałem u stolarza kuchnię i wyszło niespełna 20k. Fronty lakierowane, wszystko na blumach. Cena niska bo nie brałem górnych szafek (16m2, na luzie pomieściłem w dolnych i 2 dużych szafach pod sufit). IKEA wyszła drożej nawet do samodzielnego złożenia. Także sapią ci którzy zarabiają na czysto x2 albo x3
  • Odpowiedz
Cichoboprzydziezdzicho
Cichoboprzydziezdzicho
8 godz. i 15 min temu
  • 25
Gdzieś kupujecie koszule do pracy?
Mam w najbliższym czasie parę spotkań i szukam czegoś do jeansów.
#koszule #modameska #ubierajsiezwykopem
Cichoboprzydziezdzicho - Gdzieś kupujecie koszule do pracy? 
Mam w najbliższym czasie...

źródło: 27371

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bartek_tychy
Bartek_tychy 6 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 3
@Cichoboprzydziezdzicho: www.e-garnitur.pl
  • Odpowiedz
Polasz
Polasz
12.06.2026, 04:51:51
  • 53
Dzień dobry ( ͡°ʖ ͡°)
Polasz - Dzień dobry ( ͡°ʖ ͡°)

źródło: 11703

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bartek_tychy
Bartek_tychy 12.06.2026, 09:49:53 via Wykop
  • 2
@Polasz: https://youtu.be/86lHQg91sNA?si=7uY1mrd1Xgngvmvc
Bartek_tychy - @Polasz: https://youtu.be/86lHQg91sNA?si=7uY1mrd1Xgngvmvc
  • Odpowiedz
brzusio
brzusio
09.06.2026, 08:14:37
  • 580
#heheszki #glupiewykopowezabawy
brzusio - #heheszki #glupiewykopowezabawy

źródło: image

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bartek_tychy
Bartek_tychy 09.06.2026, 10:48:02 via Wykop
  • 6
@brzusio:
Titannica
Chet Fucker
  • Odpowiedz
poorepsilon
poorepsilon
01.06.2026, 00:21:13
  • 17
Drażni mnie to. Wszystko mnie drażni. Od października mam codziennie humor 2/10. Czasami, co kilka dni i na kilka dni jest 1/10. Dość powiedzieć, że od października przytyłam 11kg. Kiedy starałam się chudnąć. Teraz wróciłam do mojej największej wagi w życiu. Wszystko wydaje się bez sensu, na nic nie ma siły, energii, motywacji i chęci. Między 17 a 21 maja znowu czułam się okropnie 1/10. Potem miałam wrażenie, że czuję się 2
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bartek_tychy
Bartek_tychy 01.06.2026, 08:36:22 via Wykop
  • 0
@poorepsilon: Na dzień dobry polecam coś co możesz ogarnąć bez żadnego wysiłku. Odpal sobie Tolle Eckhart | Potęga Teraźniejszości. Skoncentruj się i słuchaj.
https://www.youtube.com/watch?v=cZKwRDGG3tk&list=PLwHPTuSbRU_qtTU2bD7aG0PuDIe85LBNi
Bartektychy - @poorepsilon: Na dzień dobry polecam coś co możesz ogarnąć bez żadnego ...
  • Odpowiedz
xxMAXIMxx
xxMAXIMxx
xxMAXIMxx
22.05.2026, 08:54:20
  • 34
#gtv1750
Odcinek 13
Buda pojechała do lakiernika, wybrany kolor to jakiś odcień żółtego, bardziej wpadający w piaskowy. W międzyczasie otwarłem silnik, zweryfikowałem stan. Głowica do remontu, raczej ze starości, wymiana prowadnic, szlifa zaworów, gniazd, sprawdzenie szczelności. Blok jest w stanie bdb, tłoki, wał do polerki i zakładamy nominalne panewki. Wał jest azotowany więc nie wskazany jest szlif. Wałki w stanie bardzo dobrym, rozrząd tak samo. W sumie tego się spodziewałem to
xxMAXIMxx - #gtv1750 
Odcinek 13
Buda pojechała do lakiernika, wybrany kolor to jakiś...

źródło: 20260516_151806

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bartek_tychy
Bartek_tychy 22.05.2026, 08:58:22 via Wykop
  • 7
@xxMAXIMxx: Miras zazdroszczę umiejętności. Będzie piękna maszyna
  • Odpowiedz
PrzodownikPracyZaGrosze
PrzodownikPracyZaGrosze
30.04.2026, 02:43:49
  • 68
Jak sobie pomyślę, że moje dziecko musiałoby od drugiego roku życia z---------ć do żłobka, potem przechodzić przez komunistyczny system szkolnictwa, a potem z---------ć do pracy z jakimiś z------m dojazdami bo tak c-----y jest rynek pracy to aż mi szkoda tego małego smroda, chociaż nawet go nie mam.

