Wpis z mikrobloga

Marzy mi się Polska w której takie komentarze są wyśmiewane, a nie lajkowane. Całe nasze życie w stadzie polega na stawianiu sobie ograniczeń, żebyśmy się nie pozabijali i żeby to jakoś działało. C--j tam, że 2tys zginie, 10tys zostanie rannych i 100tys postronnych osób będzie miało traumy do końca życia. Prawo do mojego z--------u jest najważniejsze. Gdybyśmy wszyscy mieli taki mental to dalej byśmy siedzieli w pubie w oparach dymu i śmierdzieli z każdym wyjściem na miasto. Moi znajomi też wtedy krzyczeli WOLNOŚĆ HAŃBA, a teraz już nie pamiętają tylko się cieszą z normalności. Powiedzcie mi czemu ten mentalny Korwin tak już oficjalnie wyśmiewany tu na wykopie dalej siedzi mocno pod różnymi postaciami?

#motoryzacja #samochody #prawo
Zupa-jeza - Marzy mi się Polska w której takie komentarze są wyśmiewane, a nie lajkow...

źródło: IMG_9450

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 25
@Elec: przełożenie twojego porównania na samochody oznaczałoby „zakaz używania samochodów w miejscach publicznych” teraz mi pokaż gdzie to jest napisane w moim wpisie?
  • Odpowiedz
Powiedzcie mi czemu ten mentalny Korwin tak już oficjalnie wyśmiewany tu na wykopie dalej siedzi mocno pod różnymi postaciami?


@Zupa-jeza: bo jest anonimowy i może pisać to co w realu nigdy by mu przez gardło nie przeszło i bałby się to powiedzieć czy zrobić. A wykopki za tydzień czy dwa i tak nie będą tego pamiętały. Miło mi, że mogłem ci pomóc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 130
@Zupa-jeza: trochę dziwi mnie że w kontekscie tej chińskiej marki piszą o Szwedach tak jakby oni mieli to wprowadzić w Volvo które dawno zostało wykupione przez Geely
  • Odpowiedz
  • 419
@vieniasn: Czy wy jesteście w stanie zrozumieć, że życie nie jest zero jedynkowe i transport i prawo na jakim bazuje po prostu trzeba ustawić tak żeby było sprawne i bezpieczne jednocześnie? Na prawdę dla naszej gospodarki nie ma złamanego grosza z Sebusia co z--------a 300km/h
  • Odpowiedz
  • 30
@Zupa-jeza: Dlatego 30 na godzinę w każdym miejscu, żeby było B-E-Ć-P-J-E-C-Z-N-I-E.
Po co komu jakieś drogi, gdzie można wykorzystywać możliwość szybszego osobistego transportu- lepiej UDAWAĆ, że krajówka przechodząca przez wiochę nagle zamienia się w MIASTO...
  • Odpowiedz
  • 4
@Zupa-jeza: pomysł dobry, oby tylko to ustawienie się wyłączało na autobanach. Wielka migracja bezmózgich sebków na niemieckie drogi byłaby olbrzymią ulgą dla Ojczyzny i obciążeniem dla somsiada graniczącym z inwazją
  • Odpowiedz
@Zupa-jeza: możesz wskazać jedenmkraj w cywilizowanym świecie, gdzie samochody jeżdżące szybciej niż prawo pozwala nie dostają homologacji?
Czy jednak ciśniesz imbecylistyczną agendę sponsorów?
  • Odpowiedz
@Zupa-jeza: Zdradzę wam sekret. Wiele samochodów jest zablokowanych, a wy nawet o tym nie wiecie. Nawet może wasz jest.

Po prostu limiter jest ustawiony do prędkości wyższych niż przeciętny człowiek kiedykolwiek osiągnie. 180 jeszcze co poniektórzy odkryją, bo tak naprawdę nie jest to jakaś zabójcza predkość dla współczesnych samochodów, ale wiele samochodów jest poblokowanych do 200-220km/h.

Audi ma ustawione 210km/h, bmw ma 250km/h, nissan chyba 220 albo 240 coś takiego
  • Odpowiedz
  • 0
@deptacz_gnoju: nie ma takiego chyba. To nie znaczy że takie rozwiązanie nie byłoby sensowne. Oczywiście powinno to być najlepiej wprowadzone na poziomie Uni Europejskiej żeby się nie p-------ć ze wszystkimi konsekwencjami, które by trzeba rozwiązywać na poziomie lokalnym.
  • Odpowiedz
C--j tam, że 2tys zginie, 10tys zostanie rannych i 100tys postronnych osób będzie miało traumy do końca życia.


@Zupa-jeza: ale wg ciebie większość z tych wypadków to jazda 180+ ?
  • Odpowiedz
  • 26
@tellet A później ktoś wyjeżdża na podporządkowaną z takiej zarośniętej krzakami wiochy gdzie spodziewa się ruchu 50km/h a trafia na bezpiecznie jadącego 120km/h
  • Odpowiedz
@assninja może nie 180+ ale przekroczenie prędkości i niedostosowanie się do warunków na drogach.

Osobiście od 2 lat jeżdżę tym mitycznym volvo z KAGAŃCEM i tak pomiędzy bogiem a prawdą to jeszcze nie udało mi się nawet zbliżyć do tego jakże ograniczającego moja wolność kagańca. Dlaczego? Ponieważ nie widzę sensu. Jadąc 130/140 mijam praktycznie wszystko co chcę (nie licząc napinaczy jadących o 5km/h więcej i walących mi długimi) a po drugie
  • Odpowiedz
  • 7
@Zupa-jeza: czasami wydaje mi się że w tym kraju jest już trochę lepiej ale po natrafieniu na komentarze szczególnie w tematach motoryzacyjnych przypominam sobie że nadal panuje tutaj mentalny wschód.
  • Odpowiedz
  • 11
@Zupa-jeza: Ograniczanie prędkości w autach usportowionych, które często latają po torze? Zresztą, ograniczenie musiałoby by być do 20 km/h, bo przy większej prędkości to każdego pieszego możesz zabić. Trzeba dostosować prawo tak, żeby człowiek nie chciał przekraczać prędkości, bo kara byłaby sroga, to nie auto zabija, tyle człowiek.
  • Odpowiedz
  • 2
A później ktoś wyjeżdża na podporządkowaną z takiej zarośniętej krzakami wiochy


@maad: to powinni proponować, czy chcą krajówkę, a jak nie, to zabrać, przywracając stan jakiejś dziurawej polnej drogi i bez rekompensat puścić bokiem, jako obwodnicę.

@TomdeX: tego pragną kapelusiarze i parówy- oni przecież nigdy nie jeżdżą nawet 50, tylko BEĆPJECZNIEJSZE 40.
  • Odpowiedz