@kastrator2: wg tutejszych standardów to ja pewnie uchodze za bialoryverza. Ale ona napisała na weekend. Więc już nie wiem na co ona 177 w piekarni wydaje. Albo prawie 600 na wyjścia.
@kastrator2: a ja się potem dziwię, kto kupuje ten chleb za 20 zł w kraftowej piekarni. Chociaż tu chyba było jeszcze drożej, nie wiem co można kupić za 177zł w piekarni.
No i wyjście do restauracji za 450 zł to podstawowa potrzeba. Płać na to, faceciku!
@kastrator2: proponuję uchwalić jedną rzecz, jakem król Salomon: jedna strona określa wysokość alimentów, a druga wybiera czy chce tyle płacić czy dostawać Proste i sprawiedliwe
@czuczer: tutaj masz 7 jagodzianek, chleb i napiwek... albo ma szóstkę dzieci pod opieka albo bardzo źle się opiekuje tym jednym/dwojka dając im codziennie jeść jagodzianki i tony innego jedzenia
@czuczer: wydała 850 zł na mieso i ryby na 3 dni... to nie jest standard dla normalnych ludzi i mówię o ludziach którzy nie muszą się pieniędzmi w ogóle przejmować. Jasnym jest, że sky is the limit chcąc nabić wysoki rachunek, nikt nikomu nie zabrania robic diety barf z wagyu dla pieska.
@kastrator2: pojechałem jakiś czas temu w Polsce z matką na zakupy na targ po warzywa i byłem w szoku jak za parę rzeczy zapłaciła prawie 150zł xD. A ja przyzwyczajony do marketowych cen za ułamek tego
W Warszawie (i ogólnie w Polsce) średnia cena bochenka chleba o wadze 0,5 kg wynosi ok. 2,45 PLN  . • Średnia cena całego bochenka chleba (1 kg) kształtuje się zwykle między 4,50 a 6,50 PLN, w zależności od rodzaju chleba i miejsca zakupu .
No i wyjście do restauracji za 450 zł to podstawowa potrzeba. Płać na to, faceciku!
Proste i sprawiedliwe
@Tetsuya: kto nigdy nie kupił samych warzyw na weekend za 155 zł niech pierwszy rzuci kamieniem! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Jasnym jest, że sky is the limit chcąc nabić wysoki rachunek, nikt nikomu nie zabrania robic diety barf z wagyu dla pieska.
W Warszawie (i ogólnie w Polsce) średnia cena bochenka chleba o wadze 0,5 kg wynosi ok. 2,45 PLN  .
• Średnia cena całego bochenka chleba (1 kg) kształtuje się zwykle między 4,50 a 6,50 PLN, w zależności od rodzaju chleba i miejsca zakupu .
⸻
🔎 Ile można