Życie na tej planecie to jakiś nieśmieszny żart, nie pisałem się na to, a na logout brak odwagi i tak znajduję się w zawieszeniu nawet
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bartek_tychy
Bartek_tychy 30.04.2026, 12:57:18 via Wykop
  • 0
@PrzodownikPracyZaGrosze: nie masz chyba zbyt wielu kolegów co?
  • Odpowiedz
Wloczykij2
Wloczykij2
28.04.2026, 20:57:39
  • 316
Cześć,

Chciałbym udostępnić zbiórkę samotnego ojca dwójki dzieci w spektrum, który zbiera na auto, bo stare już niedomaga.
Nie ma cycków i ładnej buzi, ale ze swojej strony robię #rozdajo wsród plusujących wylosuję voucher do #pysznepl na picke.

Dzięki.
Wloczykij2 - Cześć,

Chciałbym udostępnić zbiórkę samotnego ojca dwójki dzieci w spek...

źródło: 80bc988727dfd674674a97f4aa40307e

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bartek_tychy
Bartek_tychy 29.04.2026, 07:10:17 via Wykop
  • 2
@repcak_1: ty wrzuciłeś 5k?
  • Odpowiedz
brak_sumienia
brak_sumienia
27.04.2026, 06:31:26
  • 20
Możecie mówić na mnie freethinker ale jak zobaczyłem na wykopie jak obsmarowują założyciela fundacji, który sam miał raka, za jedno zdjęcie w windzie i przybijali mu cwaniactwo bo śmie zawodowo pomagać dzieciom chorym na raka to aż mnie obrzydzenie wzięło.

Akcja urosła do miana międzynarodowej z bardzo prostej chęci pomocy. Zebrano rekordową kwotę w historii yt ale nie. Wykopków boli.

Wiadomo że znalazły się osoby które chciały wykorzystać tę okazję. Ale czy to niszczenie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bartek_tychy
Bartek_tychy 27.04.2026, 06:37:04 via Wykop
  • 0
@brak_sumienia: zgadzam się w 100%. Ta akcja pokazała dobitnie jaki sort podludzi tutaj przebywa. Moja czarnolisto będzie nakarmiona
  • Odpowiedz
Ukiss
Ukiss
05.03.2026, 15:59:46
  • 12
Książka "Rok 1984" była inspiracją do stworzenia swego czasu bardzo popularnego reality-show "Big Brother".

To dystopijna powieść George'a Orwella wydana w 1949 roku, będąca jego ostatnią ukończoną książką. Opowiada o świecie rządzonym przez totalitarną władzę, w którym państwo kontroluje obywateli poprzez stały nadzór, propagandę i manipulowanie prawdą.

Akcja rozgrywa się w przyszłości (względem czasów pisania książki), w państwie Oceania, gdzie Wielki Brat (Big Brother) i Partia sprawują absolutną kontrolę nad społeczeństwem. Ludzie są nieustannie
Ukiss - Książka "Rok 1984" była inspiracją do stworzenia swego czasu bardzo popularne...

źródło: Książka Rok 1984 była inspiracją do stworzenia swego czasu bardzo popularnego reality-show Big Brother

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bartek_tychy
Bartek_tychy 06.03.2026, 09:26:07 via Wykop
  • 0
@Ukiss: Trzeba przyznać że w 1 edycji były bardzo barwne postacie
  • Odpowiedz
Sonny86
Sonny86
18.02.2026, 05:30:55
  • 204
#heheszki #humorobrazkowy #humor #dieta
Sonny86 - #heheszki #humorobrazkowy #humor #dieta

źródło: temp_file5267002059926539722

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bartek_tychy
Bartek_tychy 18.02.2026, 09:41:10 via Wykop
  • 2
@dsomgi00: oglądałem go i wg mnie chłop oszukuje. Przykładowo film trwa 15 minut, on żre przez 15 więc na luzie by mógł pokazać cały proces w przyspieszeniu, a mimo to filmy zawsze są pocięte. Obstawiam że wypluwa co jakiś czas, albo rzyga w trakcie.
W challengach na żarcie na czas - takich z komisją nie wygrywał
  • Odpowiedz
Bartek_tychy
Bartek_tychy 18.02.2026, 13:53:57 via Wykop
  • 3
@dsomgi00: tak jak kolega wyżej @krolwsi pisał - właścicielowi dla zasięgów jakie robi ten typ opłacało by się wyskoczyć z kilku kafli $, a co dopiero dać koszulkę i burgera z frytkami
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
16.02.2026, 02:48:04
  • 66
wfyokyga

