Wpis z mikrobloga

Wygraliście kiedyś coś w jakiejś loterii albo konkursie z produktów spożywczych albo innej chemii?
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@silownia:
1. Cały wór czipsów w 2002 r. z okazji mundialu (dla 6-letniego mnie to jakby wygrać szóstkę w totka)
2. jakiegoś discmana
Za to mój wujas, poza wygraną 100 tys. w lotka, w 2003 r. (kupa siana wtedy), co chwilę wygrywał i wygrywa jakieś rzeczy, np. kajak z Marlboro xd
  • Odpowiedz
  • 0
@silownia wygrałem maskotkę Chestera z Cheetosów.
To była chyba pierwsza paczka jaka przyszła na moje dane, aż się k---a bałem otworzyć, miałem z 14 lat xD

btw OP pytał o spożywkę i chemię, a ci n--------ą posty o zdrapkach i totolotkach xD
  • Odpowiedz
  • 0
z produktów spożywczych albo innej chemii?


@silownia: Nie, ale za to wygrałem kiedyś zajebisty zestaw klocków LEGO w miesięczniku nie tylko dla grzecznych dzieci "Ciuchcia" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@silownia kilka razy po 100 zl z Heleny ... Z bratem i z tata bylismy kiedys na Statoilu zatankowalismy fure , wypelnilem kupon , brat wrzucil do urny i wygralismy Opla Agile z loteri statoil + rmf fm
  • Odpowiedz
  • 0
@silownia: Mirinda organizowała kiedyś konkurs plastyczny na wymyślonego Pokemona. Wygrałem bilet na premierę Pokemon Movie 3 do Warszawy.
  • Odpowiedz