Wpis z mikrobloga

@cirilla1989: ja #!$%@? nie będę tego jeszcze raz tłumaczyć. Wies w której mieszkam ma ponad 10k mieszkańców I w sumie to jest wsią #!$%@? wie dla czego xD wygląda jak miasteczko, zapewnia wszelkie potrzeby jak miasteczko, mamy tu basen, hale sportową, dwie szkoły, kilka przedszkoli, drogi rowerowe komunikację miejską itd itp. Po za 4 typami nikt nie prowadzi tu działalności rolniczej, ale wszyscy muszą tolerować ich palenie śmieciami, bicie żon,
  • Odpowiedz
U nas muzykę słychać tylko od wspomnianego wsioka, najczęściej po żniwach zaczyna się sezon na discopolo oraz awantury rodzinne z biciem zony i dzieci w tle. Wiem wiem, to element folkloru wsi, my miastowi się #!$%@? xD


@Xahil: Dobra, teraz już wiadomo, że mieszkasz na wsi, ale co najwyżej w piwnicy swoich starych xD Dałem się złapać, punkt dla ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Żeby to negować trzeba być debilem sorry


@Xahil: Ja niczego nie neguję. To gospodarstwo prawdopodobnie za jakiś czas upadnie, taki los małych gospodarstw. Zmiany są raczej nieuniknione. Chyba że znajdzie jakąś niszę i się wyspecjalizuje. A może te cztery gospodarstwa scalą się w jedno prężnie działające. Nie porzucaj nadzieje jakość się kolwiek dzieje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Solidnym debilem to trzeba być, żeby kupić sobie działkę
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ZygmnuntIgthorn nie obrażaj się, napisałem przecież sorry :(
Najlepsze jest w tym to, że ja nawet tych pół bo mówimy o kilkudziesięciu hektarach rozdrobnionych na terenie całej miejscowości, nie widzę. W moim sąsiedztwie są tylko domy, no ale hałas i smród (niekiedy) słychać i czuć
  • Odpowiedz
@Xahil: a te miasteczko, oprocz tych małych pól uprawnych, to czym jest otoczone? Puszcza, oceanem czy czym tam, że trzeba tak namiętnie zlikwidować Ci tych paru bambrow? Co? Bo chyba nie powiesz mi, że polami uprawnymi to "miasteczko" otoczone xD?
  • Odpowiedz
@cirilla1989: jest otocozne innymi miastami lol a czym ma być otoczone ? Byłeś kiedyś w południowej Polsce? Przejedź się dk52 z Bielska do Krakowa zobaczysz o co mi chodzi albo d1 z Bielska do Katowic. Wiem że dla kogoś kto nie opuścił województwa lubelskiego nigdy w życiu ciężko to sobie wyobrazić że miasto może graniczyć z miastem xD
  • Odpowiedz
@kilo-bravo to niech kogoś wynajmie na zmianę. Jemu się spieszyło, ma tyle pracy, więc może łamać przepisy i tworzyć ryzykowne sytuację? Każdy kto #!$%@? samochodem gdzieś się spieszy i też może sobie wymyślić 100 wyjaśnień dlaczego leci 250km
  • Odpowiedz
@Szary_Anon: Jeszcze rozumiem #!$%@?ć po nieoświetlonych gruzach, którymi jadą jakieś chlory, ale czepiać się chłopów którzy starają się zachować bezpieczeństwo na każdy możliwy sposób to już trochę przesada. Nie wiem czy wykopki którym piana cieknie z pyska na widok kombajnu wiedzą ile się taki heder zakłada w starszych maszynach, ale zdjąć i założyć to przy dobrych wiatrach pewnie ze 40 min. I o ile ktoś jeszcze ma duże połacia pól
  • Odpowiedz
ostatnio jechałam za kombajnem, co heder przewoził na przyczepce, kurła, jak tą przyczepką zarzucało po drodze... gość jechał praktycznie dwoma pasami. Paradoksalnie bezpiecznie i łatwiej było się mijać z kombajnami, które jechały zmontowane do roboty.
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy

@Xahil: A ja mam w dupie twoje chillowanie. Nie zostawię plonu na który pracowałem cały rok, bo jakiś miastowy oderwaniec od rzeczywistości kupił sobie działkę na wsi.


Gdyby tylko było jakieś proste rozwiązanie tego. Przykładowo zaplanowanie wcześniej zdjęcie tego gówna i przejazd zgodnie z przepisami.
  • Odpowiedz
od marca do października coś się dzieje


@Xahil: Przy Tobie akurat coś się dzieje non stop?

Taka wies że na 4 rolników przypada 400 domów na mojej ulicy. I 2000 ludzi ma się dostosować do jaśnie pana
  • Odpowiedz
Trzeba ich rozkułaczyć, hadery to tylko bezpośrednie zagrożenie życia ale przywileje dla nich to już niebezpieczeństwo narodowe.
  • Odpowiedz