✨️ Jak radzić sobie z emocjami po rozwodzie?Ⓘ W sobotę się dowiedziałem, że żona chce rozwodu. Zabiła mnie tym od środka, jak sobie z tym radzić? Od 3 dni nic nie jadłem, nie jestem w stanie. Nie mogę spać, nie mogę jeść, nie jestem w stanie się na niczym skupić i przestać o tym myśleć. Czuję się jak by ktoś mnie przebił ostrzem na wylot..... Jak można to zrobić drugiej osobie z którą się było 15 lat. Nie rozumiem :( #zalesie #zwiazki
@mirko_anonim idź do psychoterapeuty by się bezpiecznie wygadać o tym wszystkim co w Tobie siedzi, później idź do jakiegoś prawnika by Ci pomógł prawnie. Dzięki temu będziesz zaopiekowany z różnych stron i łatwiej przetrwasz to wszystko w tym najkrytyczniejszym momencie
@mirko_anonim: Niestety, będziesz to przechodził jak śmierć bliskiej osoby. Nie ma rady... Jedyna błaha rada to - zajmij się sobą. Nie błagaj, nie płaszcz się. Nie dzwoń, nie pisz. Przeżyj żałobę, która może trwać długo...nawet rok. Samo przejdzie...
@mirko_anonim: kuzyn też przechodzi przez rozwód po nastu latach małżeństwa, laska ze wsi, dla której liczą się tylko pieniądze znalazła sobie grubszy portfel Popatrz na to od drugiej strony, ze względu na dużą liczbę rozwodow w ostatnich latach masz większą szansę na znalezienie kogoś innego (╭☞σ͜ʖσ)╭☞
@mirko_anonim: standard. Mnie by już takie rzeczy nie zaskoczyly tylko bym powiedział pod nosem że normalne i już by mnie to aż tak nie ruszalo. Odejście to i tak jest nic. Gorzej jak druga osoba chce Cie zniszczyć.
Może pomyśl o psychoterapii jakiejś, żeby ktoś z Tobą pogadal dał jakieś wytyczne. Lepiej mieć jakiegoś przewodnika że to tak okresle w tym okresie, jak sam nie daaz rady
@mirko_anonim: iść do psychologa i spotkać się z kumplami i rodziną, od tego między innymi są. No i prawnik, ale to już tak nie z emocjonalnego punktu widzenia, tylko praktycznego.
ostrożny-nomada-29: Trzy lata temu odeszła ode mnie żona. byliśmy ze sobą razem 30 lat. Grunt to się za bardzo nie przejmować. każdy ma prawo do własnego szczęścia a tego się nie zbuduje na związku na siłę. Przejdziesz żałobę i będziesz żył dalej. Nieco inaczej niż dotychczas, ale dlaczego miałoby być gorzej?
@mirko_anonim pierwsze co to szybko do psychiatry i weź leki - to pozwoli ci przetrwać najgorszy czas. Później będziesz się zastanawiał co dalej.
To, co opisujesz, to ogromny wstrząs emocjonalny, i absolutnie naturalne są reakcje, które teraz masz — brak apetytu, bezsenność, rozpacz, chaos w głowie. Kiedy ktoś, z kim spędziło się pół życia, nagle mówi o rozstaniu, mózg reaguje jak na traumę.
Chcę Ci powiedzieć to jasno: Nie ma nic złego w tym,
@mirko_anonim teraz jest ciężko, ale uwierz mi kiedyś będziesz się z tego śmiał i uznasz tę sobotę za najlepszy dzień, który ci się przytrafił w życiu. Trzeba czasu, a teraz zadbaj o siebie i finanse.
Jak można to zrobić drugiej osobie z którą się było 15 lat. Nie rozumiem :(
@mirko_anonim: to ta slynna kobieca empatia, miłość i altruizm :)
Skora ona się wysrała to im szybciej pozbędziesz się jej "ideału" w swojej głowie, tym szybciej sie uporasz ze swoim życiem. Uświadom sobie, że to Ty sam jesteś ośrodkiem swojego życia, skup się na tym, czego nie robiłeś lub nie mogłeś robić kiedy byliście razem.
W sobotę się dowiedziałem, że żona chce rozwodu. Zabiła mnie tym od środka, jak sobie z tym radzić? Od 3 dni nic nie jadłem, nie jestem w stanie. Nie mogę spać, nie mogę jeść, nie jestem w stanie się na niczym skupić i przestać o tym myśleć. Czuję się jak by ktoś mnie przebił ostrzem na wylot..... Jak można to zrobić drugiej osobie z którą się było 15 lat. Nie rozumiem :(
#zalesie #zwiazki
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: mkarweta
❤️ Projekt mirko.pro działa dzięki wsparciu użytkowników. Wspomóż projekt
Strasznie Ci współczuję
Popatrz na to od drugiej strony, ze względu na dużą liczbę rozwodow w ostatnich latach masz większą szansę na znalezienie kogoś innego (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
Zadbaj o finanse żeby Cię w skarpetkach nie puściła.
I szykuj się na wojnę, od dzisiaj to twój wróg.
Może pomyśl o psychoterapii jakiejś, żeby ktoś z Tobą pogadal dał jakieś wytyczne. Lepiej mieć jakiegoś przewodnika że to tak okresle w tym okresie, jak sam nie daaz rady
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
To, co opisujesz, to ogromny wstrząs emocjonalny, i absolutnie naturalne są reakcje, które teraz masz — brak apetytu, bezsenność, rozpacz, chaos w głowie. Kiedy ktoś, z kim spędziło się pół życia, nagle mówi o rozstaniu, mózg reaguje jak na traumę.
Chcę Ci powiedzieć to jasno:
Nie ma nic złego w tym,
Polecam przejść kurs Potężnego faceta, ultra Chada z charakteru i charyzmą poznasz po tym że:
-Ma wieloletnią partnerkę bez ślubu,
Więc nie ryzykuje w razie rozwodu
@mirko_anonim: to ta slynna kobieca empatia, miłość i altruizm :)
Skora ona się wysrała to im szybciej pozbędziesz się jej "ideału" w swojej głowie, tym szybciej sie uporasz ze swoim życiem.
Uświadom sobie, że to Ty sam jesteś ośrodkiem swojego życia, skup się na tym, czego nie robiłeś lub nie mogłeś robić kiedy byliście razem.