Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Auth

Auth

Dołączył 12 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10344
  • Znaleziska 2588
  • Mikroblog 7756
  • Obserwujący 35
  • Obserwowane 66
Auth
Auth 16.01.2021, 12:45:59
  • 6
Ulepiłam bałwana ze śniegu zebranego na balkonie. Piękny nie jest, trochę może upośledzony i brudny, ale i tak pocieszny (ʘ‿ʘ)


#zima #pokazbalwana
Auth - Ulepiłam bałwana ze śniegu zebranego na balkonie. Piękny nie jest, trochę może...

źródło: comment_161080065348mCK3wQ1jHsQrqhI8bdLv.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robsosl
robsosl
16.01.2021, 12:47:13
  • 0
@Auth: Za dużo chromosomów
  • Odpowiedz
Auth
Auth 15.01.2021, 09:57:34
  • 20
Gdzie kończy się jeden, a zaczyna drugi kot? [fot. od mamy] ʕ•ᴥ•ʔ
Miłego dnia!
#smiesznekotki #koty
Auth - Gdzie kończy się jeden, a zaczyna drugi kot? [fot. od mamy] ʕ•ᴥ•ʔ
Miłego dnia...

źródło: comment_1610704367ejwHvmYUsCzehRTZLqCb24.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cytmirka
cytmirka
15.01.2021, 09:58:27
  • 2
@Auth: Pytanie to gdzie kończy się kot a zaczyna koc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Sandrinia
Sandrinia
15.01.2021, 10:06:16
  • 2
@Auth: na początku myślałam, że to kilka małych słodkich kocich kulek (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
Auth
Auth 10.01.2021, 13:40:36 via Wykop Mobilny (Android)
  • 45
Wrzeszcz - Orłowo - Wrzeszcz
31 km zrobione. Nawet fajna pogoda na rower (ʘ‿ʘ) , polecam. Ale dziś coś bez formy i pod koniec już było ciężko.
#rower #gdansk #gdynia #trojmiasto
Auth - Wrzeszcz - Orłowo - Wrzeszcz
31 km zrobione. Nawet fajna pogoda na rower (ʘ‿ʘ)...

źródło: comment_16102860350STigEqb3M9HK1QXPMW2uZ.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k.....e
k.....e
konto usunięte 10.01.2021, 14:47:53
  • 8
Orłowo


@Auth: jedziesz na orlowo cos przekasic?
  • Odpowiedz
Mariusz1505
Mariusz1505
14.01.2021, 19:49:57 via Android
  • 1
Fajny sprzęt masz pozdro
Mariusz1505 - Fajny sprzęt masz pozdro

źródło: comment_1610653796aFOjLYdUh3G6QwOi5VyV9r.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Auth
Auth 05.01.2021, 20:12:11
  • 22
Mój rower po godzinie... Słabo się jeździ w taką pogodę, jakby jeszcze normalny śnieg padał, a nie taki mokry. Ale zawsze mogło być gorzej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gdansk #rower #zima
Auth - Mój rower po godzinie... Słabo się jeździ w taką pogodę, jakby jeszcze normaln...

źródło: comment_1609877461nm1idCK883gZp9EjDLim9f.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P.....Q
konto usunięte 05.01.2021, 20:21:09
  • 4
@Imnotokej: To jest sprzęt do katowania, a jak się psuje, naprawiasz i katujesz dalej ;)
  • Odpowiedz
I.....j
konto usunięte 05.01.2021, 20:23:13
  • 1
@PrzekliniakCQ: Mi było smutno jak trzeszczała moja szosa po deszczu wymoczona w ulewie :<
  • Odpowiedz
Auth
Auth 04.01.2021, 12:08:17
  • 312
Czy Maja może plusika, albo dwa? (ʘ‿ʘ)
Auth - Czy Maja może plusika, albo dwa? (ʘ‿ʘ)

