Wrzeszcz - Orłowo - Wrzeszcz 31 km zrobione. Nawet fajna pogoda na rower (ʘ‿ʘ) , polecam. Ale dziś coś bez formy i pod koniec już było ciężko. #rower #gdansk #gdynia #trojmiasto
Mój rower po godzinie... Słabo się jeździ w taką pogodę, jakby jeszcze normalny śnieg padał, a nie taki mokry. Ale zawsze mogło być gorzej ( ͡°͜ʖ͡°) #gdansk #rower #zima
W jednym ze sklepów na Mokotowie godziny dla seniorów nie obowiązują. Od 10 do 12 zakupy zrobi każdy, tyle że przez okienko. Tak sklep sprzeciwia się absurdalnym przepisom.
@BoykaResurrection: W Żabce podobnie, na limity też nie patrzą. Za to jak poszłam do małego sklepu ekologicznego i zapomniałam o tych godzinach to zostałam wyproszona, mimo że w sklepie pusto i w życiu tam seniora nie widziałam (ceny za wysokie).
@Auth: niezmiernie się cieszę, że paczka się podoba :) Twój opis był na tyle treściwy, że dobranie ciekawych rzeczy było wręcz przyjemne :) dużo radości sprawiło mi przygotowanie tej paczki ᶘᵒᴥᵒᶅ Aż nie wiem co napisać (ʘ‿ʘ)
@robert5502: To nie byłeś w Rosji. Podchodzę do kasy w sklepie i z uśmiechem mówię dzień dobry, a babka na kasie ma minę jakby kosmitę zobaczyła i nic mi nawet nie odpowiedziała. I to nie był pojedynczy przypadek. Ale nie mówię, że wszyscy tak, ale w Polsce jakoś więcej jest życzliwości od nieznajomych.
Witajcie moi drodzy! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie, nie zjadł go kot i nie zjadłem go ja. Nie padł też od półtłustego twarogu. Nikt go nie porwał. Ptak opuścił gniazdo.... Uwaga! Zadowolony. :) Zapraszam na krótkie podsumowanie historii małego wróbla - Cześka.
@damiano_polishiano: zalezy jakie ma te staniki pod biustem. Ale zazwyczaj jest jedna rozmiarówka dla różnych firm. Tylko że są takie zależności, że np. 75D będzie podobne rozmiarem miseczki do 80C i 70E. Ale to nie tak że jak masz 75D to te inne będą dobre, bo obwód pod biustem ma znaczenie. Polecam przejście się do brafiterki, albo porządne się zmierzenie. Można mieć E i normalne c---i jak i obwód pod
@damiano_polishiano: Niestety dobre staniki kosztują, ale warto wydać więcej i nie kupować w sieciówkach, gdzie jest g---o szczególnie jak ktoś ma ciut większy b---t. I faktycznie znalezienie czegoś dobrego też trwa, bo fasony też swoje robią i nie każde 70D będzie tak samo dobrze leżeć. Trzeba się nachodzić i naprzymierzać, ale warto bo wtedy dłużej ten b---t będzie dobrze wyglądał :)
@Kubilaj_Chan: współczuję tak potężnego biustu :P, ja tam jestem fanką mniejszych i to wygodniejsze, nie obciąża tak pleców i grawitacja ich tak nie ciągnie w dół :P
Szkoda, że nie miesiąc temu albo dwa jak jeszcze był stary rocznik na przecenach po 30-40% nawet.
@kobrys13: CO Od boomu na rowery, spowodowanego wirusem, nie było żadnych przecen. Zeszłoroczne modele sprzedawały się bez złotówki rabatu.
@Auth: Kwotę masz trochę "pomiędzy". Za dużo jak na sprężynę, za mało jak na powietrzny amortyzator i przyzwoite hamulce. Przydałoby się dołożyć tysiaka.
Widocznie nie wiesz ani gdzie, ani z kim rozmawiać.
@kobrys13: Najwyraźniej z frajerami, którzy w tej chwili nie mają czego sprzedawać, bo magazyny m.in. Krossa od dobrych 3 miesięcy świecą pustkami, ew. rozmiarami XXS...
Cześć, mam na sprzedaż 3 bilety na koncert Mery Spolsky - SCG PARK Stocznia Gdańsk, sobota - 1 sierpnia. Cena za 3 sztuki to 100 zł, lub 35 zł od sztuki #gdansk #trojmiasto #koncert #meryspolsky
#zima #pokazbalwana
źródło: comment_161080065348mCK3wQ1jHsQrqhI8bdLv.jpg
Pobierz