Wpis z mikrobloga

Alez ja kiedys lubilem grac na serwerach „rifle only”.

I to bez zadnych klanow. Sam lupalem setki godzin. Do dzis cieplo wspominam, choc od dobrych 10lat juz gram tylko w single
  • Odpowiedz
Do tej pory z łezką w oku wspominam zombie mod i serwery 7th division. Mapy z dzisiątkami ukrytych przejść i modowanie gry, żeby na sprzęcie z tamtych lat wyciągnąć te 333fps i oszukać fizyke. Fajne wspomnienia :)
  • Odpowiedz