Wpis z mikrobloga

@LostHoldenCaulfield: ta też to juz słyszałem, że jak polus to tylko służącej sobie szuka a później jakieś widziałem komentarze pod filmikami polek z muzułmanami jak polki z innych też takich związków ciasną po tych kobietach, ze te nie szanują swoich mężów, bo na islam nie przeszły i że się facetowi nie podporządkowują xD w Polsce nie do pomyślenia w relacjach polus-polka, ale widocznie kebabiarze umieją sobie wychować witaminki
  • Odpowiedz
"Co was powstrzymuje polscy faceci zeby tak wyglądać?" i jakieś porównaniu z dupy do Morrone a później z takimi mokebiakami i pakolami chodzą, że przecięty cygan z przejścia podziemnego ich mogguje xd


@dekogangster: To nie jest kwestia wyglądu, po prostu dość spora część kobiet mężczyzn z zagranicy zwyczajnie traktuje lepiej od swoch znajomych nawet.
  • Odpowiedz
@King_of_the_savannah: zagadasz takie jajko za granicą, bo chcesz zapytać gdzie jest jakieś fajne miejsce. On się pyta w trakcie rozmowy skąd jesteś. Mówisz, że z P0lski. Typ od razu mówi "kocham cię, #!$%@?, siema". Ty mówisz wow znasz trochę język polski. On opowiada, że miał kilka dziewczyn z Polski i od razu wykonuje ruchy frykcyjne. Stare znałem xD
  • Odpowiedz