źródło: temp_file6196822745156425084

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bartek_tychy
Bartek_tychy 16.02.2026, 08:52:17 via Wykop
  • 0
@bestils: lipa
  • Odpowiedz
Bartek_tychy
Bartek_tychy 16.02.2026, 10:58:14 via Wykop
  • 10
@bestils: a dobrze
  • Odpowiedz
Turpizm
Turpizm
16.02.2026, 07:41:39
  • 128
#epstein możliwe aby się komuś tak nos zmienil? Sprawdzałem sam i faktycznie nos się diametralnie różni
Turpizm - #epstein  możliwe aby się komuś tak nos zmienil? Sprawdzałem sam i faktyczn...

źródło: 1000003964

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bartek_tychy
Bartek_tychy 16.02.2026, 09:52:46 via Wykop
  • 23
@Turpizm:
Bartek_tychy - @Turpizm:

źródło: 462774331_8803743099685281_5090893288466176237_n

Pobierz
  • Odpowiedz
JajkaNieMajaBialek
JajkaNieMajaBialek
JajkaNieMajaBialek
10.02.2026, 06:07:39
  • 206
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bartek_tychy
Bartek_tychy 10.02.2026, 08:10:50 via Wykop
  • 2
@JajkaNieMajaBialek: https://www.youtube.com/watch?v=yhY8EUZ2upw&list=RDyhY8EUZ2upw&start_radio=1
Wini dobrze podsumował Tede ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bartektychy - @JajkaNieMajaBialek: https://www.youtube.com/watch?v=yhY8EUZ2upw&list=R...
  • Odpowiedz
Jogi4
Jogi4
05.02.2026, 05:04:40
  • 300
Dlaczego jak płacę za butelkę wody, to płacę tą zasraną kaucję pieniędzmi, które mógłbym wydać w każdy inny sposób, w każdym innym miejscu. Dlaczego natomiast te pieniądze są "zwrcane" jako bon do konkretnego sklepu, w którym zwram te butelki. Według mnie to i tak jest wymuszenie bo nie mogę wtedy tych pieniędzy wydać jak ja chcę, tylko jestem zmuszony do wydania w konkretny sposób

#kaucja #panstwozdykty
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bartek_tychy
Bartek_tychy 05.02.2026, 08:56:37 via Wykop
  • 1
@GladysDelKarmen: soda stream to firma z izraela ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
GladysDelKarmen
GladysDelKarmen
01.01.2026, 23:42:12
  • 96
Czy poza #breakingbad jest jakiś serial, który trzyma poziom przez wszystkie sezony? #graotron #westworld a teraz #strangerthings zaczynają super, a kończą jakby ostatnie odcinki były pisane od niechcenia i do tego przez stażystę, który nie wie zna całego ubiwersum i ogólnie to nawet nie oglądał poprzednich sezonów, ale coś tam napisze.

Już pomijam wątki typowo netflixowe, w tych ostatnich odcinkach nic nie trzyma się
  • 133
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bartek_tychy
Bartek_tychy 02.01.2026, 06:41:16 via Wykop
  • 0
@GladysDelKarmen: South Park, Rick and Morty, zwariowany świat Malcolma (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
  • Odpowiedz
przegro_pisarz
przegro_pisarz
31.12.2025, 10:52:06
  • 197
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bartek_tychy
Bartek_tychy 31.12.2025, 13:07:37 via Wykop
  • 33
@przegro_pisarz: elegancka lista, powodzenia kolego
  • Odpowiedz
Krolowa_Nauk
Krolowa_Nauk
25.11.2025, 10:47:11
  • 308
Pijcie ze mną kompot, bo chyba się wreszcie udało i w przyszłym roku będę miała jednego członka rodziny więcej. Trochę nie chcę zapeszać, więc jeszcze to trzymam w sekrecie wśród bliskich przynajmniej do świąt, ale tak mnie rozpiera radość, że muszę się gdzieś wygadać, choćby tutaj tak bardziej anonimowo;)

#chwalesie
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bartek_tychy
Bartek_tychy 25.11.2025, 13:26:51 via Wykop
  • 2
@music_has_the_right_to_children: pogadamy za dwa lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Selina_
Selina_
21.11.2025, 05:44:59
  • 333
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bartek_tychy
Bartek_tychy 21.11.2025, 09:19:59 via Wykop
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.03.2020

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking