Aktywne Wpisy

jegertilbake +27
Załóżmy, że udaje wam się osiągnąć FIRE w wyniku w-------a inwestycji i możecie żyć z %. Powiedzmy, że jutro wasze portfolio to $1mln i dajecie to na lokatę negocjowaną w PKB osobiście przez mickpl z szefem PKO na 6% i dostajecie +/- 15k PLN miesięcznie bez potrzeby kontynuowania pracy.
Jak realistycznie wygląda wasz dzień biorąc pod uwagę, że:
1) Brak przymusu pracy odbiera motywację do trzymania dyscypliny więc trzeba się przygotować na to
2)
Jak realistycznie wygląda wasz dzień biorąc pod uwagę, że:
1) Brak przymusu pracy odbiera motywację do trzymania dyscypliny więc trzeba się przygotować na to
2)
Nieironiczne pytanie - czemu w ogóle wrzucacie pieniądze w firmy, które zrobiły juz jakiś duzy skok 100-200-500% itp. i oczywistym jest, że wchodzicie na górce i ryzyko straty jest znacznie wieksze niz dalszego dużego zysku? A później zdziwienie, że spadło? WTF
#gielda
#gielda





Nigdy nie mogę pojąć czemu polskie chłopy nie chcą babeczek z zagranicy? Tyle narzekania jakie to polki złe ale żeby wziąć sobie jakąś zagraniczną to już zaczyna się marudzenie że czarne to nie lubi, azjatki to dla przegrywów albo że niemki brzydkie. Zupełnie jak z boomerami którzy narzekają na te swoje baby ale jak przyjdzie co do czego to polki najlepsze i on by żadnej innej "nie tknął". Trochę świata zwiedziłem i tam chłopy nie mają problemu żeby sobie fajne dziewuchy z innych krajów brać. Tak samo nasi sąsiedzi Czesi to co drugi ma fajną azjatke, tylko u nas jakiś konserwatywny kraj jeśli chodzi o wybór partnerki. I wcale nie trzeba sprowadzać z krajów 3 świata bo codziennie widzę mnóstwo studentek czy lasek które przyjechały do miast emigrować do polski. We Francji czy Niemczech chłopy mają np. fajne czarnulki albo dla polskiego husarza to ujma ale narzekał na polki będzie xD
#tinder #przegryw #blackpill #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #emigracja
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: mkarweta
📒 Notatka moderatora: Blakpyl do wora, wór do jeziora.
🫶 Twoje wsparcie = dalszy rozwój projektu. Wspomóż projekt
Jestem rasistą. Serio, azjatki czy czarne kobiety mnie odrzucają.
Nawet na yt amerykanski redpill mówi, że 'żaden facet nigdy nie powiedział, że chce jechać do ameryki po amerykańskie kobiety'