Wpis z mikrobloga

476 954 + 93 + 122 + 222 + 191 + 205 = 477 787

Dołączam do zacnego grona Zdobywców wszystkich gmin w Polsce na rowerze;)
2479 polskich gmin zna koło moich rowerów, a ja przy okazji zobaczyłam “całą” Polskę.
Zdobywanie trwało 11 lat, od czasu pierwszego roweru w dorosłości i rozpoczęcia jazdy dalej niż do pracy. Jednak najbardziej intensywne lata rozpoczęły się w 2019.
Rok 2021 z przeprowadzką z Krakowa do Wrocławia mocno podbił możliwości nowych gmin, a wspólne wyjazdy z @Dewastators jeszcze bardziej napędziły machinę.
Polska jest naprawdę piękna i ciekawa, ale są też tereny na ktore mnie absolutnie nie będzie ciągnęło.
Co teraz? Jedni mówią, że kwadraty, inni ze czeskie gminy. Ja na razie mam co jeździć, więc będę się martwić bliżej kolejnego roku;)
Polecam każdemu!

#rowerowyrownik #wspodnicynaszosie #100km #200km #szosa #gravel #zaliczgmine #rower

Skrypt | Statystyki
wspodnicynamtb - 476 954 + 93 + 122 + 222 + 191 + 205 = 477 787

Dołączam do zacnego ...

źródło: IMG_9590

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RobinSchudl: Zaczęło się od MTB;) później był uszosowiony przełaj + lepsze MTB, później szosa i nadal MTB, następnie już sama szosa alu na szczękach, kolejna była nowa szosa na tarczach, doszedł gravel i szosa znowu została wymieniona na nowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dołączam do zacnego grona Zdobywców wszystkich gmin w Polsce na rowerze;)

2479 polskich gmin zna koło moich rowerów, a ja przy okazji zobaczyłam “całą” Polskę.


@wspodnicynamtb: odwiedziłaś również gminę G---o? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ksemidesdelos - >Dołączam do zacnego grona Zdobywców wszystkich gmin w Polsce na rowe...
  • Odpowiedz
@mariecziek: Tak bardzo ogólnie środek Polski, czyli większość mazowieckiego, łódzkiego, wielkopolskiego. Północ fajna bo Pojezierza. Południe fajne bo góry mniejsze lub większe. Tereny przygraniczne dla mnie ciekawe ale bywa i nudno (np drogi nad Bugiem).
  • Odpowiedz