Wpis z mikrobloga

Wygraliście kiedyś coś w jakiejś loterii albo konkursie z produktów spożywczych albo innej chemii?
  • 184
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@silownia: raz wygrałem gameboya advance z grą harry potter komnata tajemnic - trzeba było wysłać 20 albo 30 kodów kreskowych z paczek chrupków curly.
Drugie to playstation one, ale kompletnie nie pamiętam za co, kojarzę jedynie, ze chyba był to konkurs pepsi/sprite/fanta.
Trzecie to niedawno konkurs mountain dew - wygrałem ileś tam puszek MD, chyba nawet nie za zajęcie miejsc 1-3 tylko za wyróżnienie.
  • Odpowiedz
@silownia: całkiem sporo, ale ja kiedyś nałogowo brałem udział w konkursach, wysyłałem co się da. Ze spożywki to chyba pierwsze co: konkurs Rama (takie smarowidło masłopodobne, u mnie w domu rodzinnym się dużo tego jadło) trzeba było wysłać kody kreskowe albo wieczka i do wyboru przysyłali filmy na kasecie VHS: wiem, że Bodyguard a drugiego nie pamiętam... Chyba "Uwolnić Orkę".
  • Odpowiedz
@silownia: na wykopie w rozdają:
– tshirt z własnym, wybranym nadrukiem
– grę Planetiles
– grę Tiny Breakers Camp
– trochę big milków jak szansa na wygraną była dość wysoka
– kilka żubrów – 2-3 lata temu
  • Odpowiedz
@silownia: kilka razy tak, ale i tak najlepszy traf, to gdy jakoś w 2008-09 zreuplodowalem jakiś tam film z playera joemonstera na YouTube, jakimś trafem zdobył kilka milionów wyświetleń i zgłosiło się do mnie amerykańskie śmiechu warte czy może je użyć. No może i dostałem przelewem na PayPal 300 dolarów i zapis programu gdy go wyemitowali xd
  • Odpowiedz
@silownia Ja tylko w lotto, ale babka w mojej wsi wygrała kilka lat temu w jakiejś loterii audi warte 80k. Z tym, że musiała zapłacić podatek no i miała zapis w umowie, ze nie może chyba 5 czy 6 lat tego auta sprzedać
  • Odpowiedz
@silownia telefon w konkursie na wykopie organizowanym przez firmę zajmującą się naprawa laptopów. Swego czasu byli tu aktywni. Telefon z serii noname i po miesiącu przestał działać
  • Odpowiedz