Wpis z mikrobloga

@Talarsson:

Copilot to totalne g---o.

Dlatego klienci czekają po niego w kolejce.
Przy tej cenie copilot jest mega narzędziem. Szczególnie ze względu na integrację i konektory.
Za rok copilot będzie
  • Odpowiedz
W którym obszarze? Bo w obszarze dużych infrastruktur korporacyjnych jest wyraźnie z przodu.


@dariusz44: No nie dziwota skoro 90% firm na świecie stoi na windowsie. A copilot jest tam wciskany na siłe bo to oczywiste że microsoft będzie używał swojego AI.

W obszarze użytkowników detalicznych Gemini ma 750 mln aktywnych użytkowników przy 150 mln copilota. To jest przepaść.
  • Odpowiedz
@Talarsson:

W obszarze użytkowników detalicznych Gemini ma 750 mln aktywnych użytkowników przy 150 mln copilota. To jest przepaść.

Fakt. Ale większość użytkowników gemini to użytkownicy darmowo korzystający z AI overview. Czyli z wyszukiwarki.
150 mln użytkowników copilota robi 2x większy przychod niż 750mln użytkowników gemini.
Microsoft ma też
  • Odpowiedz