źródło: comment_1609762075IjKQqSpdEbA7tEoC3MjVs7.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przedstawiciel_skrajnego_centrum
przedstawiciel_skrajnego_centrum
przedstawiciel_skrajnego_centrum
04.01.2021, 13:45:16
  • 17
@SPRAWDZANIE_IP: lepiej nakarmić psa bezdomnym
  • Odpowiedz
Auth
Auth
Autor
04.01.2021, 14:31:01
  • 33
@Amiioy: @goooola: @czorny_lis: @piegu92: Macie jeszcze takie ʕ•ᴥ•ʔ
Auth - @Amiioy: @goooola: @czorny_lis: @piegu92: Macie jeszcze takie ʕ•ᴥ•ʔ

źródło: comment_1609770658VdbhVBWzCqhjK3MMXvdEUr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz

560

Sklep znalazł sposób, jak obejść godziny dla seniorów

Sklep znalazł sposób, jak obejść godziny dla seniorów

W jednym ze sklepów na Mokotowie godziny dla seniorów nie obowiązują. Od 10 do 12 zakupy zrobi każdy, tyle że przez okienko. Tak sklep sprzeciwia się absurdalnym przepisom.

radiokolor
z
radiokolor.pl
dodany: 22.12.2020, 17:58:16
  • 72
  • #
    polska
  • #
    warszawa
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    ciekawostki
Auth
Auth 23.12.2020, 17:42:04
  • 1
@BoykaResurrection: W Żabce podobnie, na limity też nie patrzą. Za to jak poszłam do małego sklepu ekologicznego i zapomniałam o tych godzinach to zostałam wyproszona, mimo że w sklepie pusto i w życiu tam seniora nie widziałam (ceny za wysokie).
Auth
Auth 11.12.2020, 20:04:05
  • 65
Mireczki i Mirabelki!
tldr:


Doczekałam się i dziś otrzymałam swoja #wykopaka ʕ•ᴥ•ʔ
To mój trzeci udział w wykopoczta/wykopaka i tym razem trafiłam na *GigaChada wśród
Auth - Mireczki i Mirabelki!
tldr:
SPOILER

Doczekałam się i dziś otrzymałam swoj...

źródło: comment_1607717040FurO1QSaB6Yp4w4KzvNvEI.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Auth
Auth
Autor
11.12.2020, 20:15:30
  • 8
@NagiMiecz PS Bardzo dziękuję za paczkę, strasznie poprawiła mi humor, list również! Wszystkiego Najlepszego! ʕ•ᴥ•ʔ
  • Odpowiedz
NagiMiecz
NagiMiecz
11.12.2020, 20:17:30
  • 6
@Auth: niezmiernie się cieszę, że paczka się podoba :)
Twój opis był na tyle treściwy, że dobranie ciekawych rzeczy było wręcz przyjemne :) dużo radości sprawiło mi przygotowanie tej paczki ᶘᵒᴥᵒᶅ
Aż nie wiem co napisać (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
Auth
Auth 11.12.2020, 08:41:12
  • 12
Paka wysłana(ʘ‿ʘ)

#wykopaka
Auth - Paka wysłana(ʘ‿ʘ)

#wykopaka

źródło: comment_1607676043PYgqWebZteFPNAwy269ORX.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

portoryko43
portoryko43
11.12.2020, 09:05:48 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Auth: haha ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
S.....P
S.....P
konto usunięte 11.12.2020, 09:15:23 via Android
  • 3
@Auth aaaa xd
  • Odpowiedz
Auth
Auth 09.12.2020, 01:03:47
  • 2
Twoje zdjęcie weryfikacyjne oczekuje na rozpatrzenie. Po weryfikacji zdjęcia otrzymasz od nas powiadomienie.


No to czekam.
#wykopaka
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shyvana
Shyvana
09.12.2020, 01:13:37 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Paula_pi: pracujemy w systemie zmianowym, cały czas ktoś jest na posterunku (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
chybaDapi
chybaDapi
09.12.2020, 01:15:07 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Paula_pi: albo sen, albo wykoPAKA. Nie da się tego połączyć (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
Auth
Auth 08.12.2020, 08:31:12
  • 1
Proszę
CLBDL97BYL
https://www.legimi.pl/inpost/
#inpost #legimi #ebook
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Auth
Auth 29.11.2020, 15:27:37
  • 4
Całkiem spoko parka mi się trafiła :)
#wykopaka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Auth
Auth 26.11.2020, 11:10:50
  • 0
Mirki, mam pytanie, czy jak kupię Cyberpunka na Steamie, to mogę go od razu przypisać na GOGu?
#cyberpunk2077
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KEKEKEK
KEKEKEK
26.11.2020, 11:13:55
  • 4
@Auth: przez gog galaxy będziesz mógł go uruchomić, ale przypisać do biblioteki, raczej nie.
  • Odpowiedz
dickensonBold
dickensonBold
26.11.2020, 11:39:10
  • 5
@Auth: da radę dodać do gogowej biblioteki jako "zewnętrzną" gre ale uruchamiać się będzie ciągle przez steama
  • Odpowiedz

