Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mickpl: czuje w kościach ze wygra dresik xd

Mimo że bonzur dzisiaj dobrze wypadł, ale od kiedy zaczął pi3rdolic o lgbt i pi3rdolach typu wycieranie sobie mordy że nie jest w stanie kontrolować wszystkich profili w necie w kontekście obrony swojego oficjalnego profilu na fb to trochę niesmak pozostał

I jak 50 raz powtórzył "to nieprawda", "Panie slawku..." To już mi się rzygać chciało

Zaczął bardzo dobrze ale można powiedzieć
  • Odpowiedz
@pierwszynawenus
Tylko, że trzeba czytać między wierszami.
Cytuję.. "Nie tylko zadeklarował, że dopłat do kredytów nie popiera, ale że do zmiany zdania będzie zachęcał wszystkich koalicjantów."
Nie jest to równoznaczne z jasną deklaracją, że nie podpiszę dopłat tylko, że ich nie popiera. Jak gotowa ustawa pójdzie do niego do podpisu to ją pewnie podpiszę, bo w końcu rząd tak chce czyli ludzie którzy ten rząd wybrali.
Takie to będa tłumaczenia.
Wstyd
  • Odpowiedz
@Napierii: Jacy naiwni, przecież to są fakty. Pro-developerskie bzdury już miały przejść i zablokowała je Ciocia Kasia od Hołowni. Przeciw jest również Zandberg i reszta lewicy. Kim to mają przegłosować, jak mają tylko PSL i to pewnie też nie cały.
  • Odpowiedz