Wpis z mikrobloga

TL;DR - schudłam i chwalę się efektami.

Minęło dzisiaj równo pół roku od kiedy podjęłam silne i mam nadzieje - ostatnie walczenie z otyłością II stopnia i bulimią. Nigdy mi się nie udawało, ale tym razem jest lepiej niż zwykle. Podsumowując:

Wymioty : 180 razy

Głodówki : 63 razy

Zrzucone kilogramy : 44,3

Waga początkowa: 150>?>100


Jeśli kogoś interesuje dalsza historia - zapraszam pod pierwszy tag.

#parodiavszaburzeniaodzywiania #bulimia #zaburzeniaodzywiania #zaburzeniapsychiczne #psychika #psychiatria #dieta #cwiczenia #chudnijzwykopem #trenujzwykopem #cwiczzwykopem
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@parodiaczlowieka: Wiesz, że bieganie nie jest dla ciebie najlepsze? Przy tej wadze bardzo mocno dostają twoje stawy. Najlepszym rozwiązaniem jest basen, nawet stojąc w samej wodzie chudniesz. I nie jedz tylu owoców, działają podobnie co przekąski.
  • Odpowiedz
@anonim1133: Wartości odżywcze i kalorie wchłaniają się od samego początku układu trawiennego, czyli jakbyś trzymał jedzenie w ustach po czym wypluwałbyś je już przyjmowałbyś jakąś część kalorii. Bulimicy chyba nie zawsze wymiotują w momencie skończenia jedzenia tylko po upływie jakiegoś czasu, więc jedzenie ma jeszcze więcej czasu na wchłonięcie się do organizmu.
  • Odpowiedz
@szasznik: Prze krótki okres chodziłam do dietetyka, ale interesuję się dietetyką od ośmiu lat, więc uważam, że nie ma potrzeby płacenia za wizyty, skoro posiadam co najmniej 75% ich wiedzy.

@anonim1133: Przecież specjalnie to zrobiłam. xD Może. 5 lat chorowałam na bulimię atypową. Przy takiej bulimii nie wymiotuje się, a objada z nerwów/nudów. Potem przeszło to w bulimię nervosę, czyli tą, która sprawia, że się wymiotuje. Dodatkowo ciekawostka
  • Odpowiedz
@parodiaczlowieka: własnie mnie uświadomiłaś,że przez ponad 1,5 roku miałam jeden wielki napad bulimii atypowej... nie będę ujawniać ile kg mi poszło w pięty (nie tyle co ty ale też dużo). Od lipca mocno się pilnuje.. od 2 tygodni mam awersje do jedzenia O_o
  • Odpowiedz