mirki i mirabelki jak nazywa się workowatą skórę na twarzy jak np pod oczami. mam problem z worami pod oczami i od nosa wzdłuż ust ale nawet nie wiem jak mam to wyszukać na necie. pomóżcie prosz ( ͡°ʖ̯͡°) #makeup #skincare #makijaz #skora #pytanie
Pierwsza trasa Wrzeszcz - Stocznia - Rezerwat przyrody Ptasi Raj - Wrzeszcz. Druga Wrzeszcz - Gdynia Grabówek - Wrzeszcz. Coraz dłuższe trasy udaje się robić :)
@yaah: Fotkę zrobiłam w miejscu zaznaczonym na żółto. Grobla biegnie dalej, ale nie da się tam przejść, przynajmniej tamtędy gdzie ja byłam. Na początku wejścia na groblę postawili płot, ale idzie go obejść bokiem.
@Wyrewolwerowanyrewolwer: :/ Ja mam uraz do jeżdżenia po drodze. Jak byłam młodsza, to na moście tir mnie wyprzedził mega blisko. Strach i podmuch sprawiły, że wylądowałam na barierce. Ale kto wie, może jak będę w okolicy to się podejmę
@ikov: Pewnie po prostu nie wybierają tej drogi, jadą czymś innym (bus, elektryk), prowadzą Mi się udało na najniższych przerzutkach, ale forma taka sobie, mało jeździłam w tym roku.
Kupiłem sobie nowy więc ten chętnie oddam w ramach #rozdajo wystarczy dać plusa. Dla osób które szukają swojego pierwszego czytnika wydaje się być dobrym wyborym (tym bardziej za darmo!) Jedyny mankament to ryska która w niczym nie przeszkadza podczas czytania. Losowanie przez mirko random a wyniki jutro o 20! Model: PocketBook 614 Basic 2 INFORMACJE O CZYTNIKU #ebook #pocketbook
Od 24 marca. Nie było dużo jeżdżone póki co, ale lepsze to niż nic. Dla mnie pogoda jeszcze średniawa, żeby się cieszyć jazdą. Zdjęcie z dziś z Nowego Portu.
@RadzKam: po podwyżce 60 zł, w cenie 2 razy mycie. Wcześniej chodził gdzieś indziej i płacił chyba 55 bez mycia, ale powiedział, że tam na Dmowskiego poziom wyżej obsługa. Koleś bardzo dokładny, chyba proponowali coś do picia. Bardzo zadowolony.
Wczoraj pierwszy raz dłuższa dla mnie trasa po zimie i to na nowym rowerze. Wcześniej miałam za duży na siebie rower i jeździło mi się ciężko. A wczoraj bez większego wysiłku jechałam dość szybko, jak na mnie. Nogi i tak odpadły, ale było warto. Pogoda była super, a ścieżki przejezdne.
Nestle wciąż zaopatruje Rosję w produkty pierwszej potrzeby. Szwajcarski koncern żywnościowy, największa na świecie firma spożywcza, mimo agresji Moskwy na Kijów nie zamierza wycofywać się z rosyjskiego rynku. Mirki kur.a mać wytrzymacie chyba bez kiki keta...
Przytulisko na Wiśniowej rozpoczęło zbiórkę karmy dla schroniska dla zwierząt w Charkowie w Ukrainie. Sytuacja tej placówki jest dramatyczna. Sandomierskie schronisko apeluje o przekazywanie zarówno suchej, jak mokrej karmy dla psów i kotów. – Współpracujemy z Fundacją Benek, której...
#makeup #skincare #makijaz #skora #pytanie