Wpis z mikrobloga

Marzy mi się Polska w której takie komentarze są wyśmiewane, a nie lajkowane. Całe nasze życie w stadzie polega na stawianiu sobie ograniczeń, żebyśmy się nie pozabijali i żeby to jakoś działało. C--j tam, że 2tys zginie, 10tys zostanie rannych i 100tys postronnych osób będzie miało traumy do końca życia. Prawo do mojego z--------u jest najważniejsze. Gdybyśmy wszyscy mieli taki mental to dalej byśmy siedzieli w pubie w oparach dymu i śmierdzieli z każdym wyjściem na miasto. Moi znajomi też wtedy krzyczeli WOLNOŚĆ HAŃBA, a teraz już nie pamiętają tylko się cieszą z normalności. Powiedzcie mi czemu ten mentalny Korwin tak już oficjalnie wyśmiewany tu na wykopie dalej siedzi mocno pod różnymi postaciami?

#motoryzacja #samochody #prawo
Zupa-jeza - Marzy mi się Polska w której takie komentarze są wyśmiewane, a nie lajkow...

źródło: IMG_9450

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Okatarinabellaczikcziks: nie zrozumie tego ograniczenia ktoś, kto nie jeździł świeżym Volvo.
Wjeżdżasz na trasę, puszczasz muzykę z topowego audio, lecisz max 150 i chill.
Szybciej jadąc szybciej się zmęczysz i szybciej zrobisz postój. Dojedziesz w tym samym czasie.
  • Odpowiedz
@Zupa-jeza

@vieniasn: Czy wy jesteście w stanie zrozumieć, że życie nie jest zero jedynkowe i transport i prawo na jakim bazuje po prostu trzeba ustawić tak żeby było sprawne i bezpieczne jednocześnie? Na prawdę dla naszej gospodarki nie ma złamanego grosza z Sebusia co z--------a 300km/h


Jest jedna zaleta. Ludziom peka banka, i przestaja wierzyc ze kazdy jest rowny i zyjemy w demokracji, plus kilka innych bajek ktore sie
  • Odpowiedz
@Zupa-jeza:

Czy wy jesteście w stanie zrozumieć, że życie nie jest zero jedynkowe i transport i prawo na jakim bazuje po prostu trzeba ustawić tak żeby było sprawne i bezpieczne jednocześnie? Na prawdę dla naszej gospodarki nie ma złamanego grosza z Sebusia co z--------a 300km/h


to Ty nie rozumiesz, że gospodarka nie jest najważniejsza. Najważniejsze jest życie ludzkie, to jest podstawa naszej cywilizacji. Z ludzi chorych też gospodarka nie ma
  • Odpowiedz
@vieniasn: Czy wy jesteście w stanie zrozumieć, że życie nie jest zero jedynkowe i transport i prawo na jakim bazuje po prostu trzeba ustawić tak żeby było sprawne i bezpieczne jednocześnie? Na prawdę dla naszej gospodarki nie ma złamanego grosza z Sebusia co z--------a 300km/h


@Zupa-jeza: z jednej storny lincz wykopkow na Majtczakach i Żakach, ale jak wchodza najprostsze rozwiazania systemowe to oooo... synek, no nie no, to
  • Odpowiedz
@Okatarinabellaczikcziks: czyli mając auto bez kagańca byś popełniał tyle samo wykroczeń i tyle samo razy miał wypadek przy 300 km/h co z obecnym autem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

mam tylko na myśli że sprawy majtczaków czy żaków są absolutnie oburzające ale na szczęście są to pojedyncze przykłady, a sporo więcej wypadków to korpo grażyna jadąca 60 i wyprzedzająca na pasach :/
  • Odpowiedz
Całe nasze życie w stadzie polega na stawianiu sobie ograniczeń, żebyśmy się nie pozabijali i żeby to jakoś działało.


@Zupa-jeza: jeżeli nie będą ginąć osoby agresywne to będzie ich przybywać i mogą wywołać wojnę - zobacz przykłady innych krajów gdzie ludność jest bardziej agresywna co tam się dzieje
  • Odpowiedz
@Okatarinabellaczikcziks: O bećpjeczeństwo chodzi każdej parówie wlokącej się ze sznureczkiem aut za sobą, bo- cytując takie parówy drogowe- im wolniej tym bećpjeczniej, przy 0 jesteś najbećpjeczniejszy.
Nie ma to nic wspólnego z bezpieczeństwem, a tylko udaje się, że taka parówa jest zdolna do jeżdżenia po drogach.
  • Odpowiedz
@assninja:

czyli mając auto bez kagańca byś popełniał tyle samo wykroczeń i tyle samo razy miał wypadek przy 300 km/h co z obecnym autem

absolutnie nie rozumiem co napisałeś.

mam tylko na myśli że sprawy majtczaków czy żaków są absolutnie oburzające ale na szczęście są to pojedyncze przykłady, a sporo więcej wypadków to korpo grażyna jadąca 60 i wyprzedzająca na pasach :/

No nie takie pojedyncze jak widać. Ile pozostaje
  • Odpowiedz
@Zupa-jeza A ile osób zginęło od jazdy ponad 180km/h i czy było to zwykle auto czy tuningowane? Czy myślisz ze takie ograniczniki zatrzymają takich ludzi którzy tyle jeżdżą?

@vogello to nie jest rozwiązanie systemowe tylko czary ktorr malo co dają.

Duzo skuteczniejszy byłoby alkomat w aucie i ma szansę ocalić więcej żyć niż taki ogranicznik. Albo wysyłanie danych om przekroczeniu prędkości odrazu do władz, dzis połowa nowych aut spięta jest
  • Odpowiedz
Całe nasze życie w stadzie polega na stawianiu sobie ograniczeń


@Zupa-jeza: dobrze napisales, ale najwidoczniej nie rozumiesz sam, tego co piszesz. stawianie sobie ograniczen czyni nas zdatnych do zycia w spoleczenstwie. mam auto co poleci 300, ale tyle nie pojade, bo mam rozum. nie potrzebuje, zeby producent samochodu montowal mi kaganiec. ludzie bez takich ograniczen sami sie w wiekszosci eliminuja
  • Odpowiedz
@tellet: wydziaraj sobie na czole "lewy pas to nie kółko różańcowe" bo jak widać odpowiada twojej mentalności ignoranta. Ja wychodzę z założenia, że jak ktoś jedzie 40 na ograniczeniu do 40 to ma do tego prawo. Jeśli wszyscy sobie zgodnie jadą 40 to też mają do tego prawo. Jak komuś się spieszy być pół minuty wcześniej na obiedzie - niech sobie mija. Tylko problem polega na tym, że Ci mijający
  • Odpowiedz
@Zupa-jeza ale czy ty rozumiesz, że taki z----------z zdejmie ograniczenie w warsztacie i będzie sobie jeździł ile fabryka dała. Inni nigdy natomiast nawet tyle się nie rozpedzą autem, więc to jest bezsensowne ograniczenie.
Utnijmy facetom kutasy, bo promil z nich gwałci kobiety.
  • Odpowiedz