Wpis z mikrobloga

Marzy mi się Polska w której takie komentarze są wyśmiewane, a nie lajkowane. Całe nasze życie w stadzie polega na stawianiu sobie ograniczeń, żebyśmy się nie pozabijali i żeby to jakoś działało. C--j tam, że 2tys zginie, 10tys zostanie rannych i 100tys postronnych osób będzie miało traumy do końca życia. Prawo do mojego z--------u jest najważniejsze. Gdybyśmy wszyscy mieli taki mental to dalej byśmy siedzieli w pubie w oparach dymu i śmierdzieli z każdym wyjściem na miasto. Moi znajomi też wtedy krzyczeli WOLNOŚĆ HAŃBA, a teraz już nie pamiętają tylko się cieszą z normalności. Powiedzcie mi czemu ten mentalny Korwin tak już oficjalnie wyśmiewany tu na wykopie dalej siedzi mocno pod różnymi postaciami?

#motoryzacja #samochody #prawo
Zupa-jeza - Marzy mi się Polska w której takie komentarze są wyśmiewane, a nie lajkow...

źródło: IMG_9450

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomszczyk: Srątki nie wyjątki. Te ścierwa muszą być pozbawione możliwości zagrażania życiu innych ludzi To jest rzecz, która musi być zminimalizowania tak bardzo jak tylko się da. Proste jak drut. A co to oznacza? Że z czasem jakiś Berkowicz czy inny konfederoprzyglup p--------y o "zamachu na wolność" będzie musiał podporządkować się kolejnym wymaganiom dotyczącym bezpieczeństwa, dla dobra wspólnoty. I bardzo dobrze. Już sam fakt, że tak się dzieje, że w---w
  • Odpowiedz
@Okatarinabellaczikcziks: ale przecież nie mówię o jeździe 40 na 40.
Widzisz i wychodzi z ciebie parówczość- pisałem o typowych zamulaczach, którzy boją się własnego cienia na drodze, więc zaczynają się wlec.
Jeśli kogoś przeraża jazda 50 na 50 czy 140 na 140, to nie powinien otrzymać prawa jazdy.
Ten terror parówek doskonale widać na odcinkowych pomiarach, gdzie chcąc jechać - uwaga - PRZEPISOWE 140 na 140, na tempomacie, musisz co
  • Odpowiedz
@Zupa-jeza: 180 to i tak za wysoko, dla p0laka husarza z-----------a limity powinny być 130 (zgodnie z prawem możesz jechac MAKSYMALNIE 140, więc jak pojedziesz mniej o dychę nic się nie stanie - a to i tak tyczy się tylko PL, bo reszta krajów poza Polską i Dojczlandem ma 130, a czasem i mniej maksymalne dozwolone na autostradzie)
  • Odpowiedz
@Zupa-jeza: bo po prostu wy jesteście upośledzeni i zamiast adresować problemy prawdziwe to zajmujecie się kompletnie z d--y łataniem symptomów prawdziwych problemów. Prawdziwym problemem jest to, że w Polsce za niebezpieczna jazdę dostaniesz niewielką karę, nie ma odstraszacza, policja jest skorumpowana i jak sebuś 'ma plecy' to jest bezkarny itd. A ograniczniki skończą się tym, że s-------n co ma i tak w------e na ludzkie życie skoro jeździ 300 po mieście
  • Odpowiedz
jeżeli nie będą ginąć osoby agresywne to będzie ich przybywać i mogą wywołać wojnę


@FejsFak: przyznam że tym mnie mega rozbawiłeś :D
@Zupa-jeza abstrahując od ogranicznika prędkości, śmieszy mnie że tylu ludzi zaplusowało tak absurdalną analogię z tym rowerem. Podobnie jak argument poniżej:

Zresztą, ograniczenie musiałoby by być do 20 km/h, bo przy większej prędkości to każdego
  • Odpowiedz
@Okatarinabellaczikcziks: tak tak, więc jazda 110 albo 80 na autostradzie jest zupełnie normalna i co? BEĆPJECZNIEJSZA!
Czyli lepsza, bo jak wiemy im wolniej tym bećpjeczniej!
A jakieś tam przemieszczanie się to po co, przecież 140 to MAKSIMUM ABSOLUTNE.

Takie parówy tworzą zatory na drogach, bo przecież nie przyspieszy, jak przy 110 to już panika w oczach.
  • Odpowiedz
więc jak pojedziesz mniej o dychę nic się nie stanie


@ZlodziejBilonownic: tacy jak ty to powinni mieć kaganiec na 10km/h, żeby im nie odwaliło od tej prędkości.
Jak pojedziesz "trochę wolniej" to nic się nie stanie, bo twój czas jest nic nie wart.
  • Odpowiedz
Marzy mi się Polska w której takie komentarze są wyśmiewane, a nie lajkowane. Całe nasze życie w stadzie polega na stawianiu sobie ograniczeń, żebyśmy się nie pozabijali i żeby to jakoś działało. C--j tam, że 2tys zginie, 10tys zostanie rannych i 100tys postronnych osób będzie miało traumy do końca życia. Prawo do mojego z--------u jest najważniejsze. Gdybyśmy wszyscy mieli taki mental to dalej byśmy siedzieli w pubie w oparach dymu i śmierdzieli
kompek - >Marzy mi się Polska w której takie komentarze są wyśmiewane, a nie lajkowan...

źródło: Zrzut ekranu 2024-09-21 221025

Pobierz
  • Odpowiedz
@Okatarinabellaczikcziks: było brać bw ;p
Ale fakt faktem wyciszenie xc60 kontra v90 to też spora różnica, sprawdzałem jedno i drugie chwilę po sobie i xc60 było rozczarowujące pod tym względem.
Co nie zmienia faktu że to naprawdę fajny samochód, ze świetnym designem.
  • Odpowiedz
Marzy mi się Polska w której takie komentarze są wyśmiewane, a nie lajkowane.


@Zupa-jeza: marzy ci się Polska w której każdy ma takie same zdanie jak ty. Nic nowego na wykopie. Tu każdy jest geniuszem.
  • Odpowiedz
@Zupa-jeza: kaganiec to populistyczne rozwiązanie, które nic nie zmienia.

Ile procent wypadków w Polsce zdarza się przy dużych prędkościach, powiedzmy 140+?
Każdy kaganiec można ściągnąć, nawet teraz jest to robione w autach, które fabrycznie stosują ograniczniki.

Znaczna większość ludzi, nie jeździ z takimi prędkościami i kagańce ich nie dotyczą, a osoby, które tunigują fury, zapierdzielają bez opamiętania i tak nic sobie nie robią z takich zakazów i przepisów.
  • Odpowiedz