643

Rosjanka dziękuje Polsce i Polakom za zmianę jej życia i mentalności

Pokaż treści 18+

Rosjanka dziękuje Polsce i Polakom za zmianę jej życia i mentalności

"Polska nauczyła mnie pracować i nie wstydzić się swojej pracy. Dużo się uśmiechać, poznawać ludzi, segregować śmieci, oszczędzać pieniądze."

kRz222
z
youtube.com
dodany: 09.11.2020, 14:29:44
  • 238
  • #
    polska
  • #
    rosja
  • #
    imigranci
  • #
    polskiyoutube
  • #
    ciekawostki
  • #
    youtube
Auth
Auth 10.11.2020, 12:05:58
  • 2
@robert5502: To nie byłeś w Rosji. Podchodzę do kasy w sklepie i z uśmiechem mówię dzień dobry, a babka na kasie ma minę jakby kosmitę zobaczyła i nic mi nawet nie odpowiedziała. I to nie był pojedynczy przypadek. Ale nie mówię, że wszyscy tak, ale w Polsce jakoś więcej jest życzliwości od nieznajomych.
Auth
Auth 10.11.2020, 17:50:40 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZielonyOny: próbowałam :p skutek ten sam
Auth
Auth 30.10.2020, 15:26:06
  • 13
Darth VATer


#koronawirus #konferencja
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m.....s
konto usunięte 30.10.2020, 15:28:24 via Android
  • 2
@Auth przyszedłem tu tylko to zaplusowac ;)
  • Odpowiedz
Auth
Auth 29.10.2020, 16:56:14
  • 4
Pod okazją na pepperze dotyczącą tuszu do rzęs.
Takie smutne #heheszki
#protest
Auth - Pod okazją na pepperze dotyczącą tuszu do rzęs.
Takie smutne #heheszki 
#pro...

źródło: comment_1603990409KMJpLWyG21TJICajVykhul.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pawel_Pe
Pawel_Pe
29.10.2020, 17:18:14 via Android
  • 0
@Auth 311 stopni. Dość ciepło
  • Odpowiedz

2161

Czy Czesław został zwrócony naturze?

Pokaż treści 18+

Czy Czesław został zwrócony naturze?

Witajcie moi drodzy! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie, nie zjadł go kot i nie zjadłem go ja. Nie padł też od półtłustego twarogu. Nikt go nie porwał. Ptak opuścił gniazdo.... Uwaga! Zadowolony. :) Zapraszam na krótkie podsumowanie historii małego wróbla - Cześka.

Krzewka
z
wykop.pl
dodany: 04.10.2020, 09:39:11
  • 110
  • #
    czesiekthekos
  • #
    pokazmorde
  • #
    pokazptaka
  • #
    zwierzaczki
  • #
    natura
  • #
    smiesznypiesek
Auth
Auth 04.10.2020, 16:17:42
  • 2
@Papinian: W Trójmieście jest ich całkiem sporo, na pewno więcej niż w Katowicach.

761

Co to znaczy miseczka G?

Pokaż treści 18+

Co to znaczy miseczka G?

