Wpis z mikrobloga

@Xahil: pewnie to jest nieopłacalne, bo suszarnia też będzie miała jakąś swoją wydajność i będzie potrzebować okreslonego czasu, żeby osuszyć mokre zboże. Czasu, w którym zebrane mogą sobie już zacząć gnić i pleśnieć. O tych, którzy robią zagrożenie na drodze nie piszę, nie o tym był mój komentarz.
Fakty są takie, że chlebek to by chcieli jeść prawie wszyscy, ale co jest niezbędne do wytwarzania chlebka to już podumać nie
  • Odpowiedz
@agaa96: nie chce mi się naprawdę odnosić po raz kolejny do tych samych argumentów, wymyślcie coś nowego. Miasta się rozwijają. Wsie tracą swój pierwotny charakter i się urbanizują. Od przemyslu wymaga się aby nie był uciążliwy dla lokalnych społeczności, od rolnictwa nie wymaga się niczego. Co do chlebka, naprawdę uważasz że prowadzenie gospodarstwa na 2ha w terenie między domami w celu produkcji żywności się opłaca? Odpowiem ci bo ja jako
  • Odpowiedz
No i super :-), ale trochę psujesz narrację tych botów anty rolniczych na wkopie. Chociaż teraz są zajęci spamowaniem o ataku Ukrainy na Rosję to trochę luzu jest. Jak Rosjanie zaczną już ich tam mielić to znowu tu wrócą pluć na rolników :)
  • Odpowiedz