I co to znaczy A, B, C, D, E, F- ciekawy, edukacyjny film pokazujący różnice w rozmiarach biustów.

jrs2
z
youtube.com
dodany: 25.08.2020, 19:20:46
  • 333
  • #
    zainteresowania
  • #
    ciekawostki
  • #
    rozowepaski
  • #
    cycki
Auth
Auth 26.08.2020, 06:14:37 via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@damiano_polishiano: zalezy jakie ma te staniki pod biustem. Ale zazwyczaj jest jedna rozmiarówka dla różnych firm. Tylko że są takie zależności, że np. 75D będzie podobne rozmiarem miseczki do 80C i 70E. Ale to nie tak że jak masz 75D to te inne będą dobre, bo obwód pod biustem ma znaczenie. Polecam przejście się do brafiterki, albo porządne się zmierzenie.
Można mieć E i normalne c---i jak i obwód pod
Auth
Auth 26.08.2020, 06:16:18 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@jurabos: no te babcine to też nie dla wszystkich, raczej na większy b---t a w małych zależy od kształtu. Pewnie większość kobiet ma źle dobrane
Auth
Auth 26.08.2020, 08:18:49
  • 5
@chrominancja: I często nawet ciężko trafić na obwód 70, co mnie osobiście bardzo dziwi.
Auth
Auth 26.08.2020, 08:23:15
  • 2
@damiano_polishiano: Niestety dobre staniki kosztują, ale warto wydać więcej i nie kupować w sieciówkach, gdzie jest g---o szczególnie jak ktoś ma ciut większy b---t. I faktycznie znalezienie czegoś dobrego też trwa, bo fasony też swoje robią i nie każde 70D będzie tak samo dobrze leżeć. Trzeba się nachodzić i naprzymierzać, ale warto bo wtedy dłużej ten b---t będzie dobrze wyglądał :)
Auth
Auth 26.08.2020, 09:31:47
  • 2
@Kubilaj_Chan: współczuję tak potężnego biustu :P, ja tam jestem fanką mniejszych i to wygodniejsze, nie obciąża tak pleców i grawitacja ich tak nie ciągnie w dół :P
Auth
Auth 14.08.2020, 13:30:00
  • 0
Szukałam #rower #mtb do 4000zł i znalazłam Romet Mustang M7 2020 za 3230 zł (katalogowo 3900), warto się w to pakować?
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rouksa
Rouksa
Rouksa
14.08.2020, 14:39:07
  • 4
@jakuba94: romety to gówienko i podajesz równie miernego krossa xD
  • Odpowiedz
pomaranczkawcurry
pomaranczkawcurry
14.08.2020, 21:04:03
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Auth
Auth 13.08.2020, 08:48:12
  • 0
Cześć Mirki, jaki #rower #mtb do 4000zł? Raczej tylko nówki, mam dość zabawy w serwisowanie roweru. Trasy mieszane. Dzięki za pomoc
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A.....a
A.....a
konto usunięte 13.08.2020, 09:38:28
  • 2
Szkoda, że nie miesiąc temu albo dwa jak jeszcze był stary rocznik na przecenach po 30-40% nawet.


@kobrys13: CO
Od boomu na rowery, spowodowanego wirusem, nie było żadnych przecen. Zeszłoroczne modele sprzedawały się bez złotówki rabatu.


@Auth: Kwotę masz trochę "pomiędzy". Za dużo jak na sprężynę, za mało jak na powietrzny amortyzator i przyzwoite hamulce. Przydałoby się dołożyć tysiaka.
  • Odpowiedz
A.....a
A.....a
konto usunięte 13.08.2020, 09:53:56
  • 2
Widocznie nie wiesz ani gdzie, ani z kim rozmawiać.


@kobrys13: Najwyraźniej z frajerami, którzy w tej chwili nie mają czego sprzedawać, bo magazyny m.in. Krossa od dobrych 3 miesięcy świecą pustkami, ew. rozmiarami XXS...
  • Odpowiedz
Auth
Auth 01.08.2020, 16:14:19
  • 0
Cześć, mam na sprzedaż 3 bilety na koncert Mery Spolsky - SCG PARK Stocznia Gdańsk, sobota - 1 sierpnia.
Cena za 3 sztuki to 100 zł, lub 35 zł od sztuki
#gdansk #trojmiasto #koncert #meryspolsky
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k.....6
k.....6
konto usunięte 01.08.2020, 16:20:52
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

m.....f
konto usunięte 01.08.2020, 17:32:34
  • 0
Dam 25 za wszystkie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 18
  • Strona 10 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 14.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 14.05.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.09.2015

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking